Reklama

Hubený novorozenec - plenky mu padají

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulačka22
Kecalka 123 příspěvků 16.09.18 03:53
Hubený novorozenec - plenky mu padají

Ahoj holky.
Je to osm dní, co máme na světě druhého syna. Porodní váha byla asi okolo 3100g. Říkala jsem si, že pleny č.1 by mu mohly stačit. Koupili jsme tedy klasicky pampers. Jenže jsou mu tak Široké, že mu skoro vždy sjedou pod zadek a on se komplet pokajdí. Je mi z toho do breku jak furt jen peru. U prvního syna tohle neznám a to měl jen o 200g navíc. Přitom záda pleny má narvané pomalu až do půlky zad a lepitka má oboje utažené přes sebe na boky. Často se mu to i rozlepuje protože to nedrží. Nulky jsou ale dle uvedených mír zase moc mrňavé.
Jsou nějaké pleny na hubené děti?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

natyber
Kelišová 6028 příspěvků 16.09.18 04:10

@Tulačka22 Můj syn se narodil s váhou 2880g. Měla jsem Pampers premium care Newborn a nepadaly. Jsou myslím 2-5kg, takže máš asi tu větší velikost :think:

Tulačka22
Kecalka 123 příspěvků 16.09.18 04:39

@natyber ne. Mám doma newborn. Velikost 1 , 2-5kg. On je taková delší čára hubená. Na pokoji paní, co měla holčičku, krásně seděli. Ale holčička byla mohutnější.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 16.09.18 05:26

Já měla prvního hubeňoura 2,9kg na 51cm a jedničky mu seděly :think:

Zkus koupit Happy Bella třeba, mají vzadu takový pružný “pásek”..

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 06:17

@Tulačka22 kup ty nulky :palec:

Bananas
Závislačka 4593 příspěvků 16.09.18 06:38

Náš malý měl 2,4kg a 46 cm, ale neměli jsme Pampers, ale Dada, ale taky 2-5kg a seděly mu dobře, nic mu nepadalo.

luci.no
Kecalka 338 příspěvků 16.09.18 07:05

@Tulačka22 Moji hubeňouři používali Happy Bella a Panda. Pampers jim seděly až kolem 4kg.

Jindřiš
Extra třída :D 10452 příspěvků 16.09.18 07:13

Syn mel pri narozeni 2,72kg, jeste zhubl a pampers 2-5kg mu nepadali, ale kvuli pupiku jsme koupili happy bella a ikdyz stejna velikost jsou o neco mensi.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 07:26

Oba kluci měli ještě nižší porodní váhu. První 2770 g, druhý 2810 g.. Kupovala jsem taky Pampersky 1 a držely normálně :think: Nemáš nějaké vadné balení? Já jsem s nimi byla moc spokojená, jiné pleny jsme nekupovali. Zkoušeli jsme i jiné, ale buď po nich měli kluci vyrážku nebo hned protekli. Ale je pravda, že jsem na kila nekoukala a první synek měl dlouho menší velikosti, byl dlouhý a hubený, druhému později narostlo bříško, zmohutněl, takže měl zase o velikost větší, protože mu ta jeho velikost škrtila nohy. Ale na tuhle značku nedám dopustit :palec:

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 16.09.18 07:34

@Tulačka22 zkus koupit Dáda vel.1 jsou jak na panenku, menší než Pampers. Syn byl hubeňour, po narození měl 2640g a taky měl Pampers velké :mrgreen: Dady pěkně seděly

Šmoulice
Kelišová 6692 příspěvků 16.09.18 07:49
@neria55 píše:
@Tulačka22 zkus koupit Dáda vel.1 jsou jak na panenku, menší než Pampers. Syn byl hubeňour, po narození měl 2640g a taky měl Pampers velké :mrgreen: Dady pěkně seděly

Pleny Dáda neexistují :roll: Dada !!!

Zakladatelko kup mu pleny pro nedonošené děti. Malá je měla . Narodila se dřív s váhou 2225g ;)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 16.09.18 07:50

Kup v dm nulky jsou super sedely hodne dlouho :andel:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 16.09.18 07:52
@Tulačka22 píše:
Ahoj holky.
Je to osm dní, co máme na světě druhého syna. Porodní váha byla asi okolo 3100g. Říkala jsem si, že pleny č.1 by mu mohly stačit. Koupili jsme tedy klasicky pampers. Jenže jsou mu tak Široké, že mu skoro vždy sjedou pod zadek a on se komplet pokajdí. Je mi z toho do breku jak furt jen peru. U prvního syna tohle neznám a to měl jen o 200g navíc. Přitom záda pleny má narvané pomalu až do půlky zad a lepitka má oboje utažené přes sebe na boky. Často se mu to i rozlepuje protože to nedrží. Nulky jsou ale dle uvedených mír zase moc mrňavé.
Jsou nějaké pleny na hubené děti?

Měla jsem to taky . Malý měl 3210 a 52cm. Taková žížala hubená. No měla jsem happy Bella 2-5 a to samé…slezlo mu to dolů a protekl až na záda. Teď má v 5tydnech 5kg a 58cm a už mu drzej :lol:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 16.09.18 08:02

A proč mu nekoupíš nulky? Na kg nehledě. Já je měla taky, ale malé po tom sajrajtu naskakaly pupínky. Dávala jsem nejmenší babylove z DM. A doma jsem skládala menšího draka z latkovek a pohoda.

Denina01
Kecalka 411 příspěvků 16.09.18 08:30

Pampers jsou obří. Mám teď ani ne týdenní dcerku, narodila se s váhou 3545g a používám bella happy BN tedy vel. 0. Na to že jsou do 2 kg sedí krásně na ty malý zadečky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >