Hrudní koš, bulka nebo mečovitý výběžek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 08:45
Hrudní koš, bulka nebo mečovitý výběžek?? S.o.s

Holky s. o.s! Já vím že nejste doktoři, ale do pondělí daleko!!!je mi trochu nevolno, asi nějaká viróza. A včera jsem si tak nějak omylem nahmatala NĚCO, co nevím jestli tam ma být nebo ne. Je to mezi žebry, jak konci hrudní koš. Vypadá to jako mečovitý výběžek, ale je to jako kdyby víc stočené k pravému zebru, než na obrázku.. a jde to cítit jen když jsem v předklonu, nebo na břichu a sfouknu se! Cca 1cm.
Prosím, uklidněte mě, že to tam máte taky, že je to opravdu ten výběžek. Nebo se asi do pondělí zblázním! Moc děkuju za vaše odpovědi ???? nemám se doma koho zeptat a osahat :nevim:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 02.03.19 08:55

Někdo má mečovitý výběžek hmatný, někdo ne, nékdo jenom v předklonu. Chce to hlavně klid :) a hodně tekutin, jestli máte virózu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 09:23

@sediza děkuji za zprávu. To víte že se bojím no

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 13:28
@Anonymní píše:
Holky s. o.s! Já vím že nejste doktoři, ale do pondělí daleko!!!je mi trochu nevolno, asi nějaká viróza. A včera jsem si tak nějak omylem nahmatala NĚCO, co nevím jestli tam ma být nebo ne. Je to mezi žebry, jak konci hrudní koš. Vypadá to jako mečovitý výběžek, ale je to jako kdyby víc stočené k pravému zebru, než na obrázku.. a jde to cítit jen když jsem v předklonu, nebo na břichu a sfouknu se! Cca 1cm.
Prosím, uklidněte mě, že to tam máte taky, že je to opravdu ten výběžek. Nebo se asi do pondělí zblázním! Moc děkuju za vaše odpovědi ???? nemám se doma koho zeptat a osahat :nevim:

Nikdo nic?

Váš příspěvek
Reklama