Hubnutí a sedavé zaměstnání a hubnutí po porodu

22.6.18 20:31

Hubnutí a sedavé zaměstnání a hubnutí po porodu

Holky, máte nějaké osvědčené tipy na zhubnutí při sedavém zaměstnání a také po porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5858
22.6.18 20:37

Nakrabičkovat si jídlo doma a sníst jen to, co si doneseš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35143
22.6.18 21:10

Sedavé zaměstnání automaticky neznamená obezitu. Zvlášť, když při něm pořádně makáš hlavou. Mozek spálí při své činnosti spoustu kalorií. Je potřeba se hlídat a místo větrníku a sladké kávičky mít na stole neslazený čaj a nějakou tu zeleninu. A po práci si najít nějaký čas na sport, třeba svižná procházka, zatímco dítě jede na odrážedle. Zkus také pro další dobré tipy na hubnutí po porodu napsat do této poradny .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56909
22.6.18 21:19
@Mirikata píše:
Holky, máte nějaké osvědčené tipy na zhubnutí při sedavém zaměstnání a také po porodu?

cvičit, nic jiného nezabere.. sama dělám v kanclu a vidim, jak se „roste“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2669
22.6.18 21:25

Taky mám sedave zaměstnání, nosím si jídlo v krabičce, hodně zeleniny a puju vodu, nebo čaj. Osvědčilo se mi jíst 4krát až 5 krát denně, menší porce a večeři do 18hod. Ale každému vyhovuje něco jiného. Jo a jím všechno, pečivo se snažím celozrne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.18 22:43

Ja jsem take hubla pri sedavem zamestnani a ver mi, jde to.
Do prace si nos sve jidlo a neber si s sebou moc penez na utraceni v automatech nebo kantyne. Proste se soustred na svoje jidlo.
Od pocitace si to bez snist nekam do klidu at se na jidlo tesis.
Na stole mej porad velkou sklenici nebo lahev vody, treba s citronem, nebo neslazeny caj a porad pij. Pokud jezdis MHD tak si dojdi dve zastavky a nebo chod i pesky do prace a z prace, zalezi jak daleko bydlis.
A pokud mas cas a hlidani, tak si alespon jednou denne zacvic, nebo aktivne zabehej, nebo proste nejakou intenzivni aktivitu. Nebo nejaka aktivni hra venku s ditetem je taky nekdy docela dobra, treba hra na honku nebo schovka, trampolina.
Taky doporucuji balancni podlozku na sezeni v kanclu, je to placate masazni nafukovaci teleso, ktere si das pod zadek na zidli. Jednak se dobre prokrvuje a nerozplacne se ti tolik zadek a jednak jsi donucena drzet pater a tim zapojujes lehce brisni svaly.

:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.6.18 10:02

Já mám občas i lehavé zaměstnání (z domova :mrgreen: ), nevím, proč by to mělo znamenat, že ztloustnu. Prostě je potřeba najít čas na sport a pokud se blbě hlídáš v jídle, tak si udělat krabičky a víc nic nezobat. Zakázat si třeba výtah taky pomáhá, pokud pracuješ někde ve vyšších patrech :lol: Jezdit do práce na kole, nebo aspoň pěšky, hodně pít (vodu, neperlivou).

Já třeba chodím plavat, manžel pohlídá děti, já v půl devátý odejdu a plavu se samýma maminama. V posilovně je dětský koutek…jde to, ale musí se chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12531
5.9.18 20:24
@Mirikata píše:

Ahoj,tím že se tímhle i živím z 80% je vše o jídle.Pohyb je určitě třeba,ale spíš kvuli zpevnění svalu nebo když si potřebujeme zvyšit vydej .Takže určitě se zaměřit hodně na jídlo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nmdl
5.9.18 20:31

Chodit, chodit a chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
7.9.18 08:49

Zkoušela jsem už kde co a připadá mi, že jsem neshubla ani deko…zajímalo by mě, jestli třeba tady je nějaká žena, která zkusila hubnout pod dohledem odborníku, kteří vám dají jídelníček,změři hodnoty a tak......?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35143
7.9.18 09:02

@mirinka86 Koukni sem, některé uživatelky se zúčastnily soutěže právě o balíček na výživové poradenství a tady jsou už první záznamy o jejich výsledcích s hubnutím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12531
7.9.18 20:25
@mirinka86 píše:
Zkoušela jsem už kde co a připadá mi, že jsem neshubla ani deko…zajímalo by mě, jestli třeba tady je nějaká žena, která zkusila hubnout pod dohledem odborníku, kteří vám dají jídelníček,změři hodnoty a tak......?

Já se tímhle živím,sama mám 4děti a o tyhle věci jsem se hodně zajímala a určitě to holky víc motivuje než hubnout doma sama,když člověk ani neví jak ;) psala jsem ti zprávu však kukni .Měj se hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
18.9.18 14:59

Dobrý den, také mám sedavé zaměstání, ale o to víc se po práci snažím hýbat. Mám doma dvě děti a pejska. Takže chodíme každá den na dlouhou procházku, kde se unaví i pejskej i děti :lol: a já se tak udržuji v kondici. Pokud v práci nemáte obědy, nebo nechcete chodit na obědy, tak doporučuji si doma vařit podle zdravých jídelníčků a kuchařek ( na intertetu je toho opravdu plno). Nemusíte přibírat tím, že nemáte pravidelný pohyb, ale proto, že jíte nezdravě nebo nepravidelně. Když se na tohle zaměříte, tak určitě po nějakém čase uvidíte určitou změnu. :) Přeji mnoho úspěchů.

• Citovat
  • Upravit
25.2.19 21:34
@Mirikata píše:

Hejbat se po práci, jíst méně, pravidelně, zdravé potraviny a hlídat kalorie..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.19 21:39
@mirinka86 píše:

Zkoušela jsem hubnout pod dohledem odborníků, vyplatilo se, zhubla jsem a naučila jsem se o jídle a cvičení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama