Hubnou mi jen nohy

1887
15.6.17 22:19

Hubnou mi jen nohy

Ahoj holky, jsem dlouhodobě po úrazu, páteř, nohy, hodně jsem nabrala, musela jsem nechat sportu. Lékař mi doporučil úpravou stravy zhubnout, což činím, poctivě, jím zdravě, a omezila jsem porce. Sport a pohyb nyní není možný, takže jen úprava stravy. Hubnou mi zatím ale jen nohy, hořejšek zůstává. Stalo se to někomu???Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

266
15.6.17 22:42

Má to tak hodně lidí. Nejdříve ti jdou jen nohy, ale časem bys měla začít hubnout i jinde. Jenom možná ne tolik, kolik by jsi si představovala. Cvičením to pak můžeš dohnat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3937
15.6.17 22:42

A kolik vazis? Kolik jsi uz zhubla?
Mne vzdycky zase jako prvni hublo bricho a kdyz uz nebylo na brise co hubnout, pak hubly nohy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
15.6.17 22:44

@nikinnna Dik moc, uvidime :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
15.6.17 22:48

Ani pasivní cvičení by trochu nepomohlo? (Rehabilitace, masáže, pobyt ve vodě)

• Citovat
  • Upravit
1887
15.6.17 22:53

@monrom Rehabilitace,masaze mam, ale pohybu je viz stav malo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 22:53

Jo, podle me je taky normalni ze nejdriv jdou nohy a zadek a pak zbytek. Me zhubla i prsa, ruce a oblicej. Naopak bricho a boky jako posledni. Tak vydrz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
15.6.17 23:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
15.6.17 23:20

Co bych dala za to, aby mi hubly nohy.. :,( me zas hubne vsechno od pasu nahoru a od pasu dolu nic, vuuuuuubec :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
15.6.17 23:38

Asi to má každý jinak :nevim: Ze mě lezou žebra, kosti na rukou, hubnu v obličeji… břicho jde o polovinu pomaleji, a nohy a zadek skoro vůbec, a to podotýkám, že to jsou partie u mě nejvíc namáhané intenzivním sportem. Jo, ta přeměna části špeků na svaly je patrná, ale bohužel jen části a ten zbytek jsem svého času neshodila ani zhubnutím na hranici cca 5 kil pod svou obvyklou váhu, kdy vršek těla už fakt připomínal chodícího kostlivce :think: No, smířila jsem se s tím, že tak prostě vypadám a vypadat budu, co mi zbývá. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
16.6.17 06:06

@LAlezane tady bych se zamerila na lymfaticky system. Asi budes „hruska“. Bude tam tedy „mozna“ lipedem… Tzn. takove ty stahovaci kalhoty na sport, neprecvicovat, lymfaticke masaze, uprava jidelmicke (lymfa nema rada lepek, mlecne vyrobky).
Mrkni na Bicikovou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8533
16.6.17 10:44
@Limi123 píše:
Mne vzdycky zase jako prvni hublo bricho a kdyz uz nebylo na brise co hubnout, pak hubly nohy…

ježíš, bledá závist. mně vždycky jako první hubly prsa… a dál jsem se obvykle už nedostala, protože zrovna prsa jsem nikdy neměla velká a jejich další zmenšování mne vždycky tak vykolejilo, že jsem měla strach vytrvat, aby mi nahoře zůstalo alespoň něco :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3937
16.6.17 11:53
@sagina píše:
ježíš, bledá závist. mně vždycky jako první hubly prsa… a dál jsem se obvykle už nedostala, protože zrovna prsa jsem nikdy neměla velká a jejich další zmenšování mne vždycky tak vykolejilo, že jsem měla strach vytrvat, aby mi nahoře zůstalo alespoň něco :zed: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 12:19

Mě zas hubne břicho a nohy vůbec, to břicho se v létě nějak schová ale co ty nohy? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3937
16.6.17 12:31
@SarinkaSar1 píše:
Mě zas hubne břicho a nohy vůbec, to břicho se v létě nějak schová ale co ty nohy? :lol:

Tak ono kdyz zhubnes vic, tak shodis i nohy :-)
A tuk na nohou je zdravotne i esteticky lepsi, nez na brise, rekla bych ;-) kdyz ho neni moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama