Hubneme chůzí s fitness hodinkami

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenkaa
Kecalka 417 příspěvků 06.03.18 15:00
Hubneme chůzí s fitness hodinkami

Ahoj dámy, slečny…maminky :kytka:
Ráda bych otevřela tuto diskuzi, protože mě samoznou chůze v těhotenství nadchla a po porodu mi pomohla k velmi rychlému návratu do původní váhy. Nadchla jsem se a pořídila si k chůzi fitness hodinky a nápad se zrodil…dnes mám již svůj obchod, chůzi miluji dál a dodávám hodinky svým zákaznicím, ale i zákazníkům, kteří se do chůze, běhání a i jiných sportů, plně ponořili a hodinky jim pomáhají s motivací, pokud začínají, nebo s kontrolou, když už se sportu nějaký ten čas věnují a chtějí si zaznamenávat výsledky a postupné zlepšení. Jak jste na tom vy? Hledám mezi vámi inspiračku :) Ženy, co by se vám líbilo, co máte pocit, že na trhu chybí a rádi by jste ke sportu využívaly také? Už jsem na přání zákazníku zařadila reflexní zboží a postupně stále zařazuji, protože bezpečí je na prvním místě a dnes, v tom provozu, i na cyklostezkách, je lepší býti vidět :srdce:
Pomohlo Vám někomu chůzí také zkubnout? Zpevnit si pozadí? A hlavně, vyčistit mysl :mrgreen:
Moc děkuji za příspěvky, Lenka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 06.03.18 15:07

@LLenkaa Mně osobně stačily pořádné NW hůlky. Teď už mám nastavovací. A sporttester s hodinkami a později telefon s GPS a Runtastic.

Poctivě jsem si výsledky zapisovala do runtasticu a nebo je exportovala do Endomondo. Člověk má aspoň přehled a ví jak zrychluje. Jinak jsem zhubla 10 kg v kombinaci hůlek a jógy. A pak jsem začala chodit i turistické pochody. Samozřejmě o čištění hlavy ani nemluvím.

Mně konkrétně chybí dostupnější doplňky k nacvakávací hůlkám. Jinak spíš nějaká opravdu vychytaná aplikace do mobilu, která by kombinovala výhody Endomonda a Runtasticu, za orzumný peníz.

Miane
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 15:08

Mně nejvíc chybí funkční oblečení pro těhotné, ale to už je asi mimo tvé zaměření…

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 06.03.18 15:10

@Miane Jj, pod to se podepisuju. Sehnat něco, v čem by se v zimě dalo chodit, to je problém..

Miane
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 15:13

@P4ja Na zimu jsem si koupila těhotenské softshellové kalhoty od Jožánka a sportovní bundu z Bonprixu, takže to se ještě dá, ale sehnat tričko/tílko a legíny na posilování z funkčních materiálů? Nemožné…

Hadrnozka
Kecalka 106 příspěvků 06.03.18 15:14

Já chodím s kočárkem a hodinky Polar krom zaznamenání ušlých km používám jako stopky pro orientaci, jak dlouho jsme venku. Od porodu už jsem zhubla 8 kg, ale jde to ruku v ruce s kojením a tím, že jsem nabrala v těhotenství přes 20 kilo, původní váha 55 kg. Do léta chci zhubnout na původní váhu. V těhotenství mi na chůzi chyběly pořádné ortopedické vložky do sportovních bot, přeci jen chodidla nebyla na tu jateční váhu zvyklá. Zároveň mi teď chybí teplé leginy na chození ven, nemám čas chodit po obchodech a na internetu jsem nic moc nenašla. Po císařském řezu bych u nich ocenila vysoký pas pod pupík, mám atypickou jizvu.

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 06.03.18 15:17

@Miane No je to děs no. Začne jaro a já zatím natáhnu bundu na kolo z Lidlu. Tak se tam asi zase stavím, abych koupila větší. No na posilování toho moc není no. :( Já cvičím jógu, tak tam to zatím jistí volnější tričko, ale při představě, že s tím půjdu někam mezi lidi, to ne no :(

lachtanice86
Kelišová 5501 příspěvků 06.03.18 15:30

Já mám samsung gear fit 2. Nechybí mi nic. Jsem i běžec takže vybavena být musím. A nakupují zásadně v decathlonu.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 06.03.18 15:36

Mně osobně chybí praktičtější dámské sportovní kousky. Hovořím teď obecně, ne přímo k chůzi, ale třeba když srovnám nabídku kraťasů či kalhot, tak najít dámskou verzi, která má kapsy, do kterých se dá i něco málo dát, to je výkon. Chybí mi kousky, kde nestojí „estetika“ nad funkčností, ale zároveň jsou čistě pro ženy. Tedy pokud si například pořídím sportovní bundu, nechci, aby mi v ní táhlo na bedra, když bude foukat. Nebo pro mě zcela na houby jsou funkční kalhoty „bokovky“, případně funkční tričko s dlouhým rukávem a hlubokým výstřihem :roll: - když potřebuji na sport dlouhý rukáv, tak pravděpodobně také v tu dobu potřebuji mít i chráněný hrudník :zed:

Určitě také ocením ne přehnaně upnuté střihy a vychytávky na oblečení, které umožní variabilitu, aby seděly i při drobné změně velikosti (např. kalhoty od Shimana mají na pase pásky se suchým zipem, kterými člověk může zúžit nebo povolit o pár centimetrů, takže nic neodstává a nemusí si hned kupovat menší číslo. Viz třeba přiložené foto - ovšem zase jsou tam kapsy, které na kolo pro mě prostě nejsou úplně praktické.

Také bych ocenila nabídku méně „holčičích barev“, ale to je moje těžce osobní preference, to jen tak na okraj. :mrgreen:

EDIT: ne snad, že by se praktické dámské sportovní oblečení sehnat nedalo, nedá se říci, že by to byla vyloženě díra na trhu, ale často narážím na modely, nad kterými v duchu úpím, které jsou dobré tak na „sportování do města“.

Miane
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 15:41

@entropy Ty holčičí barvy a motivy mě taky rozčilujou, a ne jenom ve sportovním oblečení/vybavení - proč můžou mít obchody trička pro pánskou kolekci se Star Wars a v dámské kolekci je jenom Snoopy a Mickey Mouse? Já chci tričko s Darth Vaderem! :D

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 06.03.18 15:42

@Miane Souhlas! To je Šéf! :mrgreen:

LLenkaa
Kecalka 417 příspěvků 06.03.18 16:03

Tak zatím tu čtu samé oblečení a do toho se pouštět moc nechci :nevim: sama vím, že to je nejlepší si vyzkoušet, sáhnout na ten daný kousek, ať cítím příjemnost (nepříjemnost) materiálu, atd…Ale rozumím, já teď sama sháním pro sebe a děti funkční čepice, čelenky a nákrčníky, ale abych si čepici mohla zkusit a dětem také a nemohu sehnat :pankac:
Každopádně děkuji za těch pár příspěvků, kde píšete, že chůzí jste se dali do boje s nějakým tim kilčem navíc ;)
Jedna moje zákaznice byla po vážném úraze, o berlích…teď po půl roce mi psala, že začít chodit bolelo, nechtěla…manžel ji u mě koupil fitness hodinky a dnes :) chodí s trekovými hůlkami, ještě je potřebuje, ale chodí a ne o berlích. Denně ujde 5000 kroků, což je úspěch a chůze se jí stala každodenním společníkem. To mi udělalo ohromnou radost a přivedla mě právě na myšlenku svítích LED pásků na stezku, kde svítí samy a nemusí být nasvíceny, protože měla problém s tím, že ji cyklisté nevidí, reflexy jí jsou k prdu, když cyklista nesvítí, nebo má bludičku místo světla 8o

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 06.03.18 16:17

@LLenkaa Jj, reflex věci jsou určitě potřeba. Já za sebe nosím i čelovku, když není tak vidět. A na noze blikačku.
Jnak bych na chůzi trekové hůlky moc nevolila, ale pokud to potřebuje jako oporu, tak proč ne.
Jinak k těm krokům se mně osvědčil i Xiaomi Mi Band, je to fajn, když člověk vidí kolik za den ušel.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 06.03.18 16:32

@LLenkaa Zákaznici držím palec. Chápu Tě, že s oblečením nechceš experimentovat, asi máš spíš eshop, co?

Ono ale upřímně, na cvičení ve formě chůze (což je skvělá věc), toho člověk moc nepotřebuje, a i to je na ní právě to zajímavé - jednoduchost, dostupnost. Základem jsou pořádné boty a kdo to chce brát víc odborně, ten si opatří hodinky/sport-tester či ty hůlky. Reflexní věci proč ne, ale jinak mě napadá co ještě, snad jen již nějaké vychytávečky na poslech hudby - sportovní sluchátka, něco do čeho si dáš telefon/mp3, klíče a nebude to zavazet. Ještě tak nějaké slušné, zdravotně nezávadné láhve na vodu/camelbacky v batůžku, když je trasa delší. Případně by se dalo uvažovat o tejpování - zvlášť pro lidi s různými problémy s nohama, ale to asi taky není úplně námět na eshop.

Mno a snad ještě případně nějaké bezpečnostní záležitosti typu pepřák apod., nevím. :think:

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 06.03.18 17:00

Hubnutí chůzí je krásný právě v tom, že k tomu neni nic speciálního potřeba a zvládne to každý. Budeš se muset rozšířit na víc oblastí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama