Hubnutí, když nemám čas na cvičení

Anonymní
15.3.20 08:28

Hubnutí nemám čas na cvičení

Ahoj podařilo se vám zhubnout bez cvičení jen zdravou stravou? Jsem časově omezená, chvíli pro sebe si najdu jen o víkendech. Až bude lepší počasí tak budu jezdit do prace na kole (asi 7km)Potřebuju do léta shodit 12 kilo, je to hodně, ale kvůli své postavě nemám žádný sebevědomí :,( má nekdo zkušenost? kolik jste zhubly a za jak dlouhou dobu? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3277
15.3.20 08:37

Hubnout se dá bez cvičení úplně v pohodě, protože 80 procent dělá právě správná strava, jenom 20 procent je pohyb. Samozřejmě nejlepší je kombinovat oboje, alecda se to i bez cvičení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1310
15.3.20 08:52

Moje kamarádka zhubla jen stravou asi 20 kg. Ale já bych aspoň nějaký minimální pohyb zařadila. Protože je sakra rozdíl mezi vyhublou postavou, na které chrastí kosti a pokud je ta ženská vysportovaná. A nemyslím kulturistky to už je na mě trochu moc :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.20 09:22

30 minut se dá najít každý den, na YouTube jsou cvičení, např. s Jillian Michaels, které jsou na půl hodiny. Nebo nějaké HIIT, tam stačí ještě méně. Zhubnout se dá jen jídlem, ale pokud chceš hezkou vytvarování postavu, je lepší přidat pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
15.3.20 09:35

Já jsem zhubla na velikost S z XL jenom tím, že jsem se přestala přežírat. Menší porce a jím všechno a váha se drží. Opravdu to nechce sníst ke snídani tři housky tlustě namazané máslem, bohatý oběd i s dezertem a k večeři se ještě pořádně dotlásknout.
Jde to, ale vyžaduje to hodně disciplíny, kterou ne každý má, a hlavně nevymlouvat se na čas, že jsem v práci a nemám čas jíst a pak večer sežeru lednici a pak zoufale vyhazovat peníze za drahé výživové poradce, kteří vám stejně jenom nanutí drahé srágory bez vitamínů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
15.3.20 09:40

Ano lze. Předpokládá to ovšem správnou stravu. Musíš si nastudovat, co tělo potřebuje, případně kdy. 7 km je jedním směrem, že? To je pohodová cesta na denní zátěž. Nicméně není jasné, jakou máš postavu (výšku, míry), kde je případný nadbytečný tuk. Počítání kg nemusí být vypovídající.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
15.3.20 09:44

Tabata ti i s protazenim zabere max 20 minut denne (na yt je kvadrilion videii). Tolik casu si urcite vzdycky najdes. K tomu si zacni zapisovat do kalorickych tabulek a do leta jsi jako lanka.

To je furt dokola :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.20 09:45

Osobní zkušenost, prvnich 10 kg jen stravou za 2 měsíce, podle jídelníčku na míru. Pak jsen přidala cvičení a šlo to jak po másle. Hlavně až cvičením se ta postava zformovala a začala nějak vypadat.
Jinak nevěřím, že si čas nenajdeš, jsou to jen výmluvy. Cca půl hodky promrháš určitě zbytečně. A ze začátku stačí 3× týdně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.3.20 13:19

Určitě je potřeba zdravá a vyvážená strava, nějaký pohyb ale taky nastartovat metabolismus aby tělo spalovalo. Podařilo se mi zhubnout až po kávě kterou mi doporučila známá. Na tyhle,,produkty’’ jsem nikdy nevěřila vyzkoušela jich opravdu spoustu ale tohle mi zabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama