Hubnutí po čtyřicítce - podařilo se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 15.02.18 13:28
Hubnutí po 40cítce - podařilo se?

Ženy, poraďte… jak hubnout po 40cítce?

vše, co mi dosud fungovalo, selhává… štítná žláza v pořádku, cvičím tedy málo, ale nedokážu se k tomu nějak dokopat, a myslím si, že v tom je ten problém…

potřebuji trochu nakopnout, podpořit.. komu se to podařilo a hlavně JAK!?

aspoň pár kileček… :oops: :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 15.02.18 13:42

Podařilo. Trochu více pohybu a upravený jídelníček. A chodila jsem do Světa zdraví.

axelina
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 3 inzeráty 15.02.18 13:44

..mě je 37 a ted nabírám objem… :-D rýsovat budu až pujde malá do školky. čili v těch 40 letech :-D tak pak dám vědět :-D

RadkaEm
Kecalka 140 příspěvků 15.02.18 13:50

Já sice nejsem po čtyřicítce, ale doporučuju vyřadit z jídelníčku bílou mouku. A pochopitelně sladké. Dělám si doma žitné rohlíky, žitný chleba se dá koupit všude a žitné těstoviny už téměř taky. Když dělám rodině zahuštěnou omáčku, tak si ji prostě nedam nebo si pro sebe odeberu před zahuštěním.

Čerpám recepty z knihy břicháče Toma. Doporučuju.

azalia
Kecalka 318 příspěvků 15.02.18 13:53

@RadkaEm Mohla bych poprosit o recept na ty žitné rohlíky. Klidně do SZ. Děkuji.

Jedna babička
Závislačka 3980 příspěvků 15.02.18 13:54

@3HE Tak mě je tedy hooodně po 40, příští rok mě čeká už 50. Od loňského srpna do dnešního dne mám dole 22 kg. Podařilos e úpravou jídelníčku, když jsme naprosto vyřadila bílý cukr, bílou mouku a vše nízkotučné. Necvičím, pouze chodím všude, kam to jde, pěškobusem.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 15.02.18 13:57

@Jedna babička :potlesk: jsi šikula :potlesk:

3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 15.02.18 13:57
@Jedna babička píše:
@3HE Tak mě je tedy hooodně po 40, příští rok mě čeká už 50. Od loňského srpna do dnešního dne mám dole 22 kg. Podařilos e úpravou jídelníčku, když jsme naprosto vyřadila bílý cukr, bílou mouku a vše nízkotučné. Necvičím, pouze chodím všude, kam to jde, pěškobusem.

něco takového jsem potřebovala slyšet, děkuji :-)

3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 15.02.18 13:59

Nechci se vymlouvat, ale opravdu to po 40cítce je s tělem prostě „jinak“…

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 15.02.18 13:59

Hmm, mě bylo 40 v říjnu. Zatím tedy kojím 18 měsíčního synka, v létě, kdy mu budou 2 roky bych ráda s kojením skončila, ale váha jde nahoru a taky nevím, co s tím. Zatím jsem se rozhodla vynechat cukr, ale je to moc, moc těžký. Miluju sladký. Tak uvidím. Ale při obou těhu jsem měla těhotenskou cukrovku a při dietě jsem v těhotenství moc nepřibrala. TAk doufám, že když se budu snažit dodržovat dál tuhle nízkosacharidovou dietu, že mi to pomůže shodit.

RadkaEm
Kecalka 140 příspěvků 15.02.18 14:08

@azalia Telefon mi nějak nechce přechroustat odkaz. Až zapnu noťas, pošlu :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33483 příspěvků 10 inzerátů 15.02.18 14:09

S hubnutím po 40 zatím osobní zkušenost nemám, ale holky nade mnou už ti daly pár dobrých rad. Celkově nepatrně zmenšit porce, vyřadit veškeré sladkosti, alkohol, minimum pečiva, hodně pohybu a mělo by to jít. Držím palce. :kytka:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.02.18 14:11

@Jedna babička To je nadhera, parada :palec: kolik byla startovaci vaha? (pokud je to prilis osobni, omlouvam se ;) )
Take jsem pro rychlochuzi, mouku se trochu dari odbourat, ale cukr ne, i kdyz nic nesladim, ciha ho vsude moc.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 15.02.18 14:11

Mně pomohla i maličkost jako vyřadit limonády a sladké šťávy. Místo nich jen voda a ředěný stopro džus.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.02.18 14:13

Jo a cvicit, vybudovat svaly, aby telo nevypadalo moc „seschle“…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >