Hubnoucí skupinka - aktuálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fiducia
Generální žvanilka 24072 příspěvků 23.08.18 10:28
Hubnoucí skupinka aktuálně

Ráda bych vás pozvala do nové skupinky o hubnutí, cvičení, dobrém jídle, kterou jsem právě založila.
Vím, že do plavek už letos nezhubnu :mrgreen: Zkouším (zatím úspěšně) příští sezonu. Budu ráda, když se připojíte. Slibuju podporu, humor, vyzkoušené recepty :kytka:

Skupina zde: https://www.emimino.cz/…uti/diskuse/

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33345 příspěvků 10 inzerátů 27.08.18 12:45

Ahoj, vidím, že do diskuze nikdo nenapsal, ale že ve skupince už nějaké členy máš. Kdyžtak se můžete přidat i do skupiny Do plavek , sice letos už hlavní plavková sezona skončila, ale je potřeba pracovat na přípravě na příští léto. :lol: Chápu, že někomu více vyhovuje skupina uzavřená, ale zas by byla škoda se nepodělit aspoň o nějaké recepty, které pomohly k zeštíhlení a navíc i chutnaly a byly zdravé.

Fiducia
Generální žvanilka 24072 příspěvků 27.08.18 14:42

@Tiger-lily díky, nakouknu :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >