Hubnutí od zítra

Anonymní
31.1.21 20:28

Hubnutí od zítra.

Dobrý den je mi 14 let a od zítra tedy 1.2m chci začít hubnout.. Mám 168 cm 62 kg a obvod břicha 90-91 cm.. Jak zhubnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53476
31.1.21 20:37

Tvoje telo je mlade, tak si ho hlavne nezasirej zadnou super dietou. A uklidni si myslenky v hlave. Zadny stres. Dlouhodoby stres jde do bricha. Chystej si svaciny do misek. Ted je Ikea zavrena, ale tam maji fajn misky na svaciny, takove zlute vicka maji. Pravidelne jist. Vynechat bile pecivo, neladovat se sladkym, sladkym pitim.
A zarad beh nebo rychlou chuzi, trochu jogy.
Jestli mas psa, tak pravidelne spolu vyrazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21129
31.1.21 20:38

Tvoje váha mi přijde celkem normální. Jestli chceš hubnout, poraď se s lékařem. Rozhodně nedrž nějaké hladovky nebo nesmyslné diety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
31.1.21 21:44

Váha je v pohodě, ale ten obvod je hodně velký…
Napiš nám, jaký máš nyní režim - jaké máš pohybové aktivity, stravu apod, pak poradíme spíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
4.2.21 19:13

Poradila bych ti ráda nějaké doplňky stravy, co doporučuji svojim klientům, ale ve 14 je na tohle ještě dost brzo, navíc si myslím, že u tebe bude spíše složení těla než celkově zhubnout. BMI máš dobré, jen by to možná chtělo více pohybu a cvičení, aby se ti spíše vytvořily svaly a dala dolů tuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
23.2.21 08:18

Hubnutí, prosím pomoc

Ahooj, jsem tu nová a chtěla bych se vám svěřit s mým bojem, je mi 18let a mám 95 kg a 159 cm, tuk se mi uschoval hlavně v břiše a vypadám jak těhotná, měla jsem už hodně pokusů, ale moje „pevná“ vuke to vždy vzdala, třeba týden jsem jedla zdravě a pak jsem dostala záchvat a vyžrala doma vše co to jen šlo, hubnout a mit zdravý životní styl mám mit i kvuli žaludečním vředům, prosím o radu jak takový boj zvládnout? Moc děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
23.2.21 20:13
@Janina173 píše:
Ahooj, jsem tu nová a chtěla bych se vám svěřit s mým bojem, je mi 18let a mám 95 kg a 159 cm, tuk se mi uschoval hlavně v břiše a vypadám jak těhotná, měla jsem už hodně pokusů, ale moje „pevná“ vuke to vždy vzdala, třeba týden jsem jedla zdravě a pak jsem dostala záchvat a vyžrala doma vše co to jen šlo, hubnout a mit zdravý životní styl mám mit i kvuli žaludečním vředům, prosím o radu jak takový boj zvládnout? Moc děkuji za odpovědi

Zdravím/Ahoj, musíš vytrvat. Hlavně nedělat nějaký radikální snížení příjmu jídla. Zkus po malých krocích. Dbát na to, aby jídlo bylo plnohodnotné. Tak nebudeš mít tolik hlad a hlavně se zkus něčím rozptýlit ať na jídlo pořád nemyslíš. Důležitý je režim a pravidelnost. Nemusíš se omezovat a vyřadit z jídelničku tvé všechny oblíbené jídla. Můžeš vyzkoušet ze začátku i nějkaký pomocník v podobě doplňku stravy. Svým klientům doporučuji reduxil kupříkladu. Všechno je v hlavě! To dokážeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat