Hubnutí po porodu, při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edithaaa
Stálice 83 příspěvků 22.07.15 14:25
Hubnutí po porodu...při kojení

Holky, mám měsíc po porodu, stále 15kg nahoře…plně kojím…poraďte, už jste va takovém případě začly hubnout tak, že jste jedly nějak zdravěji nebo jste si stále dopřávaly, kvůli kojení, co jste chtěly…a cvičily jste? u první dcery jsem se do toho opřela hned plnou vervou a brzy jsem přišla o mlíko, ale nevim, zda to bylo úplně kvůli tomu, bylo tam více problémů…prosím zkušenosti? mimochodem těch 15nahoře mám nahoře od doby, co jsem přišla z porodnice, takže kojením jsem zatím neshodila nic..

Reklama

Najdete v encyklopedii: Hubnutí při kojení

Reklama

Reakce:

Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 22.07.15 14:31

Pokud kojením neshazuješ, tak si stravu trochu hlídej.. Samozřejmě jez poctivě, aby jsi měla z čeho dávat, ale nepřeháněj to se sladkým, smaženým a podobně nevhodným jídlem..
Cvičení bych nepřeháněla.. Ale takový pilates nebo lehké cvíčo např. na orbitreku myslím nic nezpůsobí..

edithaaa
Stálice 83 příspěvků 22.07.15 14:35

@Lejaa to sladký mi bude dělat problém, tolik čokolády, co s ním teď jsem nesnědla za celý život, nevim, čím to je, že jsem jí najednou začala tolik vyžadovat, tabulka za den jako nic :)) mohu být ráda, že nepřibírám ještě víc, že se to stále drží :)

terulína
Neúnavná pisatelka 16044 příspěvků 22.07.15 14:36

http://www.ivafis.cz/?…
Posilovat pánevní dno, rychlé procházky s kočárkem a dále viz odkaz výše ;)

CarolS
Kecalka 173 příspěvků 1 inzerát 22.07.15 14:36

A co to je za mýtus, při kojení si dopřávat bůhvíco? Zdravá lehčí strava ti urcite prospěje víc ve všech směrech. A pohyb taky kojení neškodí, pokud nebudeš cvičit jak utržená ze řetězu.

pavlats  22.07.15 15:00

Tak já také kojením nezhubla nikdy nic. Dá se říct, že to u mě bylo spíš naopak. Pár kilo jsem nechala v porodnici, pak to ještě klesalo tak 14 dní po porodu (což byla zadržovaná voda), a pak jsem i přes kojení začala znovu přibírat.
Upřímně závidím všem, kdo zhubli jen kojením.
Jinak zhruba do těch šesti měsíců mimča bych se snažila hlavně kojit plně, jíst zdravě a hubnutí bych odložila až na pak. Je škoda přijít o mléko jen proto, že chci za každou cenu zhubnout pár kilo rychle.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 5 inzerátů 22.07.15 15:24

Tak pokud sníš tabulku čokolády denně není se čemu divit, že ti váha nejde dolu. Je to jen o chuti. tělo čokoládu nepotřebuje a když máš chuť dát si max. třeba kostičku

sonulicka
Závislačka 4228 příspěvků 22.07.15 15:26

Tak sladky bych vymazala z jidelnicku a vic bych najela na pravidelne a zdravejsi stravovani teda pokud mas tu moznost ze ti dite dovoli, ja mam sileneho urvanka takze jsem rada kdyz stiham pit a najim se rano nez manzel odejde do prace a pak az vecer. Cvicit muzes ale lehce jako treba prochazky rychlejsim tempem, pilates. Ja treba v lete miluji salaty (ale bohuzel dcera je spatne snasi z rajcat se mi osypala a po okurce jintak boli bricho) takze zalezi co dite snese ale myslim ze kdyz zrusis sladke a budes jist normalne a ne za dva a pridas treba delsi prochazky tak to pujde :-)

Karleon
Závislačka 4570 příspěvků 22.07.15 15:26

Je nesmysl si při kojení dopřávat a jíst za dva. A hlídej si skladbu, pokud špatně jíš, pak máš chutě na sladké. Já jsem v poslední době vyřadila pšenici a dějou se divy, jdou dolů kila, kterých jsem se od druhého porodu snažila 4 roky zbavit.

Amys
Neúnavná pisatelka 19221 příspěvků 22.07.15 15:32

@edithaaa A kolik jsi měla nahoře celkem? Jsi po porodu teprve měsíc :nevim: Ne každý jde z porodnice s původní váhou.

Kriss Tina
Závislačka 3645 příspěvků 22.07.15 16:16

Ja zaradila do jidelnicku vic zeleniny, trochu omezila sladky, chodim na delsi prochazky a 3 mesice po porodu sem mela min nez pred tehu :-)

edithaaa
Stálice 83 příspěvků 22.07.15 16:59

@Amys 30 kilííček prosím pěkně :)

Amys
Neúnavná pisatelka 19221 příspěvků 22.07.15 17:52

Tak to je celkem slušný, že máš 15kg dole. Hlavu vzhůru, není všem dnům konec. Jsi ještě v sestinedeli, tak neblazni. Tělo se měnilo 9 měsíců, tak nemůžeš očekávat, že budeš měsíc po porodu zase fit. Hlavně jez normálně, ani se neprezirej, ani nehladov. Hodně pij, ať máš dost mléka a hoď se do pohody. Až se dostaneš do hormonální rovnováhy, tak to bude taky lepší.

Camosh
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 23.07.15 07:45

Tak 15 kg je jesto dobrych :D ja pribrala 17 a po porodu mi zustalo 10 :roll:
Kazdopadne to ze zacatku moc dolu neslo, mesic po porodu jsem zacala se strolleringem, troufam si rict, ze moje telo se zacalo dostavat do puvodniho stavu az 2 mesice po porodu, ted uz jsou to 4 mesice a uz mi chybi jen 1kg do puvodni vahy. Kojenim to urcite neni, dost jsem zredukovala tu vyzranost z tehotenstvi. Nejhorsi kombinace - tehotenstvi a hlad :mrgreen:

Amys
Neúnavná pisatelka 19221 příspěvků 23.07.15 15:57

@edithaaa Našla jsem hezký článek o cvičení po porodu, na co si dávat pozor a tak :palec:

http://www.supertelo.cz/…ut-po-porodu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Celý život jsem byl ošklivý, říká nejvíc sexy muž roku Blake Shelton

Country zpěvák Blake Shelton (41) se zařadil k hvězdám jako Brad Pitt,... číst dále >

Koupelna bez teplé vody a všude zima. Mise pomohla tátovi s malým synem

Svého drogového období Julián (29) lituje. Jenže nezůstalo bez následků, ze... číst dále >

Reklama