Hubnutí od 100kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 14:57
Hubnutí od 100kg

Ahoj, přidá se někdo? potřebuji zhubnout a ve více lidech se to lépe táhne :-)Zatím prosím o anonym a až nás bude více, přejdeme do soukromné skupinky :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 16:00
Hubnutí od 100kg

Ahoj, ráda se přidám. S hubnutím jsem už začala v půlce července protože už to takhle dál fakt nešlo. Zatím jsem do žádné skupiny nepsala, ale pravidelně pročítám. :lol: Teď mám 97kilo. Po dlouhé době jsem se dostala pod 100 a je to super pocit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:31

Ahoj. Já se klidně přidám, bohužel moje váha je též trojciferna. Jsem téměř půl roku po porodu a makam na hubnutí už chvili. Poporodni kila jsou pryc a teď je můj cíl 99. Dávám si cíle na etapy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 14:21
Hubnutí od 100kg

Ahoj, tak nevím, vypadá to že nikdo hubnout nepotřebuje :lol: A nebo nikdo kdo má kolem 100Kg. :roll: V každým případě, já jsem po třech týdnech kdy se mi váha ani nehnula konečně zase sklepala 1kg. Takže super. Jedu dál.

JanduleD
Echt Kelišová 8833 příspěvků 16.11.18 17:20

Myslím že většina bude čekat na uzavřenou skupinu

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34739 příspěvků 19.11.18 20:09

Ahoj, zkus mrknout do této diskuze . Možná už se holky taky uzavřely v nějaké skupince, tak jim napiš soukromou zprávu, jestli by tě do skupiny nevzaly.

Dabidubidam
Kecalka 170 příspěvků 14.01.19 00:11

Čauky, je mi dvacet devět, jsem bezdětná, mám 96 kilo a do léta chci mít o 15 méně. Chodím dvakrát týdně do fitka a snažím se běhat. Taky mám za sebou měření na InBody - mám víc a pravidelněji jíst a taky pít + kardio. Hubnutí Žďár, baby, to dáme!!! :P

Váš příspěvek
Reklama