Hubnutí a podpůrné tabletky :-)

princezna.kopretina
2.8.13 15:04

Hubnuti a podpurne tabletky :-)

Ahoj holky,
chtela jsem poprosit o radu ohledne hubnuti, asi uz toho tu bylo napsano hodne, ale mam takovy specificky dotaz :-)
Mate nejake pozitivni zkusenost s nejakyma hubnoucima produktama, ale spise neco na omezeni chuti na sladke nebo na jidlo? Vim, ze po techto tabletkach nezhubnu, ale spise abych jedla min, nemela chut na sladke? Vim, ze kdysi kdosi mi rikal neco o chromu v kapslich, ale vubec netusim, co je ted na trhu a hlavne co by aspon trosku fungovalo.
Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ve-ru
2.8.13 15:08

Vůbec žádné tabletky nefungují. :zed: To by asi každá ženská byla jak tyčka a nebyly by tady diskuze o nadměrném oblečení. :zed: Jediná funkční věc je nepřežírat se a hejbat se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
9092
2.8.13 15:10

Na chutě je nejlepší vyvážený jídelníček a abys jedla míň, stačí jíst pravidelně. Pokud má tělo něčeho nedostatek, většinou se to projevuje právě tím, že má člověk chutě na sladké ale když jíš vyváženě, máš dostatek bílkovin, zdravých tuků a sacharidů a dalších látek, tak se chutě razantně zmírní. Já jím už nějaký měsíc podle výživové poradkyně a chutě jsou nižší o dobrých 80%. A tím, že jím každé 3 hodiny, tak jím menší porce, protože víc prostě nedám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
2.8.13 15:14
@princezna.kopretina píše:
Ahoj holky,
chtela jsem poprosit o radu ohledne hubnuti, asi uz toho tu bylo napsano hodne, ale mam takovy specificky dotaz :-)
Mate nejake pozitivni zkusenost s nejakyma hubnoucima produktama, ale spise neco na omezeni chuti na sladke nebo na jidlo? Vim, ze po techto tabletkach nezhubnu, ale spise abych jedla min, nemela chut na sladke? Vim, ze kdysi kdosi mi rikal neco o chromu v kapslich, ale vubec netusim, co je ted na trhu a hlavne co by aspon trosku fungovalo.
Diky moc.

zkusila jsem keto diet a musim rict ze je super. jsounto koktejly a omelety a vaha jde dolu. Akorat je to trochu drazssi zalezitost. Kdysi jsem mela chrom ale nic moc.Taky ujizdim na sladkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
2.8.13 15:45

Tak jako dietní diplomovaná sestra radím - jíst 5× denně potraviny s nižším glykemickým indexem / najdeš na internetu/ tyto potraviny nerozkolísají hladinu krevního cukru a čím je hladina cukru jakoby v přímce, tím máš menší hlad a hlavně chutě. ;) a alespoň 1/2kg zeleniny rozdělit na den. Hodně pít cca každé 2 hodiny alespoň 350ml. Jinak k hubnoucím prostředkům - profesorka nám říkala, že kdyby někdo vymyslel tabletku na obezitu, tak už má dávno Nobelovu cenu :P protože plno lidí na obezitu nebo její vedlejší příznaky umírá :,( Dobré při hubnutí je koupit si třeba Psillyum v kapslích http://www.zbozi.cz/…psle-250-ks/, 20min před hlavním jídlem a večeří zapít cca 5tablet - dle návodu. Ono to tam nabobtná a pak sníš menší porci a nemáš hlad - je to dobrá berlička. A večer jíst už pouze zeleninu a maso, ne pečivo nebo přílohy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
2.8.13 16:04

Tabletky jsou jenom berlička, nepočítej s tím, že je budeš polykat a nebudeš mít chutě, budeš hubnout.
Musíš jíst pravidelně, s nízkým GI, hodně pít, hlavně ale opravdu ta pravidelnost, tak, abys neměla hlad. Pak nebudeš mít ani chutě.
Hlad je převlečená žízeň, chutě jsou převlečený hlad. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 16:05
@Verca1989 píše:
Na chutě je nejlepší vyvážený jídelníček a abys jedla míň, stačí jíst pravidelně. Pokud má tělo něčeho nedostatek, většinou se to projevuje právě tím, že má člověk chutě na sladké ale když jíš vyváženě, máš dostatek bílkovin, zdravých tuků a sacharidů a dalších látek, tak se chutě razantně zmírní. Já jím už nějaký měsíc podle výživové poradkyně a chutě jsou nižší o dobrých 80%. A tím, že jím každé 3 hodiny, tak jím menší porce, protože víc prostě nedám…

Chtěla jsem napsat to samé :pankac:.

@princezna.kopretina
Pokud má tělo vše co potřebuje vyváženým jídelníčkem, chutě na sladké přejdou. Věř nám, my obě jsme příkladem, že jo, viz. naše hubnoucí metříky :mrgreen:.

• Citovat
  • Upravit
9092
2.8.13 20:56
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama