Hubnutí při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 22:47
Hubnutí při menstruaci

Ahoj holky, prosím o radu, snažím se zhubnout a to celkem už dlouho jenže můj problém je ten že kdykoliv mám týden před menstruací a nebo mám menstruaci tak se hrozně přežírám takže dietu pak začínám od znova a zbytečně :(
Nevíte prosím některá jak se zbavit té příšerné a časté chuti na jídlo v těhle dnech? :zed:

Reakce:

Tgon
Stálice 52 příspěvků 21.08.18 22:51

V případě vyváženého jídelníčku by chute neměly být a když už jsou zahnat to něčím zdravým 8) jinak člověk začíná pořad od znovu, přeji pevnou vůli :dance:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 21.08.18 22:51

Co zkusit třeba vysokoprocentních hořkou čokoládu? Mně stačí si dát jeden čtvereček denně, když mě honí mlsná takhle před menstruací a jsem v klidu :palec: nebo třeba hrstku nízkosacharidového ovoce (maliny, jahody, ostružiny, borůvky) s bílým jogurtem nebo zakysanou smetanou jestli máš ráda, a třeba zasypat holandským kakaem nebo skořicí, podle chuti :nevim: to tě díky tomu tučňemu jogurtu/smetaně zasytí :)

Tgon
Stálice 52 příspěvků 21.08.18 22:52

Ještě jsou super ořechy- kešu mandle také zasytí a uspokojí chute :)

adriana24
Závislačka 2998 příspěvků 22.08.18 00:12

to znam, to taky tak mam, ja kroupu ty mandle, ale asi to nebude nejlepsi, protoze to neni zrovna hrsticka denne :D ale zase si rikam, ze je to lepsi, jak cokolada

Evulina
Neúnavná pisatelka 15203 příspěvků 22.08.18 00:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o radu, snažím se zhubnout a to celkem už dlouho jenže můj problém je ten že kdykoliv mám týden před menstruací a nebo mám menstruaci tak se hrozně přežírám takže dietu pak začínám od znova a zbytečně :(
Nevíte prosím některá jak se zbavit té příšerné a časté chuti na jídlo v těhle dnech? :zed:

Udělala bych si na ten vlčák (vlčí hlad) třeba mísu dušený zeleniny s malinko másla a posypala troškou sýra. Je toho plný talíř a přitom by to nemělo napáchat tolik škody.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 22.08.18 04:08

U mě funguje jediné; v tomto rizikovém období se zalévat ochucenou vodou a kávou. Jak je plný žaludek vody, navíc mírně sladké, tak se to dá vydržet :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >