Hubnutí po vysazení antikoncepce

9.4.17 13:51

Hubnutí po vysazení antikoncepce

Ahoj holky, brala jsem rok HA Ayreen, bohužel jsem ale přibrala 13,7 kg. Za pár dní budu vysazovat právě kvůli stále stoupající váze. A tak bych se chtěla zeptat: Máte některá zkušenosti s hubnutím po vysazení? Šlo to dolů? Nebo co jse pro to udělaly? Jsem z toho zoufalá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.4.17 13:55

Po antikoncepci jsem přibrala 10 kilo… taky sjem ji vysadila kvůli váze… začala jsem zdravě jíst, sportovat… dolů šly tři kila, a dál se to nehlo… a to už je to půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 14:07

@Luckaaa9
A opravdu za to může za zlá antikoncepce? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 14:37

Ahoj, já přibrala až když jsem ji vysadila (po asi 11 letech) 13 kil :cert: :poblion: Teď teda mám po porodu a hormony se asi srovnaly a je to jako dřív kila jsou pryč, ale nevím jak by to šlo bez něj pač jsem se před ním mohla stavět na hlavu a nešlo ani deko :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
7675
9.4.17 14:45
@zvidavajanca píše:
@Luckaaa9
A opravdu za to může za zlá antikoncepce? :think:

Nemůže ;) Ale je to dobrá výmluva, ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 17:24

Já taky po antině přibrala asi 15 kg, začali mi hrozný chutě na sladký, plus se mi zvětšily prsa a celkově všechno. Vysadila jsem tak před tčictvrtě rokem a dole nemám vůbec nic :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
9.4.17 19:37

@Šmoulice dělám závodně gymnastiku už 16 let, jezdím do zahraničí na závody a tréninky mám každý den +-3 hodiny, takže jediný co mě napadlo je přibývající váha kvůli HA.. byla jsem na testech kvůli štítné žláze a negativní.. takže fakt nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 20:46
@Luckaaa9 píše:
@Šmoulice dělám závodně gymnastiku už 16 let, jezdím do zahraničí na závody a tréninky mám každý den +-3 hodiny, takže jediný co mě napadlo je přibývající váha kvůli HA.. byla jsem na testech kvůli štítné žláze a negativní.. takže fakt nevím

Tak HA ovlivňuje hormony. Nevím, kolik ti bylo v době, kdy kila přibila - nebyla to doba dospívání? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 22:36

@zvidavajanca v 16 jsem přibrala nejvíc.. ale od tý doby to nejde dolů a můžu se stavět na hlavu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 22:53

@Luckaaa9
Tak to si myslím, že za to nemůže (jen) HA, ale prábě to, že si začala dospívat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.18 20:25

Ahoj holky, oživuji diskuzi, měla jste některá problém po vysazení antikoncepce zhubnout? Začala jsem hubnout, když jsem ještě antiko brala, měsíc to letělo dolů skoro samo, ale pak jsem vysadila a od té doby se to pohnulo jen o 1kg za měsíc, z toho 3 cm přes břicho, jinak nic. S hubnutím už mám zkušenosti a vím, že u mě stagnace probíhá až tak kolem 3.- 4. měsíce, teď jsou to teprve 2, takže by to mělo pořád jít. Asi to bude hormonama, ale zajímalo by mě, za jak dlouho se to třeba srovnalo u vás? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.18 14:08

Nejdřív jsem myslela, že po vysazení zhubnu, jelikož jsem ji brala 10 let… No půl roku se nic nedělo a to jsem dřela 4× týdně v posilovně a nejedla cukr ani lepek. Pleť se mi zhoršila po pěti měsících a teď po sedmi jsem neměla čas na sport a jedla docela blbě. No a za 3 týdny úbytek 4kg a podle měření 0 svalů, takže tomu věřím, že se teď odvodňuju a to mám těsně před MS!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama