Hubne tu někdo dělenou stravou - Kořínková?

Anonymní
5.2.10 23:39

Hubne tu nekdo delenou stravou - Korinkova?

Ahoj. Chystam se po porodu (coz bude za par tydnu) na delenou stravu. Zajimalo by me, zda tu nekdo drzi tuto dietu. Ze bychom se mohly navzajem pak podporovat, davat receptiky atd. Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

AmyLee
6.2.10 03:13

ahoj já ji kdysi držela skoro rok :) teď jsem chtěla začít znova, ale jsem totálně bez podpory

• Nahlásit
  • Citovat
9868
6.2.10 03:42

Jo hubla jsem, na škole, to už je přes 10let…
ale fungovalo to, držím palce.
ted na to zatím nějak nemám :wink:
ale v podstatě to není moc složitý, píš u mě je problém s nákupy, je to hodně o ovoci zelenině, a tady v týhle prdeli se nic dobrýho sehnat nedá, a na velký nákupy do hypercenter jezdíme max. 1× za měsíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.10 08:09
Anonymní píše:
Ahoj. Chystam se po porodu (coz bude za par tydnu) na delenou stravu. Zajimalo by me, zda tu nekdo drzi tuto dietu. Ze bychom se mohly navzajem pak podporovat, davat receptiky atd. Diky.

Ahoj!
Kořínkovou jsem taky držela a bylo to fajn!Jest-li do toho půjdeš,jdu s Tebou,ale moc si z toho nepamatuju.Myslím,že to byl kytičkový a kravičkový den,podle složení stravy toho dne. :think: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
12980
6.2.10 09:34

Také jsem občas držela i s mamkou a ségrou. Oni vždy zhubly, ale já to vzdala - to mi nevyhovovalo. Jinak určitě držím palce. Ono je to hlavně o tom, že vynecháš sladké a tučné ( jako u každé diety) a pak je vlastně jedno ,co držíš za dietu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
6.2.10 09:54

ahojky,tak KOřínkové dieta mi před lety pomohla zbavit se 10kg během 2 měsíců :palec:,žádná jiná mi tehdy nefungovala,dodržovala jsem ji přísně,takže doporučuju!!!!!
mám od ní 3 knihy-i s recepty,ale už ji nedržím,zjistila jsem,že zhubnu a udržím si váhu i jinak,ale je to dobrý začátek :dance:
moc držím palce,at zhubneš,jak potřebuješ :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.10 17:27

Držela asi před 10ti lety a shodila jsem 12 kg, bohužel jsem pak po roce přestala a vše nabrala, taky jsem se tak stravovala jen já sama, teď mám rodinu a vařila bych 3 druhy jídla, ale tlustá jsem jak pra.. :roll: , chtělo by to tak 15 kg dolů, jen se k tomu dokopat, jen mi nejde to celoživotní dodoržování :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AmyLee
6.2.10 20:39

janinko já jí držela půl roku a 10kg bylo dole a když jsem jí přestala držet tak jsem měla nahoře jen 2kila :) což jsem stejně během těhotenství nabrala a teď to nejde prostě dolů ani kdybych se na hlavu stavěla :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.10 22:35

Tady zakladatelka. Holky, tak super. Az porodim, pustim se do toho a zalozim novou diskuzi, treba se nektera z vas pak ke me prida.
Thea, 10 kg za 2 mesice, to je parada. Ja budu potrebovat shodit tak 20 kg. :oops: Kdyz jsi mela tolik knih, urcite si jeste dost pamatujes, tak se te popripade zeptam, kdyz neco pak nebudu vedet, muzu? :kytka: Ja od ni zadnou knihu nemam, jen mam z internetu vycteno to zakladni deleni - kyticky, zvirata, neutral.
Docetla jsem se, ze zvirata muzes kombinovat jen se zeleninou, kyticky bud se zeleninou nebo ovocem (nikdy vsak ne ovoce a zelenina v jeden den). Je to tak spravne? Nemuzu zkombinovat zvirata s ovocem??
DIKY

• Nahlásit
  • Citovat
1023
7.2.10 14:38

ahojky,tak ono to bylo o letních prázdninách,to jdou kilča dolů dobře-jen pro info- z 6O na 50kg,to už je hodně znát :palec:
Knihy mám tady v knihovně,mrknu na to,jak je to s tím ovocem,bo už si to nevzpomínám přesně :think: bylo mi 22,když jsem do toho šla a dodržovala pak ještě 4 roky-než se narodily holky. a kdy máš termínek? 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.10 14:52

Ahoj,taky jsem jí držela si před 6 lety a zhubla jsem za půl roku 10kg,fakt super :pankac: Ale žila jsem tehdy sama,takže to bylo dost jednoduché,nemusela jsem vyvařovat někomu jinému,prostě pohoda.Pak jsem se už několikrát chtěla k tomu vrátit,ale už to s děckem a rodinou nebylo tak jednoduché.Možná,že kdybych se s někým hecla,že bych do toho znova šla,protože je to fakt třeba něco zhubnout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
7.2.10 14:55

tak hledám a hledám,sakra nemůžu najít,není tu obsah :-? a stránek 320!!!jak najdu,dám vědět,nebo možná někdo bude vědět dřív,než já.
jen jsem našla,že se SPLK může dodržovat i v době kojení,já trubka v těhu jsem už pravidla porušovala,měla chut na párek rohlíku-to byla dobrota!!!!po letech!!!a už jsem se k SPLK nevrátila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
7.2.10 14:57

Ahojky, taky jsem jí držela, dost přísně a zdařilo se. Shodila jsem hodně, ale nedá se to držet pořád. Myslím, že zkoumání co která potravina přímo obsahuje nemá moc smysl. Já to pak dělala už jen tak, že jsem prostě vynechávala přílohy, jedla maso se zeleninou, téměř žádné pečivo a když tak bez margarínu či másla a šlo to taky krásně dolů, ale hlavně taky tím, že jsem každý den chodila cvičit aerobik hodinu a někdy k tomu i step. No jo, kde jsou ty časy, ted jsem po hormonech a všem možným jak prasátko.

• Nahlásit
  • Citovat
9.10.13 12:34

Hubnutí

Zdravím všechny baculky i nebaculky Dovolte mi se s Vámi podělit o zkušenosti, které mám nejen s dietou Kořínkovou ale i s hubnutím všeobecně. Jako každá žena, nebo mladá dívka mám zájem o to vypadat dobře, ale hlavně být zdravá a taková, abych se měla ráda. Moje lékařka mi vždy říkala, že je to také o psychice, pokud se budete nenávidět, hubnutí půjde špatně. S kilogramy navíc mám potíže už od dětství, už od malého prcka mě máma zahlcovala spoustou diet, což mi nepřijde zrovna dvakrát správné, ale brala to pouze jako pomoc pro mě samotnou. Co se týče kořínkové diety, teta ji dodržuje cca 15 let a vypadá úžasně. Je pravdou, že ne vždy vše řádně dodržovala, co vím, pila i alkohol, ale samozřejmě s mírou a jen občas. Já mám ozkoušeno spoustu diet jako je tukožroutská, mléčná, dieta podle krevní skupiny apod. Upřímně nedoporučuji žádné diety, jelikož to podle mého usouzení není správné řešení. Jak zmiňuje spousta lidiček z vás, je nejlepší upravit celkový životní styl a s tím se naučit žít. Kořínková dieta je určitě dobrý způsob nastartování, samozřejmě každé tělo je jiné a každý člověk ma jiné možnosti, jiný organismus. To není nic nového, určitě vás tady nechci nijak poučovat. Jsem mladá, mám sedavé zaměstnaní, ve kterém jsem od nevidím do nevidím a nutně potřebuji zhubnout aspoň 50 kg. S pohybem problém nemám, miluju plavání, procházky nebo i cvičení na orbitreku, jen si udělat čas. Do diskuze jsem se připojila jen pro to, abych našla někoho, kdo má stejný zájem o to, abychom vše nastartovali společně, podporovali se navzájem, vyměňovali si názory přes email, radili si. Pokud se někdo najde, mohu požádat o zaslání emailu na ***@mujmail.cz? Moc ráda bych začala s tím, že v tom nebudu sama. Bohužel na tyto stránky se z práce nedostanu a email je pro mě jediná možnost komunikace. Pokud tedy nechcete být na hubnutí sami, ozvěte se mi, prosím. Mějte se moc hezky a přeji hodně úspěchů Budu se těšit na vzkazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 17:51

Ahoj, anonym kvůli švagrové, která sem chodí. Začala jsem dělit minulý týden. A za týden nás čeká velká rodinná oslava. A prostě musím jíst vše. Je to s obědem-svíčková, dortem,… Myslíte, že to hodně vadí? Když se jeden den zhřeší? Všude čtu, že se nesmí zhřešit ani trošku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama