Hubnutí s Kalorickými tabulkami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 22:19
Hubnutí s Kalorickými tabulkami

Ahoj maminky,
hubla nebo hubne některá z vás s aplikací Kalorické tabulky? Jak úspěšné u vás plánování a počítání jídelníčků je?
Já začala teprve nedávno, ale kilo dole už mám. Jídelníčky si plánuji na 1-2 dny dopředu, vždycky tak, aby mi vycházely hodnoty. Bazální metabolismus mám podle tabulek i podle jiných výpočtů 1600-1650, stejný počet kalorií také jím, z toho 100g bílkoviny, 55g tuky a 180g sacharidy. Příjem mám teď nastaven celkem na malé hodnoty, ale nemůžu momentálně sportovat tak, jak bych chtěla. Až začnu více, přidám třeba 100-200 kcal.
Když nějaká hodnota někdy vyskočí, tak z toho nedělám tragédii, ale snažím se jídelníčky dodržovat a do toho se hýbat. Chtěla bych dát dolů postupně 10, nejlépe do budoucna i 15 kilo.
Budu ráda za vaše zkušenosti a tipy. A prosím o anonym, osobní údaje :)

Reakce:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 29.04.18 23:09
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
hubla nebo hubne některá z vás s aplikací Kalorické tabulky? Jak úspěšné u vás plánování a počítání jídelníčků je?
Já začala teprve nedávno, ale kilo dole už mám. Jídelníčky si plánuji na 1-2 dny dopředu, vždycky tak, aby mi vycházely hodnoty. Bazální metabolismus mám podle tabulek i podle jiných výpočtů 1600-1650, stejný počet kalorií také jím, z toho 100g bílkoviny, 55g tuky a 180g sacharidy. Příjem mám teď nastaven celkem na malé hodnoty, ale nemůžu momentálně sportovat tak, jak bych chtěla. Až začnu více, přidám třeba 100-200 kcal.
Když nějaká hodnota někdy vyskočí, tak z toho nedělám tragédii, ale snažím se jídelníčky dodržovat a do toho se hýbat. Chtěla bych dát dolů postupně 10, nejlépe do budoucna i 15 kilo.
Budu ráda za vaše zkušenosti a tipy. A prosím o anonym, osobní údaje :)

Ahoj, proč píšeš anonymně? Jinak jj já se sem tam podle tabulek řídím, když potřebuji shodit. Teď teda ne, jsem těhotná, ale jinak podle mě je to jeden z nejlepsich pomocníků hned vedle změny stravování a potravinových doplňků díky kterým se ti přece jen podaří zhubnout. Já dokonce i teď mám v tehu výborný doplněk stravy, který požírá přebytečné tuky z jídla. Kamarádka takto začala s tabulkami, s timto doplňkem a už má dole nějakých 15 kg za 3 mesice.

Limi123
Závislačka 3573 příspěvků 29.04.18 23:30

Ano, pred otehotnenim jsem s nimi bez cviceni zhubla za 3 mesice 8 kg pri prijmu 6900 kj denne (nektere hresici dny i kolem 11 tis. Kj). Vypocteny bazalni metabolismus jsem mela 6200 kj, ale tech 6900 mi na hubnuti doporucil Sebekoucink STOB a tomu verim vic. Ted hubnu poporodni kila uspesne s prijmem 8 tis. kj a vice (kojim).

Planuji den dopredu, ale uz tak nejak vim co a jak, tak to v prubehu dne menim podle toho, jak mam hlad a na co mam chut, ale hodnoty se snazim drzet.

Mym tipem jsou proteinove tycinky Ketofit. Je to skvela svacinka na cesty, maji strasne moc vlakniny (zadej si je tam a uvidis), chutnaji opravdu vyborne! Kazdy den si jednu dopreju. Jsou ale dost drahe :-)

Dobra snidane jsou Chia kase z Lidlu. K veceri mrkvova pomazanka z polotucneho tvarohu.

Mate nekdo dalsi tipy na to, co jist? Co vam chutna?

PS- ty cile B/T/S jsem mela pri tom prvnim hubnuti v podstate identicke jako ty - spocitala jsem si je pres sebekoucing STOB a zadala jako vlastni cile do tech Kalorickych tabulek.

Jo a nekde na netu se da stahnout jidelnicek Petra Havlicka, od toho jsem se odpichovala v zacatcich, ale ted uz se ho nedrzim a delam si to po svem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >