Hry a zábava na svatbu

92
22.6.15 14:05

hry a zábava na svatbu

Ahoj ženy, brzy jdu bratrovi na svatbu jako svědek a tak mám, spolu s druhou svědkyní-kamarádkou, vymyslet nějaké hry. Na svatbě bude dost sportovců, takže i nějaké ryze sportovní by byly fajn. Nějaké hry už máme vymyšlené, ale když se tak dívám na net, je to už dost ohrané vše. Kdyby někdo měl nějaký nápad či zkušenost ze svatby vlastní, budu moc vděčná :*. Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35
22.6.15 14:14

My jsme byli před 2 týdny na svatbě švagrovi. Proběhlo klasické poznávání nevěsty podle kotníku, poznávání ženicha podle rukou, kvíz, tombola. Ještě jsem na svatbách zažila tu povídku královský kočár, nebo hledání předmětů mezi svatebčany. Pokud by Tě zajímalo něco blíž a neznala jsi to, tak napiš :) Napíšu podrobněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3369
22.6.15 14:16

Královský kočár - naprostá pecka, u toho se všichni vždy řežou smíchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4461
22.6.15 15:26

My před čtrnácti dny chystali taky hry pro novomanžele - hrál se klasický kufr s pantomimou, pak seděli zády k sobě - každý v ruce jednu dámskou a druhou pánskou botu a ty zvedaly podle odpovědi (kdo doma drží kasu, kdo koho oslovil první…), pak odpovídali na otázky o protějšku (nejoblíbenější jídlo, nikdy by nesnědla…), ženich pak i nevěsta měli zavázané oči a poznávali se mezi čtyřmi jinými…Pak měli únos nevěsty, ale ženich se musel vykoupit tím, co nesnáší - sníst talíř zeleniny :-) A nakonec ženich pusou sundával podvazek při tanci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
22.6.15 19:20

Já to teda moc nemám ráda. Nějaká akce ano, ale né aby šly jedna za druhou. Na poslední svatbách se mi líbil taneček ženicha a nevěsty. Nebyl to klasický tanec, ale směs písniček a jejich choreografie. V druhém případě to byla nevěsta a družičky. Byla sranda a moc pěkné. Měly to nazkoušené předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.15 19:47

Líbí se mi na vecer - rozdaji se svatebnim hostum papiry a tuzky, kazdy napise jakou sluzbu by manzelum venoval- treba 2 hodiny hlidani budouciho mimca, nabidka prespani pro zenicha az pujdou z hospody, oprava auta, sekání trávníku apod a podepise se. Lístky se pak zmuchlaji do koule, zenich s nevestou je pak hází do nejakeho kosiku, ty co se trefí se pak prectou a dotycný je pak musí manzelum vyplnit.

• Nahlásit
  • Citovat
6639
25.6.15 11:22

@Mallorka jak se to hraje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
25.6.15 11:27

@suricata jo královský kočár je bomba.. http://www.vse-o-svatbe.cz/…ebni-zabavu/ viděla jsem to loni na několika svatbách :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3369
26.6.15 14:08

@suricata ve zkratce, rozestaví se židle do tvaru kočáru, jsou tam koně, kočí, levé a pravé přední kolo, král, královna (nevěsta, ženich) a zadní kola. Na každou židli si někdo sedne. Pak se čte ta básnička, když se někdo splete dá si panáka (teda spíš do panáka třeba víno, aby se hosti moc neopili). Je to sranda největší. Když se někdo zmíní, tak se musí zvednout, no každý se splete, když se nezvedne, piješ, když se zvedneš a nemáš piješ. Když se řekne kočár musí se zvednou všichni. Vtipná je pasáž třeba král řekne, kočí hej kočí a kočí. No jasný, že se kočí nezvedne tříkrát a nebo tam lítá jak hadr na holi. Je to fakt prdel, musíš pohledát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aty9
4.9.15 14:34

Výborná hra je i FIS a BÉZE :) člověk si pak připadá jako by neeuměl do 5ti napočítat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6.9.15 19:09
@Mallorka píše:
Královský kočár - naprostá pecka, u toho se všichni vždy řežou smíchy.

můžu vědět, o co v královském kočáru jde?? slyším prvně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3369
7.9.15 12:02

@olíímečíř přečti si příspěvek nad, tam je to napsané… nebo google

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu