Hry Dominion X 7 divů světa: Duel X Řím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.01.17 20:39
Hry Dominion X 7 divu sveta: Duel X Rim

Ahoj :) Kterou z techto tri her byste doporucili pro dva dospele? Diky :kytka:

Reakce:
Luciasek31
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 05.01.17 20:51

Ahoj, dominion je úžasná hra pro dva a víc, je hodně variabilní bez nutnosti dokupovat rozšiřování. Strávila jsem u teto hry mnoho hodin. Řím je fajn hra, rada se k ní vracím pokud jsme jen ve dvou. Pravidla celkem jednoduchá a srozumitelná. Ale po čase se ohraje. Třetí hru nemám a neznám.
Jinak můj tip za málo peněz hodně muziky je Citadela ;-)

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.01.17 20:54

@Luciasek31
Citadelu mame, ta je super :palec:
U toho Dominionu mi trochu chybi mala interakce, ze si kazdy hrabe na svem pisecku a nemusi toho druheho ani sledovat. Nebo to tak neni? :think:

Luciasek31
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 05.01.17 21:20

@Carmen6 Hrozně záleží na taktice, já jsem klasický škodič :lol:, hrajeme nejčastěji s čarodějnici a spol. Je tam cca 18 druhů karet- hráčů a hraje se s 10. Obměna jakýchkoli karet se mění styl, taktika, délka hry, její konec. Líbí se mi, že tu není tolik podíl náhody. Reakce na tahy protihráčů je myslím celkem velká.
Co Mágové z Hexanu?

Veronov
Povídálka 31 příspěvků 05.01.17 21:22

Za me Dominion, je to úžasná hra a vydrzime u ni dlouho a je fajn, ze se da hrát jak ve dvou tak vice lidech. Navic si pak clovek muze vymyslet i vlastní balíčky a to je taky zabava :) A ano, je to hra na vlastním písečku, ale ja neumi prohravat a treba u Carcassonne nebylo daleko od litáni figurek :oops:. Jinak Rim nas bavil tez celkem dlouho, ale jak psala Luciasek, ohraje se. 7 divu světa jsem hrála jen tu základní, byla moc fajn, ale duel nedokazu posoudit. Myslim si, ze ani s jednou zmiňovaných neuděláte chybu ;)

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.01.17 21:34

Diky za reakce :)
Ti Magove jsou pry neskutecna blbost, ale nevim :nevim:

A666
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 06.01.17 10:32
@Carmen6 píše:
@Luciasek31
Citadelu mame, ta je super :palec:
U toho Dominionu mi trochu chybi mala interakce, ze si kazdy hrabe na svem pisecku a nemusi toho druheho ani sledovat. Nebo to tak neni? :think:

Tak kup sadu Dominion - Interakce, funguje taky jako zákaldní rha (je tam vše, co ke hře potřebuješ) a je tedy mnohem více interakční, můžeš tam libovolně škodit ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Válka o miliony: Syn Ladislava Smoljaka obviňuje Svěráka s Kotkem

O svá dědická práva se bije syn Ladislava Smoljaka Filip. Ten je ve sporu s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >