Hrozný záchvat pláče před/při krmení, pak krásně pije

5
3.6.21 10:04

Hrozný záchvat pláče před/při krmení, pak krásně pije

Dobrý den, maminky,
syn (3,5m.) začal nyní dělat jednu věc. Už si ho položím na klín, že jdeme krmit, to se vždy už rozkřičel a pak jedl. Nyní většinou v křiku pokračuje, i když má lahvičku v puse. Za 30 sekund se uklidní a pije. Pak má v půlce další záchvat pláče, pak se zase přisaje a vypije to najednou. Máte někdo obdobnou zkušenost?
Bolení bříška to nebude, protože se pak přisaje a krásně pije. Dáváme espumisan, biogaiu.
Studeným/horkým mlíčkem to také nebude, protože najednou pak pije krásně.
To že bychom ho nutili vypít více než chce to také není, to by se pak nepřisál a nevypil třeba naráz. Jinak ten pláč je opravdu jako když ho na nože bere :( Zkusíme ho pak dát na hrací dečku, nebo jinak zabavit, to se sklidní. Zkusíme zase mlíčko nabídnout, další záchvat, ale napotřetí vezme a hladově pije.
Někdo nějaká zkušnost co mu může vadit :)? Moc děkuji :kytka: :kytka: :kytka: Hana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24345
3.6.21 10:36

Může to být spojené se spurtem (3 a 6 týdnů, 3 a 6 měsíců). Má hlad, chce pít a chce zaplnit bříško TEĎ HNED, přitom si ještě neuvědomuje, že řvaním to jen oddálí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
3.6.21 10:39

Ještě mě napadlo, jakou máš lahvičku? Jestli nekojíš, tak možná použít lahvičku s trochu větší dírkou. Pokud prcek nemá problém s tím, že by se zalykal, tak už je dost velký na to, aby pil třeba s novorozeneckou savičkou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.6.21 10:50
@Mar__tanka1983 píše:
Ještě mě napadlo, jakou máš lahvičku? Jestli nekojíš, tak možná použít lahvičku s trochu větší dírkou. Pokud prcek nemá problém s tím, že by se zalykal, tak už je dost velký na to, aby pil třeba s novorozeneckou savičkou ;)

Savicky poctive menime od newborn pres 1,2, nyni savicka 3 vse avent :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.6.21 10:50
@Mar__tanka1983 píše:
Může to být spojené se spurtem (3 a 6 týdnů, 3 a 6 měsíců). Má hlad, chce pít a chce zaplnit bříško TEĎ HNED, přitom si ještě neuvědomuje, že řvaním to jen oddálí…

Dekuji za nazor :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
3.6.21 11:55

@Bambule33 Zdravím, mám dvouměsíční dvojčátka a jeden brouček mi to také poslední tři dny dělá. (Vůbec to nechápu, druhý krásně pije.) Začne šílený řev, už když ho pokládám, že se jde krmit. Pak začne pít, flašku vyplivne, znovu ji nechce a řve. Nepomáhá chovat, ani hračky. Jediné, co nám pomáhá je nechat ho chvilku řvát a pak normálně pije… Taky netuším, co s jim je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.6.21 13:03
@Elea9 píše:
@Bambule33 Zdravím, mám dvouměsíční dvojčátka a jeden brouček mi to také poslední tři dny dělá. (Vůbec to nechápu, druhý krásně pije.) Začne šílený řev, už když ho pokládám, že se jde krmit. Pak začne pít, flašku vyplivne, znovu ji nechce a řve. Nepomáhá chovat, ani hračky. Jediné, co nám pomáhá je nechat ho chvilku řvát a pak normálně pije… Taky netuším, co s jim je…

Mame to same! Jakmile beru na klin do krmici pozice na polstar tak uz vi co se bude dit a zacne kricet jako kdyz ho na noze bere :think: dekuji za zkusenost :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat