Web Zdravý jídelníček - neznáte někdo.

3777
7.5.20 22:29

Web Zdravý jídelníček neznáte někdo.

Nemáte někdo zkušenost se stránkou Zdravý jídelníček, zrovna to na mě vyskočilo, ale nikde nemohu dohledat recenze. Aby to nebyl zase nějaký podvod. Už některá máte od nich jídelníček? Děkuji.

Edit adminem: smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14921
7.5.20 22:42

Je to naturhouse, tedy MLM co ti prodává doplńky a narvou ti nějakou generickou dietu, tipuju že nízkotučnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3777
7.5.20 22:46

@Ou Aha děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14921
7.5.20 22:50

Jinak nejjednodušší cesta jak změnit stravování není nechat si od někoho změnit jídelníček, ale chvílí (pár týdnů) pozorovat a zapisovat jak, kdy, co a s jakými pocity a okolnostmi jíš.

Velmi rychle ti tam vylezou reálné zlozvyky - typu ponocuju a pak mám hlad a provozuju noční jídlo, nebo jím málo a/nebo rychlé sacharidy, takže mě pak rychle honí hlad a zaplácnut to dalším rychlým sachardiem. Nebo nejím žádnou zeleninu, nebo jím málo bíkovin. nebo jím z nudy. Když mě někdo řekne něco špatného, jím sladké. Piju moc alkoholu. Nebo cokoliv jiného.

A když si je takhle dáš na papír, tak je pak přetav v nějaké konkrétní lepší návyky. Třeba - půjdu spát v 11, ne v půl druhý v noci a vyhnu se tak nočnímu pojídání. Případně si dám večeři kde bude dostatek bílkovin, tuku a nějaké ty sacharidy.

Nebo budu pořádně snídat - tj. alespoń 400 Kcal a budou tam jak tuky, tak sacharidy, tak bílkoviny. Nebo sním 500 g ovoce a zeleniny denně. Alespoň jedna porce škrobů bude celozrnná. Atd.

Pak ty žádoucí stravovací návyky seřaď od nejjednoduššího k nejsložitějšímu. No a začni se je učit pěkně jeden po druhém, další přidávej až poté, co 14 dní v kuse zvládneš ten předchozí. A za každý nově osvojený a měsíc udržený návyk si slib odměnu.

Má to tu výhodu, že se nebudeš nutit do něčeho, co ti je proti srsti - nemusíš snídat, když ti to nevadí. Nemusíš jíst pohanku, když se ti z ní naaluje. Nemusíš se živit tím, co ti napíše někdo cizí…

Jen to holt trvá déle. Ale zase je to udržitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat