Hubnoucí zábal UC Wrap - garantovaný úbytek 15 cm

472
14.12.10 21:46

Hubnoucí zábal UC Wrap-garantovaný úbytek 15 cm

Nepodstoupil jste prosím někdo tento zábal? Kolik cca cm je úbytek v jednotlivých partiích? Je úbytek cm trvalý? A jak se vám tato metoda po odzkoušení jeví?
Je na to teď v Brně akce, tak mě to láká…
Díky za reakce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3337
14.12.10 21:48

Třeba to fakt někomu pomohlo :think:
Ale myslíš, že kdyby to tak tázračně fungovalo, tak že by stále 50% populace trpělo obezitou??? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6385
14.12.10 21:55

Dostala jsem kůru loni jako dárek.Je fakt,že žádnou dietu jsem u toho nedržela,jen jsem trochu omezila sladké a pila víc vody.Přestože slečna pokaždé naměřila vysoké úbytky v cm,výsledek žádný :wink: přijde mi,že ty tkáně se vždycky nějak zmáčknou,stáhnou,utáhnou a pak zase povolí.Mám doma váhu,co měří i poměry vody a tuků v těle,tam se nic neměnilo,takže úbytkem vody v těle to nebylo… :nevim: Prostě jsem měla pocit,že mě vždycky utáhla a za pár dnů se to vrátilo zpět,jako ty polštáře z paměťové pěny… :mrgreen: Takže třeba jít na to 2 dny po sobě před plesem,svatbou,kdy se chceš nacpat do nějakých o číslo menších šatů,to by šlo,ale jako metodu hubnutí já osobně nemůžu moc doporučit…nepomohlo,ale abych pravdu řekla,ani jsem to nečekala.Ale byla po tom hladká,jemná kůže na stehnech,zadku…celulitida nevím,tou jsem netrpěla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4174
15.12.10 00:18

ahoj,
těch 15 cm je součet všech ubytků…měří se myslím krk,hrudník, pas, boky, stehna a lýtka…mělo by to tak trochu nastartovat pročišťování organismu… nic zázračného od toho nečekej, ale pár cm dolů dáš ( já v pase po 3 kůrách asi 5 cm) ;o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
15.12.10 07:58
dianda píše:
Dostala jsem kůru loni jako dárek.Je fakt,že žádnou dietu jsem u toho nedržela,jen jsem trochu omezila sladké a pila víc vody.Přestože slečna pokaždé naměřila vysoké úbytky v cm,výsledek žádný :wink: přijde mi,že ty tkáně se vždycky nějak zmáčknou,stáhnou,utáhnou a pak zase povolí.Mám doma váhu,co měří i poměry vody a tuků v těle,tam se nic neměnilo,takže úbytkem vody v těle to nebylo… :nevim: Prostě jsem měla pocit,že mě vždycky utáhla a za pár dnů se to vrátilo zpět,jako ty polštáře z paměťové pěny… :mrgreen: Takže třeba jít na to 2 dny po sobě před plesem,svatbou,kdy se chceš nacpat do nějakých o číslo menších šatů,to by šlo,ale jako metodu hubnutí já osobně nemůžu moc doporučit…nepomohlo,ale abych pravdu řekla,ani jsem to nečekala.Ale byla po tom hladká,jemná kůže na stehnech,zadku…celulitida nevím,tou jsem netrpěla. :-)

Hodnoty vody a tuku v těle na domácích osobních váhách jsou orientační.Neukazují skutečné hodnoty,ale jaké by měly být.Info podané prodejcem,prý to neukazuje skutečné hodnoty váženého.Tak nevím,pravda je,že když jsem držela dietu,hodně jsem pila a ty hodnoty se neměnily. :nevim: Když budeš pít půl litru vody na každých 10kg. váhy,dá se shubnout,mám to vyzkoušený.

• Nahlásit
  • Citovat
6385
15.12.10 09:30

Naše váha je celkem vymakaná,hodnoty se mění,není to sice jak zkontrolovat,ale když zřeba manžel hubne,tak se mu ty poměry podle toho mění…Po zábalech se teda nehla…UC Wrap bez diety a pořádného pitného režimu žádný zázrak,aspoň u mně,ale s dietou a pitím hubnu vždycky i tak…ale je možné,že když za to člověk dá ty prachy,tak pak se snaží zhubnout více anebo i trochu placebo efekt funguje… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama