Hubneme 15 a více kilo

Napsat příspěvek
3333
1.3.17 19:30

Tak uzavřenou skupinu bych uvitala, tabulka za mě určitě… Už jednou jsem takhle zhubla ta tabulka a týdenní vážení je velká motivace.

Jinak já si za zhubnutí koupím asi nějaký pěkný náramek.????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
1.3.17 19:31
@Dendaaaa píše:
@Romčinka Ráno tedy nesnídám, jen si dám šálek kávy, jak jsem psala bez cukru, ale s mlékem. Ke sváče jsem si dala většinou jablko, broskev či jiné ovoce, ale vše s mírou. Oběd například brokolice se šunkou a trochou sýra (velký talíř), pak jsem si dala ještě ve tři hodinky bílý jogurt, nakonec obložený talíř, zelenina, šunka, tmavé pečivo :) a po celý den minimálně vypít 2 litry čisté vody, já pila klidně i 3,5 litru :) Případně více potravin můžu napsat do zpráv nebo pak do té soukromé skupinky, tohle byl příklad jednoho dne :)

co říkáš na mé dnešní jídlo???

Já dnes snídaně 10 hodin(vstávám později když mám volno) celoz. rohlík+žervé a3 plátky sýra. oběd 13 hodin čočka s vejcem nezahuštěná
16 hodin tyčinka raw a 100% štáva s pomeranče a mrkve
19 hodin kuřecí polévka se zeleninou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
1.3.17 19:35
@evan14 píše:
Holky tak rada bych se pridala take :mavam:…sice mam na hubnuti vice jak 15 kg…ale jelikoz chceme moc miminko, tak do zacatku potrebuji zhubnout alespon 20kg :) :) :) :)

ahojky taky chceme miminko a nejde nám to, proto by taky bylo dobré zhubnout :dance: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
1.3.17 19:44

@Romčinka podle mého názoru je to dost málo :)
Jestliže jsi po té 16 hodině neměla fyzickou aktivitu nezařazovala bych ovocnou šťávu v odpolednch hodinách, tyčinka raw? těžko říci, jaké má hodnoty, předpokládám že opět velké zastoupení sacharidů. K večeři uvádíš kuřecí vývar se zeleninou - zase těžko říci, jaké má nutriční hodnoty, kolik masa ve vývaru bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
1.3.17 19:49

@Romčinka to vypadá na ideální jídelníček :kytka: Odborník by ti sice asi zkritizoval tu druhou svačinu - ovoce (cukry) jen dopoledne, ale já bych za takový den byla šťastná. Jen bych večer kvičela hlady, protože polévka mě nezasytí. Jak dlouho už takhle vzorně jíš?

Ještě k tabulce a plánům… Já mám 176cm a zvážím se kvůli vám zítra ráno, co jsem se zase začala přejídat, neměla jsem odvahu. Bude to kolem 85. Můj 1.cíl je 73 a pro naprostou spokojenost 6 na začátku váhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
1.3.17 19:51

Snídaně - 2 celozrnné pl. chleba, čerstvý sýr (palouček, lučina..), šunka, zelenina
Svačina - kus ovoce, bílý jogurt, ořechy
Oběd - polévka (vývary, zeleninové, luštěninové) Kuřecí steak, rýže, zelenina
Svačina - dojídám většinou druhou porci z oběda
Svačina po cvičení - kus ovoce /jinak nezařazuji pokud necvičím
Večeře - šunka/maso, zelenina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
1.3.17 19:57

Holky jak jsem drive se hlidala tak jsem nasla super server, kde ses zaregistrovala a do tabulky sis klikala co jsi snedla + cca vahu bylo tam treba 3 kolecka sunky strelim 35 g tak to nemusel clovek vazit. Byl tam opeavdu velky vyber potravin klikla sis termix a hned vyjelo vsechno vyzivove kcal, tuky, cukry, bilkoviny a sacharidy a nekdy I kdyz jsem so myslela ze jsem jedla zdrave jaem se nestacila divit a casto jsem take byla „pod limitem“ proto jsem nehubnula I kdyz jsem mela malo prijmu telo se nedalo osidit a tomalo rychle menilo na cukry pro stav krize a nehubla jsem. Take tam byli sportovni aktivity. A nastavila sis kolik chces zhubnout a ttdne vyjizdeli grafy. Bylo to fajn. Jen kazdy vecer natukat cos za den snedla. Taky to uzobavani tam to tam ono a bum za den tolik zbytecnuch kcal to se pak clovek :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
1.3.17 19:59

Tak můj den k snídani platek chleba se šunkou, červená paprika a čaj, dopoledne dvě malé mandarinky, oběd kuřecí stehno pečené s kuskusem, odpolední svačina mandarinka, jogurt, večeře chleba s budapešťskou pomazánkou z domácího sýra a kapie k tomu půl ledového salátu a k pití přes den jen voda s citronem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
1.3.17 19:59
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
1.3.17 20:00

A zalozte nekdo tu soukr. Skupinu ja bych zalozila ale nevim jak. At uz to muzeme rozjet a nejen si o tom povidat ( I kdyz to neni spatne) :mrgreen:
Jinak ja dala zdravou vecu kvetakovy mozecek a 1 stredni brambora. Ale cvico dnes uz asi nedam. Jinak casto pisu pres mobil tak tam mohu mit preklepy at si o me nemyslite ze jaem Tululum :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
1.3.17 20:03

@Lucajz jj to je ono. Vyuzivas to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
1.3.17 20:07

@Framik já ano, ted jak jsem těhotná, tak to tolik nehrotím, ale když jsem makala na postavě, tak to byl můj denní chleba, večer jsem zapsala, co budu zítra jíst a hezky si to popřípadě o něco doplnila. Už jsem pak makra bílkovin, sacharidů a tuků měla pěkně zmáklé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
1.3.17 20:12

Ahooj,
můžu k vám? Snažím se zhubnout tak dva roky, bohužel hýbat se moc nemůžu, čeká mě další operace břicha, a o jídelníčku raději ani nemluvím…Celý život jsem byla nudle s hroznými návyky, jedla jsem obří porce, prakticky celý den, váha max 60 kg, to byl můj strop.
Po nemoci jsem přibrala, bylo to hormony a bohužel jsem se cpala pořád, nyní 44 let, mám 164 cm a 76 kg, potřebuju podporu a trochu hecovat, abych aspoň chodila. Jinak, když čtu ty jídelníčky, já mám prostě pořád hlad :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
1.3.17 20:21

@Lucajz no já běhala do 16 hodin a potom vypila štávu a snědla tyčinku. V polévce bylo masa dost cca 150g a hodně zeleniny…je fakt že mám hlad
@levand já to držím pár dní snad vydržím a co jíš ty večer? Já mám dnes taky hlad po té polevce…večer se snažím nejíst přílohy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
1.3.17 20:22

@ala42 ahojky vítej :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu