Hubnutí břicha - jak na vypouklé břicho?

158
19.5.17 17:39

hubnuti bricha - jak na vypoukle brisko

Ahoj. Obracim se na vas s prosbickou jak zatocit s briskem. Zhubla jsem cca 30 kg, nyni vazim 72 kg pri 168 cm. Setkavam se ale s tim, ze lidi si mysli, ze jsem tehotna - achjo. :,( Cvicim, ale na brisku to videt neni. Mate nejake zkusenosti co na „vypoukle“ brisko? Strava.. cviceni… diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7281
19.5.17 17:51

A je to opravdu tuk? neni to treba vytahana kuze?
jinak na brisko zadny stres, dostatek spanku a snizit karbohydraty a pridat tuky. A brat v potaz, ze zenska od prirody ma urcite mnozstvi tuku stale mit, rozhodne vic nez chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
19.5.17 17:54

@Janka24 mas deti? V tehotenstvi vznikne casto diastaza :think: taky ted shanim, co cvicit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
19.5.17 19:02

Nene, děti nemám - proto mě to šte. Holky řekla bych tam kombinace tuk + kůže :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17136
19.5.17 19:21

Bricho se dela obcas i hubenym, nekdy jen povoleny brisni svaly. Proste pokracuj v zdravem jezeni, sportovani a nezapomen pritom na stred tela (bez nej hezke bricho neudelas). Jestli delas jen sklapovacky, tak se nediv. Ty jsou na houby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
19.5.17 19:32
@Lenka_Hal píše:
Bricho se dela obcas i hubenym, nekdy jen povoleny brisni svaly. Proste pokracuj v zdravem jezeni, sportovani a nezapomen pritom na stred tela (bez nej hezke bricho neudelas). Jestli delas jen sklapovacky, tak se nediv. Ty jsou na houby…

A copak bys mi přímo doporučila? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17136
19.5.17 19:51

Ja mam v posilovne osvedceny takovy ten stroj, na ktery se povesis a zdvyhas nohy, plus treba tohle video je perfektni: https://www.youtube.com/watch?…
Jeste mi na videu chybi, ze si lehnes jak do kliku, ale nohy polozis na ten balon, prevalovanim toho balonu zdvihas zadek. Jinak pro @Káťa19, pri diastaze si musime pockat na takova cviceni :( Nikdy nedelat nic, kdy je bricho vyvalene smerem dolu…Davala jsem ti odkaz na jine diskuzi.
A co se jidla tyce, souhlas s @Jana525

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
19.5.17 19:59

@Lenka_Hal skvele. Budu zkouset. Moc dekuji  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
19.5.17 20:27

Já teda řešila břicho po porodu a najela jsem na výzvu - držení prkna, pokud je provedeno správně posílí to CORE a jsou viditelné i citelné (dírky na pásku) výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
19.5.17 20:31

@Lenka_Hal jojo vim, dekuji za radu, na cviceni mrknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
19.5.17 20:54

Muže to být špatným držením těla, je potřeba cvičit střed těla (core)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.17 20:01

Kamaradka fyzioterapeutka mi radila, ze na pekne brisko neni az tak nutny cvicit primy brisni svaly, ktery jsou casto pretizeny, ale ze jsou nejdulezitejsi ty hlubovky svaly (core) a sikmy brisni svaly.
Takze sklapovacky ani ne-e, ale spis vydrz prkno a takovy ty „sikmy sklapovacky“.
Ja jsem dala na jeji radu a cvicila jsem poctive (snazila jsem se denne, aspon par opakovani) a vysledky jsou – byt to neni zadny fofr.
Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat