Hubnu i kdyz pořád jím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarah1k98
Nováček 10 příspěvků 08.12.17 00:52
Hubnu i kdyz porad jim:-(

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s tim, ze i kdyz sni cokoliv, tak porad hubne. Ja jsem si toho u sebe vsimla pred 2 tydny, kdy jsem se drzela cely tyden na 49,7kg. Ted uz tyden vazim 48,2kg. Nikdy jsem hubnout nechtela, nedrzela jsem nikdy zadnou dietu a se svoji postavou jssem spokojena. Jen se bojim, abych brzo nevypadala jako anorekticka, kdyz budu takhle hubnout po kilech kazdy tyden. Snim toho za den hodne, rano 3-4rohliky se syrem, salamem a zeleninou, mezi snidani a obedem jsem schopna snist jeste dalsi 4 rohliky, nebo tunu sladkeho, potom si dam obed (tak velkou porci, ze i pritel cumi, kam to takovej prcek narve). A po obede jsem v praci, kde toho snim taky hodne (delam v pekarne, takze je jidlo vsude :lol: ) a jsem schopna prijit v noci domu a jeste vybrat pulku lednicky.
Kdyz jsem prijela za mamkou a rikala ji to, tak rikala, jestli nejsem tehotna, ze ona se taky na zacatku tehotenstvi jen cpala a jeste hubla, ale to pochybuju, beru HA. Ale pro jistotu pujdu rano koupit test.
Kdyby to nebylo tehotenstvim, nevite na jaka vysetreni si mam zajit? :zed: Napada ma jen stitna zlaza..

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10517 příspěvků 08.12.17 01:00

Hmotnost kolisa, u zenskych to souvisi I s cyklem a dalsimi vecmi, nepropadala bych panice kvuli jednomu tydnu.
Nicmeme cpat se rohliky a sladkym fakt neni dobra cesta, zkus kvalitnejsi stravu. Na zasyceni jsou dobre bilkoviny a kvalitni tuky.

Sarah1k98
Nováček 10 příspěvků 08.12.17 01:30

@beruska9 Me se toto nikdy nestalo, proto se bojim. Od 13ti let jsem vazila vzdy kolem 51-52kg a najednou takova rychla zmena. Me vazne nezasyti nic, ani ty bilkoviny. Prijde mi, jako kdybych mela v zaludku diru, kterou vsechni jidlo pada nekam ven :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 03:05

Hm, to bych taky momentalne brala, vazim 2× tolik co ty pomalu a mam opacnej problem -nehubnu i kdyz jim min a kojim k tomu a litam furt s kocarem venku…ona ani HA neni 100% :) Ale SZ to muze byt, spis zvysena funkce, ja mam prave snizenou, takze spis snáz naberu nez shodim a takhle rychle jsem hubla jenom kdyz jsem mela po 1. porodu rozhozene tyhle hormony a brala jsem vetsi davku prasku nez jsem mela, protoze mi tak nejak nerekli, ze se mam vratit k te predtehotenske (v tehu mi to nekolikrat navysovali). Nebyt s tim spojena i silena nespavost, asi bych v tom jeste chvili pokracovala…:-) Od te doby shodim vzdycky max.2-3 kg kdyz jim fakt malo, ze stresu a tak, a vic ani tuk a za chvili to mam zase zpatky… takze nejdriv test a pokud bys tehotna byla, tak by asi bylo stejne dobry si tu stitku nechat zkontrolovat, tu je v tehu hodne dulezity hlidat.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 08.12.17 03:46

Vaha kolisa v prubehu cyklu. Nicmene, pokud jis prevazne pecivo a chybi ti tuky a bilkoviny a hlavne vlaknina, ktera zasyti. dost mozna ti ubivaji svaly, ktere jsou tezsi nez tuk. Mas dost chudou stravu. Navic si zadelavas i na jiny problemy souvisejici s nadmernym pojidanim sacharidu.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 08.12.17 05:47

Já třeba hubnu, když jsem ve stresu - a také toho do sebe můžu narvat kolik chci. Nemáš nějaké stresy?
Jinak ty 2 kila plus mínus v cyklu jsou v normě, většinou po menstruaci žena váží méně.
Pokud bys stále hubla, zajdi k doktorovi, může to být štítná žláza.

Hrozina
Kecalka 297 příspěvků 08.12.17 06:17

Asi bych změnila stravu, ale na tu ŠZ si zajdi. Při té zvýšené jsou ale typické příznaky-jsi jakoby „zrychlená“-máš pořád energii, můžeš chodit víc na záchod-vyhledej si to.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18998 příspěvků 14 inzerátů 08.12.17 08:22

@Sarah1k98 objednej se na endokrinologii, můžeš mít např. zvýšenou činnost štítné žlázy. Ale jak psaly holky, hmotnost kolísá tak nějak pořád, třeba příští týden budeš mít zase o kilo víc. :-) Chvíli to sleduj a pokud by jsi hubla dál i přesto že pořád jíš, tak radši zajdi na tu endokr. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 08:48

Pokud nemáš žádné jiné potíže, jako třeba zvýšenou únavu… Nestresovala bych. Kdyby to šlo tak i dál skočila bych k obvodní.

káťa
Extra třída :D 12467 příspěvků 09.12.17 06:39

To mnozstvi jidla, co popisujes na den, mam ja na 5dni a hubnout se ni nedari. Nemas hyperfunkci stitne zlazy???

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 09.12.17 07:54
@káťa píše:
To mnozstvi jidla, co popisujes na den, mam ja na 5dni a hubnout se ni nedari. Nemas hyperfunkci stitne zlazy???

Jestli malo jis, nikdy nezhubnes.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama