Hubnoucí kosmická loď - Infrared Spa Weight Reducing

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
medun
Závislačka 3276 příspěvků 30.09.14 12:58
hubnoucí kosmická loď - Infrared Spa Weight Reducing

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s hubnoucí lodí :mrgreen: zní to tedy strašně. Pro rejpalky samozřejmě vim, že nejlepší je pohyb a úprava jídelníčku, ale jde mi to nějak pomalu a už delší dobu se mi váha zasekla tak mě napadlo, že bych to hubnutí trošku podpořila.

Reakce:
Krčka
Echt Kelišová 8156 příspěvků 30.09.14 13:06

Jakoze nekam odletim a tam mi nedaji najist a nebudou tam obchody? :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.09.14 v 13:06

kam2
Závislačka 3519 příspěvků 30.09.14 13:06

O co jde? :think:

medun
Závislačka 3276 příspěvků 30.09.14 13:08

@Krčka no to by bylo nejlepší :lol:

medun
Závislačka 3276 příspěvků 30.09.14 13:11

@kam2 to je prostě takovej stroj - vypadá to jako solárko a tam tě zavřou. Princip fungování přístroje:

• vyvinuto na základě nejnovějších vědeckých a medicínských objevů, mezi které patří elektromagnetické radiační vlny, terapie barevným světlem, tepelná terapie a aromaterapie
  • kombinuje prvky čínské medicíny s prvky medicíny uznávané na Západě
  • využívá širokého pásu extrémního infračerveného záření, které prohřeje tělo do hloubky až 10 cm pod kůži, kde dochází ke štěpení tukových polštářků
  • teplota uvnitř přístroje podporuje pocení a odstraňuje endermický tuk
medun
Závislačka 3276 příspěvků 30.09.14 13:12

@kam2 píšou, že je to dobrý i na bolesti zad, prokrvení těla, zrychlení metabolizmu, dobrý i na pleť…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 13:47

Raději anonym, stydím se za to, že naletím na každou takovou volovinu :zed: - tudíž i kosmickou loď. Pravda je, že jsou to už cca 2 možná i 3 roky, co jsem to zkoušela - pravidelně, několik týdnů 2 x týdně.
Efekt - nula, nula, nic…
Jako, hodně tam vypotíš, jsi celá mokrá, musíš pít, ale že bych potom zhubla, nebo něco podobného, to ani omylem. Pokud máš problematickou pleť, tak se z toho pocení akorát osypeš (což je tedy asi i v pořádku, ale pro vzhled celkem nežádoucí).
Osobně už bych na to nešla

beruska9
Extra třída :D 10945 příspěvků 30.09.14 13:54

Nic moc o tom nevim, ale uz ten popis mi prijde jako spousta nesmyslu, zpatlane vsechno mozne dohromady, cinska medicina, stepeni tuku…a ten nazev, jak se od infrared spa dostali ke kosmicke lodi? :think:
Verila bych tomu prokrveni tela akorat, to teplo urcite vyvolat muze

medun
Závislačka 3276 příspěvků 30.09.14 20:35

@beruska9 je to trošku patlanice ten popis to máš pravdu.

medun
Závislačka 3276 příspěvků 30.09.14 20:37
@Anonymní píše:
Raději anonym, stydím se za to, že naletím na každou takovou volovinu :zed: - tudíž i kosmickou loď. Pravda je, že jsou to už cca 2 možná i 3 roky, co jsem to zkoušela - pravidelně, několik týdnů 2 x týdně.
Efekt - nula, nula, nic…
Jako, hodně tam vypotíš, jsi celá mokrá, musíš pít, ale že bych potom zhubla, nebo něco podobného, to ani omylem. Pokud máš problematickou pleť, tak se z toho pocení akorát osypeš (což je tedy asi i v pořádku, ale pro vzhled celkem nežádoucí).
Osobně už bych na to nešla

no jo no tonoucí se stébla chytá… se nestyď ;) já jsem ráda, že se aspoň někdo ozval. Ono to neni zrovna levný.

beruska9
Extra třída :D 10945 příspěvků 01.10.14 00:36

Hele fakt nevim, ale ze by ti teplo rozstepilo a odstranilo tuk mi fakt prijde jako paradni blbost :nevim: Jestli ti hubnuti nejde, mozna delas neco „spatne“ - slozeni stravy, nespravny typ nebo frekvence cviceni, nebo je za tim nejaky zdravotni problem…konzultujes to s nekym? A kdyz uz tak bych se podivala na nejake ty cvicici pristroje, jedna znama si docela chvalila nejake to Vacu neco, ze jakoby jdes na pasu ve vakuu nebo co…obavam se, ze lezenim v teple jeste asi nikdo nezhubnul, i kdyz ta myslenka je fakt lakava :mrgreen:

TSMoruga
Závislačka 3167 příspěvků 01.10.14 01:52

Osobní názor na ztrátu tuku. Nepomohou žádné zázračné sauny, ani obaly těla, zamražování tuku apod (ve většině jde hlavně z těla voda - sauna apod - a pak vznikají ty řeči - jj, pomohlo mi to zhubnout, ale přitom ztratili všichni jen vodu /i 3kg naráz/ - to, že pak nabrali vodu zpět, to už se samozřejmě nikdo nepochlubí). Člověk by rád tomu věřil. Jenže tělo se tuku musí zbavit samo. Menší příjem tuků (neříkám přímo vynechání) a větší fyzický výdej, kdy tělo bude brát z tukových zásob. Proč ne úplné vynechání tuků? Protože tělo si pak své zásoby bude bránit a chtít si ho udržovat, čili tuk spalován nebude. Diety ve stylu absolutního zabránění tuků ve stravě jsou sice účinné, ale jakmile se tělo zpět dostane na příjem tuku, ihned si ho začne ukládat, protože si pamatuje ten značný deficit při dietě.

Uvědomte si, tělo hloupé není, ošálit se nedá. ;)

medun
Závislačka 3276 příspěvků 01.10.14 09:17

@beruska9 @Maculinka tak já celkem zhubla jen se mi ta váha teď prostě zasekla a koukala jsem, že tu máme v lázních tu loď tak mě napadlo to zkusit, ale kašlu na to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >