Hry na narozeninovou oslavu?

105
13.9.11 21:32

Hry na narozeninovou oslavu???

Ahojky,
dcera má o víkendu narozeniny :kytka: (5 let) :mavam: a máme pozvaných 5 kamarádek - oslava bude venku na zahradě a ráda bych to pojala jako „princeznovskou párty“ - s plněním nějakých úkolů a malými odměnami. Pár nápadů mám, ale nevím s jakým úspěchem se setkají…

Proto bych hrozně moc chtěla poprosit o Vaše zkušenosti nebo nápady na „ověřené“ hry, které se setkaly s úspěchem…nebo čímkoli, čím bych oslavu mohla okořenit :palec: - dětem se chci věnovat a moc si přeji, aby se oslava malé vydařila a všem se líbila.

Předem moc děkuji za všechny nápady, rady a postřehy :-P :lol:

Elis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1268
13.9.11 21:45

U nas maju uspech jednoduche hry-nosenie vajicka na lyzicke,beh pomedzi kuzelky,hadzanie loptickou do otvoru(vo velkej skatuli napr.),robenie drepov,hadanie jednoduchych hadaniek,hra na rozpravkovu postavu-ostatni musia uhadnut koho predstavujem…
Mozete aj prichystat vyrobu napr.chlebickov z vopred nachystanych surovin,kadernicky salon,malovanie na tvar,malovanie vodovymi farbickami…
V zahrade sa da aj hra na skryvacku,alebo hladanie „pokladu“-schovat niekde malu skatulku s drobnostami a dat detom „mapu“ s indiciami-alebo poskytnut napovedu po splneni ulohy…
Spravit im napr. spolocne pustanie balonikov s priviazanym prianim(treba heliom naplnene balony)…
Mozu spolocne vytvorit obrazok odtlackami ruk na velku plachtu,alebo baliaci papier.
Oslavenkyni prajem vsetko najlepsie a nech sa oslava vydari :-) :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
13.9.11 22:05

Tak mě jako malé dělaly bojovku. Hráli jsme to se sestřenkou. Tak třeba družstva, na zahradu poschovávat lístečky s ukolama a návodem, kde asi hledat další lístek a na konci odměna.

Malování na obličej je dobrý nápad. Nebo mužeš někde sehnat, nebo ze čtvrtky vystřihnout škrabošky a třeba koupit třpytky, konfety a holky si mužou udělat vlastní škrabošku- pomalovat, polepit. nebo vlastní hulku - krepák, peříško, mašlička, hvězdička nahoru.

Kvíz ze známých princeznovskýc pohádek
co ztratila popelka na plese, Jakou barvu šatiček nosila karkulka? a pod. Za správnou odpověď cukrátko.

To jsou takové moje nápady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.11 10:47

Nápady super, já mám zase jeden bojovnější úkol odzkoušený na akci ve školce … Lov na bonbony - pošít starý dospělácký tričko bonbonama, lízátkama, žvýkačkama ..... , každý zvlášť, dvouma stehama. Tričko pak oblíkne dospělák a děti ho honí a trhají z něj dobroty.
Legrace pro všechny.

A co nějaké princeznovské tanečky, hudbu z pohádek, nějaký menuetek se naučit podle netu, jsem takto „předcvičovala“ tanec hula hula :lol:

A skvělé byly míchané nápoje … v podstatě šťávy nebo džusy namíchané s perlivou vodou, kousek ovoce do toho … nebo vychlazený čaj, do něj kousek máty a spirály ze slupky z jablíčka …
Do nápojů rozlišovače - jmenovky, buď nalepit na brčko nebo třeba na špejli (můžou tím napichovat ovoce z nápoje).

A bylo by prima udělat třeba princeznovskou pozvánku a malý dáreček s sebou na památku, třeba i co by si mohly samy vyrobit … my třeba budem dneska ve školce na zahajovací párty malovat s dětma trička - máme šablonky a foukací fixy na textil …

Nápadů by bylo :-P

Ať se párty vydaří :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dasa15
18.5.12 17:40

Hry

Dobrý den,má dcera má zítra oslavu (13 let) a chtěla bych se od vás poradit nějaké hry!!! přijdou 5 holek tak moc vás prosím poradte mi

předem Děkuji ♥

• Nahlásit
  • Citovat
23693
18.5.12 17:48

My jsme hráli „klubíčko vzahů“ - ale bylo to na VŠ na rozlučce. Vezmeš klubíčko (my stylově měli obinadla), první chytne začátek a odmotá a dá někomu z lidí, kteří jsou postavení do kruhu a řekne, „dávám Kláře za to, jak mě podržela u zkoušky z anatomie“. Ta si vezme do ruky provázek, odmotá jinýmu člověku a zase něco řekne a to klubíčko se postupně odmotává a postupně předává dál. Pak už máš absolutně nepravidelný roztahanec a an závěr jsme ho shrnuli do kupky a já ho mám dodnes doma a vozím ho na srazy :-)

Příspěvek upraven 23.04.15 v 11:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
18.5.12 18:48

Oslava bude doma nebo venku - na zahradě? My pořádáme pro děti různé soutěže - závody v běhu nebo kroket, petanque.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ivca:)123
28.6.12 20:37

No já mam zítra oslavu bude mi 14 let a mužu vam poradit několik vyzkoušených her.
1. Potřeba: lentilky, brčka, 2 talíře na 1 osobu Postup. lentilky přemýstit pomocí brčka z 1 talýře na 2.(je to závod) :hug: :lol:
2 Pepíku pípni Potřeba: 3 šátky Postup:Děti si sednou do kruhu a 2 zustanou v kruhu oba budou mýt zavázane oči. 1 osoba se bude ptát pepíku pípni a bude mýt v ruce šatek na kterém bude na konci uzel 2 osoba pípne a musi se vyhýbat šátku a takle to trva dokud se 1 os. nedotkne 2 os. šátkem a pak se dvojice vymnění :dance: :) ;) ahoj ivča :x

• Nahlásit
  • Citovat
ivca:)123
28.6.12 20:38

No já mam zítra oslavu bude mi 14 let a mužu vam poradit několik vyzkoušených her.
1. Potřeba: lentilky, brčka, 2 talíře na 1 osobu Postup. lentilky přemýstit pomocí brčka z 1 talýře na 2.(je to závod) :hug: :lol:
2 Pepíku pípni Potřeba: 3 šátky Postup:Děti si sednou do kruhu a 2 zustanou v kruhu oba budou mýt zavázane oči. 1 osoba se bude ptát pepíku pípni a bude mýt v ruce šatek na kterém bude na konci uzel 2 osoba pípne a musi se vyhýbat šátku a takle to trva dokud se 1 os. nedotkne 2 os. šátkem a pak se dvojice vymnění :dance: :) ;) ahoj ivča :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
dfgh
12.5.13 18:14

prosba

Ahoj sháním hry na mou oslavu 13 let.
Prosííííím.
Napište. :)

• Nahlásit
  • Citovat
ruti
12.5.13 18:22

Hahaha nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
ruti
12.5.13 18:28

Neznám

• Nahlásit
  • Citovat
Princess-ka
12.5.13 18:49
@ruti píše:
Neznám
:roll: 8o 8o
@dfgh píše:
Ahoj sháním hry na mou oslavu 13 let.
Prosííííím.
Napište. :)
Zaleží kde bude
  • Citovat
  • Upravit
Mišááček
14.5.13 13:46

hry pro 13

Pokud máte zahradu je dobra hra „posli sms“ jde o to ze jsou 2 týmy a každý tým si vymyslí sms jako operátor a pak jí po písmenech a mezerách běhají psát na stanoviště a zvítězí ten kdo má dříve napsáno, další se jmenuje signál děti si stoupnou za sebe a na konci stojí jeden který má za úkol poznat podle signálu určitý předmět který ukážete tomu prvnímu z řady, další třeba az-kvíz, různé míčové hry přetahování, předvádění určité věci a tým to musí uhádnout je toho spoustu :)

• Nahlásit
  • Citovat
aneta otoulová
10.9.13 17:39

jj

Jj :hug: :x :twisted: :roll: :dance: :nevim: :potlesk: :pocitac: :zed: :mavam: :cert: :pankac: :lol: :arrow: :roll: :oops: ;) :potlesk: :palec: :think: :?:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama