Hubne někdo svižnou chůzí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 270 příspěvků 28.03.19 21:12
Hubne nekdo sviznou chuzi???

Ahoj chci se zeptat jestli nekdo hubne chuzi bez hulek…a jestli jsou dobre vysledky :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34417 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 21:25

Záleží na tom, kolik toho nachodíš. Určitě výsledky mít budeš, zvlášť svižnou chůzí v terénu. Uděláš si i slušnou fyzičku, ale je potřeba nachodit třeba 10 km denně. Chůze je přirozený pohyb, je potřeba u něj správně dýchat a držet tělo, takže jdi do toho. Dá se praktikovat i s kočárkem. Teď tu zrovna běží diskuze kočárková výzva, tak se můžeš připojit, jsou tam i kočárkové běžkyně.

Janli
Echt Kelišová 8425 příspěvků 28.03.19 21:45

Chůzí se hubne, ale musíš toho nachodit fakt hodně. Já miluju indiánský běh, zvlášť v terénu. Je to daleko efektivnější, zvládá to i začátečník a hubnutí je efektivní. A to něluvím o tom, jak ti poděkuje srdce.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 28.03.19 22:19

Jo ja, denne beham za 1,5letou holcickou :lol:

Kristynka22
Kecalka 476 příspěvků 28.03.19 23:17

Já tedy dělala nejspíš něco špatně, ale nezhubla jsem nic, ani váhově, ani na centimetry… Chodila jsem téměř každý den (minimálně 5× týdně) 8-15km, podle počasí, nebo podle únavy a fakt nic, ale nohy a zadek jsem měla krásně pevné, toho jsem si začala všímat už tak po 2 týdnech. Ale já mám nějaké divné tělo, vždycky se mi mnohem lépe a účiněji hublo úpravou stravy než pohybem.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8592 příspěvků 28.03.19 23:37

JO, ale chodim „nahoru“ na vystup v horach, neco malo splhani a hlavne je to na cely den. Na prochazce nekde za barakem bych nezhubla nic, to uz pro me neni dostatecna zatez. Tim chci rict, pro nekoho kdo zacina treba z vetsi vahy a na pohyb neni vubec zvykly to nemusi byt marne…

baimoli
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 29.03.19 06:42

Nevím, jestli se z toho hubne, ale přinejmenším chození na čerstvém vzduchu nabíjí energií. Jinak bych zkusila chůzi v terénu, kde se zadýcháš.

suzka1
Kecalka 198 příspěvků 2 inzeráty 29.03.19 07:58

Pred par lety jsem chodila 3-4× tydne, vzdy tak 45min a chodila jsem sviznou chuzi v lese a nadherne jsem hubla. Zapoj i ruce a celou dobu bud narovnana a celou dobu mej zatahle bricho. Nemusis nejak moc a krecovite, ale mej ho zatahle a uz za par tydnu sama to bricho, ten sval ucitis a uvidis vysledky i na sobe. S nejakym super jidelnickem od odbornika pujdou pak kila jednoduše dolu. Ja kdyz uz jsem zacala hubnout, tak jsem schazovala prumerne 0.5kg tydne, takze to bylo efektivni. Za 3 mesice jsem celkobe zhubla 5kg. Drzim palce :hug:

Bábrdl
Generální žvanilka 23601 příspěvků 29.03.19 08:15
@Kristynka22 píše:
Ja mám nějaké divné tělo, vždycky se mi mnohem lépe a účiněji hublo úpravou stravy než pohybem.

Nemáš divné tělo, to má každý… Několik hodin chůze kaloricky snadno smazne plechovka coly, na kterou si pak ani nevzpomenes.

Hubne se stravou, pohyb je od udržování a zvyšování kondice.

Kdybychom jako lidstvo hubli beznou chůzí (kdyby nás tak strašné energeticky vyčerpávala,,), tak neprezijeme první generaci. Moje babička chodila každý den do školy okolo já nevím šesti kilometrů. Tam a zase zpet. A doma měla brambory a zelí, ne Twix a Mars. A stejně nezemřela hladem.

Je třeba chápat metabolismus v původním určení, jako něco, co je dělané, abychom přežili. A ne něco, co nám brání žrát, schválně, abychom nebyli krásní.

Já chodím denně těch 10 tisíc vcelku často. Prumer mám podle aplikace přes osm tisíc. Ale rozhodně kdybych nehlidala jídlo, budu přibírat jak divá.

MP Janka
Stálice 62 příspěvků 29.03.19 08:19

Já tak hubla, 2×-4× 45-60 minut velmi svižné chůze (6 km/h, když jsem potkala nějaké pomalejší běžce, tak jsem šla skoro stejně rychle, jako oni běželi) a fakt to bylo znát. Ale myslím, že je fakt potřeba makat, ne si vykračovat jako na kolonádě. Já jsem zvyklá i výlety po horách na 20-30 km chodit 5 km/h i rychleji (rekord mám 35 km pod 7 hodin). A opravdu se tím hubne, ale jak říkám je potřeba fakt šlapat až se člověk zapotí.

maminecka28
Povídálka 19 příspěvků 29.03.19 11:02

Ahoj všem,nechci zakládat novou diskuzi tak se zeptám zde…je ke zhubnutí lepší chuze nebo jízda na koleč.bruslích?s kočárkem :) a 6km je asi málo že?leda že bych jela tuto trasu 2× ,jinak pak ještě cvičení na rotopedu(nemám ale funkční displej),první cíl mám -10/15kg.Děkuji všem..

maca84
Kecalka 270 příspěvků 29.03.19 12:11

Diky zkusim to a uvidime…potrebuji tak 7kilo.a upravim jidelnicek ;)

kaja00
Extra třída :D 13549 příspěvků 29.03.19 12:32

@maminecka28 kombinace bude určitě lepší.
Jinak za mě, pokud někdo není zvyklý na chůzi (jezdí hodně autem), tak zhubnout může, někdo kdo dá průměrně 10 tisíc kroků denně i za běžného fungování asi nezhubne :nevim: Ale je to hodně o stravě bohužel.

Čumila
Povídálka 11 příspěvků 29.03.19 21:40

Ahoj, ano já svižnou chůzi zhubla. Na váhu asi 4-5 kg, ale na centimetrech a velikosti oblečení je to znát. Začala jsem loni v září tak ob den 6-7 km, někdy dám i víc. Při chuzi si i hlídam tepovku, rychlost 6,5 km je pro mě tak akorát. Zpočátku jsem chodila zbytečně moc rychle. Teď už mě to nutí běžet :).. Přes zimu jsem šlapala na orbitreku.

Čumila
Povídálka 11 příspěvků 29.03.19 21:46

Ještě jsem zapomněla napsat, že jsem upravila i jídelníček. Vyřadila jsem bílé pečivo, omezila sladké, zařadila více zeleniny. V jídle dodržují určitou pravidelnost.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama