Huawei P10 lite nebo Samsung galaxy J5(2017)

41
1.6.18 21:42

Huawei P10 lite nebo Samsung galaxy J5(2017)

Ahoj, můžete mi poradit který z telefonů je lepší zda Huawei P10 Lite nebo Samsung Galaxy J5(2017)?? Moc děkuji za reakce :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
1.6.18 21:44
@tereza555 píše:
Ahoj, můžete mi poradit který z telefonů je lepší zda Huawei P10 Lite nebo Samsung Galaxy J5(2017)?? Moc děkuji za reakce :) :)

Lepsi je huawei p10 lite.Mam ho sama :mrgreen: a taky sem vahala mezi podobným samsungem.Ten lite ma bomba fotky hlavne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
1.6.18 21:49

Já mám teda Huawei P9 Lité, ségra Samsung Galaxy J5. Mě přijdou tak nastejno, asi by mi víc vyhovoval Samsung protože jsem ho měla několik let a Huawei se jinak ovládá, pro mě nepohodlně.. :lol: Jo a teda mám Huawei cca týden a už je na reklamaci :roll: protože když mi někdo volal chvíli mě slyšeli a pak zas ne, pak ano :roll: já slyšela pořád dobře ale z hovoru nic nebylo :roll: bylo mi řečeno že Huawee na to často trpí tak nevim :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
1.6.18 21:53

@Celeste97 ja mela devitku lite pred rokem a půl asi tři roky. A 10ku mam rok a ani jednou zadna vada pri zvuku :lol: asi kus od kusu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
1.6.18 22:39

Tak přesně tohle jsem řešila taky, předtím jsem měla taky Samsung… nakonec vyhrál Huawei p10 lite. A jsem spokojená, ovládání není až tak jiný a já chtela, aby měl telefon notifikacni diodu…je rychlý a má hezký fotky…mám ho už od Vánoc a jsem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
1.6.18 23:07
@Dojcanis píše:
@Celeste97 ja mela devitku lite pred rokem a půl asi tři roky. A 10ku mam rok a ani jednou zadna vada pri zvuku :lol: asi kus od kusu

Jasný no, mamka i přítel mají taky Huawei oba relativně nové a v pořádku. Jen já mám zase vadný kus :roll: :lol: No dostalo mě to, mít týden mobil a hned ho na 30 dní seberou :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama