Hubnutí cm vs kg

Anonymní
11.5.20 11:39

Hubnutí cm vs kg

Trápí mě moje váha. A taky tohle:

Když mám váhu 80, tak mám pas 80, boky 94.

Ale při váze 78, mám pas 85 a boky 96. A cítím se jaksi oteklá. Oblečení, co mi předtím bylo mi jaksi není.

Vůbec nevím, jestli vůbec hubnu, když mi buď stoupá váha nebo cm :roll:

Měřím 155…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16057
11.5.20 11:44

No ono záleží jak hubnes. Pokud hodne cvicis, tak cm muzou ubývat a vaha muze stat nebo jit i nahoru, kdyz se tuk nahradi svalama, ty jsou tezsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
11.5.20 11:45

Tuky váží méně než svaly. Takže hubneš svaly a přibíráš tuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 11:50
@Adelka951 píše:
Tuky váží méně než svaly. Takže hubneš svaly a přibíráš tuk.

To je zvláštní, člověk by si myslel, že když bude jíst zdravě a cvičit, že to bude opačně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1811
11.5.20 11:51

A co tedy jíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 11:55

Tak všeobecně domácí ovesné kaše s ovocem a skořicí. Luštěniny, kuřecí, ryby, těstoviny, brambory. Samozřejmě zeleninu. Dělám si vlastní domácí saláty.

• Nahlásit
  • Citovat
9486
11.5.20 12:00
@Anonymní píše:
To je zvláštní, člověk by si myslel, že když bude jíst zdravě a cvičit, že to bude opačně :think:

Jenže ona o cvičení a zdravé stravě nic nepíše :think:

Zakladatelko, ano, je to možné. Já měla ve svém životě 2 období, kdy jsem vážila 62kg, a v prvním případě jsem se na to vyjedla z nižší váhy při učení na státnice a objemově jsem musela nosit velikost 40, která se mi v pase zařezávala. V druhém případě jsem si to vyběhala a vysportovala a vel. 38 mi byla v pase velká. Takže i u jednoho člověka stejná váha může znamenat velké rozdíly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
11.5.20 12:03
@Anonymní píše:
Tak všeobecně domácí ovesné kaše s ovocem a skořicí. Luštěniny, kuřecí, ryby, těstoviny, brambory. Samozřejmě zeleninu. Dělám si vlastní domácí saláty.

A jak to máš v průběhu dne, kolikrát denně, množství? Zkus si to zadat do kalorickych tabulek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 12:10
@Adelka951 píše:
A jak to máš v průběhu dne, kolikrát denně, množství? Zkus si to zadat do kalorickych tabulek.

To dělám celou dobu. Mám velký výdaj podle toho. Samozřejmě se snažím o to, aby bylo vše zelené. Ne vždy se to povede. Ovšem do červených čísel skoro vůbec nejdu.

• Nahlásit
  • Citovat
13981
11.5.20 12:11

Tak pokud jsi cvicila jen zlehka a jeste malo, jedla malo proteinu, zato dost sacharidu, docela si tuto situaci umim predstavit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9486
11.5.20 12:15
@Lenka_Hal píše:
Tak pokud jsi cvicila jen zlehka a jeste malo, jedla malo proteinu, zato dost sacharidu, docela si tuto situaci umim predstavit :think:

Plus ještě u někoho třeba dost záleží na fázi cyklu. Těsně před menstruací mám i o 5cm v pase víc, asi zadržuju víc vody :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 12:16
@Lenka_Hal píše:
Tak pokud jsi cvicila jen zlehka a jeste malo, jedla malo proteinu, zato dost sacharidu, docela si tuto situaci umim predstavit :think:

Sacharidy mám podle tabulek naopak defecit. Příjmám méně než bych měla.

• Nahlásit
  • Citovat
13981
11.5.20 12:27
@Anonymní píše:
Sacharidy mám podle tabulek naopak defecit. Příjmám méně než bych měla.

Tak jedna vec je jak to tam zadavas, jak meris? Ja kdyz chci vedet kolik sacharidu presne, musim vazit a to zakladni ingredience, jinak jsou chyby obrovske. Eliminovat jdou jen uplnou nizkosacharidovkou (male cisla=male chyby). Nekdo pouziva tabulky tohoto typu (nejen Kaloricke tab, ty ja primo neznam), ze zada treba krajic chleba s maslem.
No a druha vec je, ze mas treba vseho malo. Ja spis uvazovala smerem, je na diete a ma malo proteinu, takze dojidat se bude sacharidy.
Proste to byl spis tip, mame malo info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9486
11.5.20 12:30
@Anonymní píše:
Sacharidy mám podle tabulek naopak defecit. Příjmám méně než bych měla.

Tak sem hoď printscreeny těch jídelníčků z kalorických tabulek, ať je jasněji. Plus info o tom, jak dlouho tento režim držíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13981
11.5.20 12:32
@zrcadlo píše:
Plus ještě u někoho třeba dost záleží na fázi cyklu. Těsně před menstruací mám i o 5cm v pase víc, asi zadržuju víc vody :think:

Fiha, a to i v bocich? To je hodne.

No je fakt, ze mereni a vazeni bych uplne vynechala pred MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama