Hubneme a zpevňuje nejen do plavek 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicolletta1985
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 10:48
Hubneme a zpevňuje nejen do plavek 2018

Ahoj, je tu někdo, kdo by se ke mě chtěl přidat při bodyforming? Nikdy jsem nebyla vyloženě hubená, cvičením a stravou se mi podařilo po každém těhotenství shodit 25 kg, teď aktuálně pracuji na tom, dát dolů posledních deset. Protože mám dobře zkušenosti s Jillian, momentálně končím první level 30 days shred a pak přejdu na 6week6pack a pak Killer buns… Přidá se někdo? Nebo je tu někdo kdo taky cvičí?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Enicka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 20.02.18 10:50

Přidala bych se ráda, taky potřebuju zhubnout tak 10 kg.

nicolletta1985
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 10:55

@Enicka super jsem ráda, dnes mám devaty den prvního levelu a už mě začíná dost nebaví, tak dneska a zitra se zatnutymi zuby… Nejraději bych rovnou najela na 6week6pack ale chci to vzít hezky postupně, ať se mi rozjede metabolismus, jídelníček zatím upravit moc nedokazu, tak spoléhá na to cvičení :lol:

kaja00
Extra třída :D 13381 příspěvků 20.02.18 11:07

Ahoj, také teď konečně úspěšně hubnu, nakonec jsem po zapisování do kalorických tabulek zjistila, že jsem jedla málo. Už jsem pár cm zhubla. Cvičím HIIT tréninky, ale na to já byla navyklá už dávno, cvičím a celkově sportuju pořád, jen jsem jedla málo a to byl ten problém - ono pořád slýchá člověk jak když chceš zhubnout tak zmenšit porce až byli moc malé. Doporučuji tedy zapisovat do kalorických tabulek, úžasná aplikace. A také nevážit, tedy můžeš, ale hlavně měřit a fotit se třeba co měsíc, na fotkách je to znát nejvíce.
A pozor, je to pár let zpět co jsem cvičila Jill a právě ten jídelníček jsem neřešila a nic jsem nezhubla, tak bych se na to alespoň formou zapisování do tabulek zaměřila.

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 20.02.18 11:09

Já hubnu po porodu, měla jsem 20 kg nahoře, teď už zbývají 3 kg, ale nechtějí dolu a jsou všechny na břiše. Dřív jsem hodně sportovala- Jillian je super, mam s ní dobrý zkušenosti. Teď jsem ale 5 měsíců po císaři, zatím jsem skoro necvičila, nechala jsem břicho zahojit. Teď začínám s jógou, potřubuju nejřív zpevnit a pak začnu třeba taky Jillian. Hlavně teď chci upravit jídelníček, při kojení jsem se naučila hrozně jíst čokoládu :think:

Enicka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 20.02.18 11:18

@nicolletta1985 Já teď právě ležím s chřipkou, takže teď nejsem schopná cvičit, ale až to prejde začnu taky…já už Teda mám rozcvicenou 30 denní výzvu, ale v půlce sem onemocněla tak nemůžu nic.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 20.02.18 11:42

S dovolením se přidávám aspoň pro inspiraci :-)

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 20.02.18 11:43

@kaja00 Tabulky jsou super. Mě to vždycky pomohlo doplnit bílkoviny. Těch jsem měla deficit a zase ubrat cukry, ty mi vždy přebývaly. Jsou bohužel už ve všem. :zed: :poblion:

kaja00
Extra třída :D 13381 příspěvků 20.02.18 11:51

@kontramatka já mám kolikrát problém s doplněním sacharidů, ale záleží jak kdy. Bílkoviny doplňuji proteinem, ale naštěstí na to dávám bacha, tak mám kolikrát problém, že jich mám maličko víc :palec:
akorát jsem si na internetu vypočítala (několikrát) svůj bazální metabolismus a i spočetla kolik bych měla sníst za den a sama si to v tabulkách trochu změnila, jak příjem v KJ, tak gramy makroživin :palec:

lecka
Kelišová 5214 příspěvků 20.02.18 11:51

Ahoj, já se tez hlásím, už týden mám jídelníček a na jillian se chystám :) dolů chci dát 30-35kg :oops:

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 20.02.18 12:04

Pridavam se k vam zeny! Chci zpevnit.

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 20.02.18 12:10
@kontramatka píše:
@kaja00 Tabulky jsou super. Mě to vždycky pomohlo doplnit bílkoviny. Těch jsem měla deficit a zase ubrat cukry, ty mi vždy přebývaly. Jsou bohužel už ve všem. :zed: :poblion:

prosím jak se ta aplikace jmenuje? a to tam napíšu co jsem za den snědla a spočítá mi to kalorie a kolik denne potřebuju přijmout? já potřebuju jen zpevnit a odstranit špíček na břichu, mám 49kg ale vše mi jde do břicha. necítím se

nicolletta1985
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 12:11

@malá_holka kalorické tabulky, taky pouzivam

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 20.02.18 12:14
@nicolletta1985 píše:
@malá_holka kalorické tabulky, taky pouzivam

děkuju

kaja00
Extra třída :D 13381 příspěvků 20.02.18 12:14

@malá_holka kalorické tabulky. JJ, oni ti to vypočítají, ale já použila ještě pár kalkulaček z netu, např. tady si do toho započítáš i jak jsi moc aktivní (třeba když jezdíš autem všude, tak to bude jiné než když chodíš pěšky) http://fitnessgirl-lifestyle.blogspot.com/…rii-pro.html

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama