Hubnutí omezení cukru a bílého pečiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 28.03.18 10:19
Hubnutí omezení cukru a bílého pečiva.

Ahoj maminky zajímalo by mne zdá se některé z vás podařilo zhubnout jen vysazenim cukru a bílého pečiva?
Ja uz takhle fungují cca 14 dní a mám dole 2,5 kg. Nechci žádné redukční jídelníčku ani drastické diety. Máme dva malé syny a přítel ma fyzicky náročnou práci takže nějaké dietní vaření pro celou rodinu nepřichází v úvahu. A tolik peněz na to abych vařila zvlášť pro sebe a pro syny a přítele zase nemáme. Takže zkouším zhubnout tímto způsobem. Vařím hodně ryby, kuřecí maso, hovězí ale i vepřové a jime hodne zeleniny. Proto si myslim ze hubnouci jidelnicek neni treba. Začala jsem teď i běhat a chodím hodně se syny na procházky. Chtěla bych do léta shodit 15kg a teď mám 77kg 169 cm.

Budu ráda když se mi pochlubite svými výsledky. :kytka: děkuji. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4251 příspěvků 28.03.18 10:27

@Ivulka88 No ono stačí to, co píšeš. V podstatě je to redukční jídelníček. Cukry nevysazuj úplně, ale spíš nahraď ovocem a přírodníma věcma. To, co děláš s tím pečivem. Pokud to zkousneš, tak jez celozrnné atd. Nezahušťuj bílou moukou a šetři s tukem, když pečeš atd. To zkousnou i ostatní.

No a uvidíš, jak se budeš cítit. A jestli se na tu váhu dostaneš. Já bych hubnula půlku, pak si dala chvilku na to, aby se tělo přizpůsobilo a až potom tu druhou. Nezapomínej na pitný režim a proteiny a bílkoviny, když běháš. A jinak bych běh střídala s nějakým protahováním nebo posilováním.

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7035 příspěvků 28.03.18 10:33

@Ivulka88 Ano, na me to zabira velice dobre. Jen ty chute, ty chute :nevim:

Evelýna 1
Kecalka 270 příspěvků 7 inzerátů 28.03.18 10:35

@Ivulka88
Jsem na tom stejně. Mám 2 děti a nějaké extra vaření nestíhám. Vysadila jsem pečivo a nejím přílohy k obědu. Místo toho jím hodně zeleniny.
Mám od půlky ledna dole 9 kg. Teď vážím 66 kg a mám 168 cm.
Ještě bych chtěla dát 5 kg.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25219 příspěvků 28.03.18 10:39

@Ivulka88 a než jsi začala, kolik jsi tak toho pečiva snědla? Já sním třeba jeden rohlík/plátek chleba denně, pití si nesladím, bonbony nejím. Vysadila jsi ještě nějaké jiné „cukry“ a „bílé mouky“?

enyf
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 28.03.18 10:42

Uvidis, jak ti to pujde. Pokud budes stagnovat, vynechala bych prilohu k veceri (zbytku rodiny ji uvarit muzes, takze je to neomezi) a urcite se vaha pohne dal.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 28.03.18 10:55

Já jsem hubla na podobném principu do otěhotnění. Sacharidy do oběda a po obědě bez sacharidů. Bílá mouka a rafinovaný cukr jsem úplně vynechala. Začala jsem jíst žitné pečivo i těstoviny, více bílkoviny. Cukry pouze v ovoci - také jen do oběda - sacharid. Spousty čisté vody. Chutě zmizely téměř okamžitě. Pokud jsou chutě na sladké, tak je špatně jídelníček a přidat bílkovinu. Za půl roku -22 kg tuku.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 28.03.18 10:57
@Evelýna 1 píše:
@Ivulka88
Jsem na tom stejně. Mám 2 děti a nějaké extra vaření nestíhám. Vysadila jsem pečivo a nejím přílohy k obědu. Místo toho jím hodně zeleniny.
Mám od půlky ledna dole 9 kg. Teď vážím 66 kg a mám 168 cm.
Ještě bych chtěla dát 5 kg.

Super tak to gratuluji… :palec: :palec:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 28.03.18 10:58
@P4ja píše:
@Ivulka88 No ono stačí to, co píšeš. V podstatě je to redukční jídelníček. Cukry nevysazuj úplně, ale spíš nahraď ovocem a přírodníma věcma. To, co děláš s tím pečivem. Pokud to zkousneš, tak jez celozrnné atd. Nezahušťuj bílou moukou a šetři s tukem, když pečeš atd. To zkousnou i ostatní.No a uvidíš, jak se budeš cítit. A jestli se na tu váhu dostaneš. Já bych hubnula půlku, pak si dala chvilku na to, aby se tělo přizpůsobilo a až potom tu druhou. Nezapomínej na pitný režim a proteiny a bílkoviny, když běháš. A jinak bych běh střídala s nějakým protahováním nebo posilováním.

Ano cukry jim jen ve formě ovoce jen dopoledne. Uvidím jak to půjde. Byla jsem zvykla jíst hodně sladké…tak snad to půjde dolů… :palec:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 28.03.18 11:00
@cecetka píše:
@Ivulka88 Ano, na me to zabira velice dobre. Jen ty chute, ty chute :nevim:

Ano chutě jsou nejhorší snad se udrzim… :mrgreen:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 28.03.18 11:03
@acimedaca píše:
@Ivulka88 a než jsi začala, kolik jsi tak toho pečiva snědla? Já sním třeba jeden rohlík/plátek chleba denně, pití si nesladím, bonbony nejím. Vysadila jsi ještě nějaké jiné „cukry“ a „bílé mouky“?

Vysadila jsem sladkosti hlavně sladkosti. Byla jsem zvykla toho hodně během dne spřádat. Pečivo tak klidně tři rohlíky na snídani i během dne nějaké to pečivo bylo když pecu. :oops:

acimedaca
Nadpozemská drbna 25219 příspěvků 28.03.18 11:06
@Ivulka88 píše:
Vysadila jsem sladkosti hlavně sladkosti. Byla jsem zvykla toho hodně během dne spřádat. Pečivo tak klidně tři rohlíky na snídani i během dne nějaké to pečivo bylo když pecu. :oops:

aha, já pořád hledám, kde je to tajemství hubnutí bez cukru a světlého pečiva - mám stejné míry jako ty. Neříkám, že žiju jako asketa, ale dám si třeba čtvereček čokolády za den, nebo ani to ne, někdy gumový bonbon od dětí. Jo, třeba jednou za 14 dní sním polomáčené sušenky. Stejné je to s tím pečivem. Tak si nějak nedokážu představit, co by se stalo, kdybych to vysadila, že bych najednou zhubla tak rychle.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25219 příspěvků 28.03.18 11:07

@Ivulka88 takže mezi bílé pečivo řadíš i domácí pečenou bábovku, buchtu třeba? nebo jen vyloženě rohlíky a chleba?

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7035 příspěvků 28.03.18 11:25
@acimedaca píše:
@Ivulka88 takže mezi bílé pečivo řadíš i domácí pečenou bábovku, buchtu třeba? nebo jen vyloženě rohlíky a chleba?

Jasne, vsechno z bile mouky. A ty sladke jeste vic :mrgreen:

@Ivulka88 píše:
Ano chutě jsou nejhorší snad se udrzim… :mrgreen:

To si vzdycky reknu „Nezer to, budes se pak spatne citit v oblibenych satech!“ To zabira :lol:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 28.03.18 11:27
@Veronika.Berta píše:
Já jsem hubla na podobném principu do otěhotnění. Sacharidy do oběda a po obědě bez sacharidů. Bílá mouka a rafinovaný cukr jsem úplně vynechala. Začala jsem jíst žitné pečivo i těstoviny, více bílkoviny. Cukry pouze v ovoci - také jen do oběda - sacharid. Spousty čisté
@acimedaca píše:
aha, já pořád hledám, kde je to tajemství hubnutí bez cukru a světlého pečiva - mám stejné míry jako ty. Neříkám, že žiju jako asketa, ale dám si třeba čtvereček čokolády za den, nebo ani to ne, někdy gumový bonbon od dětí. Jo, třeba jednou za 14 dní sním polomáčené sušenky. Stejné je to s tím pečivem. Tak si nějak nedokážu představit, co by se stalo, kdybych to vysadila, že bych najednou zhubla tak rychle.

Tak to ja klidně čokoládu denně plus co syn rozbalí tak se klidně podělí o medvídka ale i v sedum večer me chytne chuť na oplatek. Takže ja sladké opravdu hodně spotrebovala. Chutě jsem měla první tři dny velké teď uz je nemám. :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama