Hubneme po porodu 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katulák91
Stálice 70 příspěvků 29.08.19 13:57
Hubneme po porodu 2019

Ahojda všem. :mavam:

Rodila jsem 16.7. a tento týden mi skončilo šestinedělí. Nahoře mi zůstalo snad úplně vše a už před otěhotněním jsem měla kila na víc - hodně kilo na víc. :roll:
Ráda bych teď dala něco dolů, ale vím, že sama to nezvládnu, tak bych touto cestou chtěla najít parťáky, kteří do toho půjdou se mnou. :srdce:
Pojďme si poradit, co a jak jíst, cvičit a celkově se podpořit. :potlesk:
Momentálně jím pravidelně - sladkosti…a ráda bych začala co nejdřív.

Tak snad tu někoho najdu :dance:

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12151 příspěvků 29.08.19 14:00

Přidej se do skupiny „pojďme hubnout“ ;) jedem už přes měsíc, podporujem se, sdílíme recepty a úspěchy :palec:

mofiz
Závislačka 2820 příspěvků 4 inzeráty 29.08.19 14:18

Já jsem po porodu v březnu, císařem do dneška mám vše nahoře, kojím jak dívá a nic 8o :roll:

Katulák91
Stálice 70 příspěvků 05.09.19 07:43

@mofiz a to každý říká, jak to půjde samo, když kojíš, viď? :lol: Taky mi to nejde :roll:

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35023 příspěvků 05.09.19 20:37

Ahoj, probíhala a probíhá tu už spousta vláken na toto téma, třeba tady je o hubnutí po porodu. Pak jsou hlavně tématické skupinky, protože každá hubnoucí se zaměří na něco trochu jiného, jsou tu diskuze ohledně diet i diskuze o cvičení, běhání apod. Tady se diskuze moc nerozjela, tak zkus pohledat, kde bys našla příjemné parťačky, kdybys nemohla najít, klidně mi napiš a pomůžu ti. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama