Reklama

Hry Dominion X 7 divů světa: Duel X Řím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.01.17 20:39
Hry Dominion X 7 divu sveta: Duel X Rim

Ahoj :) Kterou z techto tri her byste doporucili pro dva dospele? Diky :kytka:

Reklama

Reakce:

Luciasek31
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 05.01.17 20:51

Ahoj, dominion je úžasná hra pro dva a víc, je hodně variabilní bez nutnosti dokupovat rozšiřování. Strávila jsem u teto hry mnoho hodin. Řím je fajn hra, rada se k ní vracím pokud jsme jen ve dvou. Pravidla celkem jednoduchá a srozumitelná. Ale po čase se ohraje. Třetí hru nemám a neznám.
Jinak můj tip za málo peněz hodně muziky je Citadela ;-)

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.01.17 20:54

@Luciasek31
Citadelu mame, ta je super :palec:
U toho Dominionu mi trochu chybi mala interakce, ze si kazdy hrabe na svem pisecku a nemusi toho druheho ani sledovat. Nebo to tak neni? :think:

Luciasek31
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 05.01.17 21:20

@Carmen6 Hrozně záleží na taktice, já jsem klasický škodič :lol:, hrajeme nejčastěji s čarodějnici a spol. Je tam cca 18 druhů karet- hráčů a hraje se s 10. Obměna jakýchkoli karet se mění styl, taktika, délka hry, její konec. Líbí se mi, že tu není tolik podíl náhody. Reakce na tahy protihráčů je myslím celkem velká.
Co Mágové z Hexanu?

Veronov
Povídálka 23 příspěvků 05.01.17 21:22

Za me Dominion, je to úžasná hra a vydrzime u ni dlouho a je fajn, ze se da hrát jak ve dvou tak vice lidech. Navic si pak clovek muze vymyslet i vlastní balíčky a to je taky zabava :) A ano, je to hra na vlastním písečku, ale ja neumi prohravat a treba u Carcassonne nebylo daleko od litáni figurek :oops:. Jinak Rim nas bavil tez celkem dlouho, ale jak psala Luciasek, ohraje se. 7 divu světa jsem hrála jen tu základní, byla moc fajn, ale duel nedokazu posoudit. Myslim si, ze ani s jednou zmiňovaných neuděláte chybu ;)

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.01.17 21:34

Diky za reakce :)
Ti Magove jsou pry neskutecna blbost, ale nevim :nevim:

A666
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 06.01.17 10:32
@Carmen6 píše:
@Luciasek31
Citadelu mame, ta je super :palec:
U toho Dominionu mi trochu chybi mala interakce, ze si kazdy hrabe na svem pisecku a nemusi toho druheho ani sledovat. Nebo to tak neni? :think:

Tak kup sadu Dominion - Interakce, funguje taky jako zákaldní rha (je tam vše, co ke hře potřebuješ) a je tedy mnohem více interakční, můžeš tam libovolně škodit ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama