Hubneme 15 a více kilo

Napsat příspěvek
872
1.3.17 20:23

@Romčinka tak tam šoupni na večer ještě zdravé tuky a bílkoviny, třeba ta šunka a ořechy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
1.3.17 20:30

@Framik Pokud po snídani zvracis :D, tak pro mě ztrácí význam. Nesnídám už přes 19 let a pokud něco sním před 10 h, tak to jde hned ven. Ano, je důležitá, samozřejmě to nepopírám :) Já se vždy vesla do norem, počítala mi to ta appka po zapsání sama :), coz pro mě bylo znamení, zda přidat něco či už nic. Taky záleží na váze a výšce, kolik ti je, tak ti to přímo ten doporučený přísun kalorií vypočíta :) Ano bilkoviny jsou zde nizke, ale jiné dny se to vyrovná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
1.3.17 20:52

@Romčinka Vypadá dobře, jen tu tyčinku neznám :D a ty šťávy bych dala na dopolední svačinku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
1.3.17 20:59

@Romčinka co jím já teď není vůbec k chlubení. Právě jsem si na sebe postěžovala v diskuzi o přejídání.
Když ale jím podle svých představ, tzn. tak, jak bych chtěla jíst díky vám od zítřka, tak k večeři např. plátek celozrnného lisovaného chleba (Lidl) s lučinou a zelenina. Nebo sáček mražené zeleniny - podusit, k tomu sýr nebo vajíčko. Ale je pravda, že po tom mám hlad. Když můžu cvičit nebo běhat, tak jedině večer, cca hodinu po večeři, a to už pak vydržím, ale ideální to není. Jako druhá večeře kdyžtak kefírové mléko nebo bílý jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
1.3.17 21:07

Ahoj, já chci taky k vám… :*
Mám 175 cm a váha cca 92 kg… Mám 8 měsíců po porodu, čeká mě dat dolů minimálně 10 kg, ideálně 15 kg… :,(
Věřím, že to spolu dáme… :mavam: :hug: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.17 05:51

Ahoj holky, tak jsem založila soukromou diskusi a čekáme na schválení, takže pak pošlu odkaz a budu vás tam přijímat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.17 06:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
2.3.17 09:24

Dobré ráno všem :) a přeji úspěšný den v boji s kg..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.17 09:31

Ahoj holky, chtěla bych se k vám taky přidat.
Hubnu po porodu už od dubna, to jsem začínala na asi 114kg na výšku 173.V srpnu jsem se tady přidala k jedné hubnoucí skupině, to jsem měla 103,6kg.Ale nějak to tam postupně vyšumělo a já mám pořád chuť s tou váhou něco udělat. Dnes ráno 95,3.
Je mi už 40,tak to jde šíleně pomalu, ale zase jsem neměla skoro žádný pohyb a to chci teď změnit. Takže včera svižná procházka 9km. :pankac:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
2.3.17 09:36

@Marika1976 tak to je úplně super, pomalu ale jistě ti to jde dolů gratuluji k tomu :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
2.3.17 10:11
@Lucajz píše:
@Romčinka tak tam šoupni na večer ještě zdravé tuky a bílkoviny, třeba ta šunka a ořechy :)

děkuji co třeba ryba?Ořechy dnes nakoupím nesolené a dám si tedy večer vždy jednu hrst?

@Dendaaaa píše:
@Romčinka Vypadá dobře, jen tu tyčinku neznám :D a ty šťávy bych dala na dopolední svačinku :)

dobře, už se polepším a co mrkvová štáva ta by šla???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
2.3.17 10:15
@IvetaZ27 píše:
Ahoj holky, tak jsem založila soukromou diskusi a čekáme na schválení, takže pak pošlu odkaz a budu vás tam přijímat :-)

paráda už se těším::o)

holky co jste dnes snidali???Já smothie 1/4 ananasu s vodou, ořechová tyčinka a káva s mlékem(tu si neodpustím)

K obědu bude kuřecí rizoto se zeleninou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
2.3.17 10:15

@Marika1976 ahojky vítej, společně to zvládneme :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
2.3.17 11:10

Tak já jsem k snidani měla plátek chleba, čerstvý sýr, okurka a ovocný neslazený čaj. Dopoledni svačina mala mandarinka a malé jablko, udělám si kávu a k obědu kuřecí prso plněné sušenými rajčaty a mozzarelou zapečené s čerstvými rajčaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
2.3.17 11:51

@Romčinka Jj, tučná ryba jako třeba losos bez problémů :) ořechy tu hrst stačí :) okolo 20g řekla bych?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama