Hubnutí s Keto diet aneb ztráta chuti...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 17:35
Hubnutí s Keto diet aneb ztráta chuti...

Dobrý den maminky, chtěla bych poprosit někoho, kdo má zkušenosti s protein, keto atd… dietou. Povedlo se mi zhubnout za 3měsíce takřka 15kg bez pocitu hladu. Nyní se to nějak zastavilo a tak jsem podstoupila i takový ten „žrací den“. I když u mě to bylo o pidi porci těstovin a kousku chleba, které jsem nebyla schopná dojíst. Ono vůbec, přinutit se si dát třeba kousek ovoce, pečiva atd… to je za trest. Z takových jídel se mi prostě zvedne žaludek. Nyní kombinuji keto jídla 4× a dávám si něco, kde těch sacharidů není moc, protože mi to tak nějak nedělá dobře. Má někdo problém z nechutenstvím u těchto diet? Jako, ne že bych se cítila na umření, ale chápu, že to tělo to dlouhodobě nemusí zrovna snášet. Zajímá mě zkušenosti, nikoliv kritika, že takové diety jsou nesmysl atd… :-) děkuji

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8948 příspěvků 23.08.19 18:49

Já držím low carb, bez prášků a jídel v pytlíku. Jim pravé jídlo. Ale nechuť k jídlu jsem měla jedno období taky. Přešlo to po cca 14dnech

Murka
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 23.08.19 22:02

Jím přirozeně LC a jím jen když mám hlad. Střídají se mi období, kdy jím 3× denně nebo 2 x denně. A občas se naskytne i období jednoho jídla denně. Není to teda vyloženě nechuť k jídlu, jen prostě nemám hlad. Poslouchám tělo a tak vím, že si řekne o to co zrovna potřebuje.
Pokud ti je po sacharidových jídlech blbě, tak je nejez. Zvedni celkové denní sacharidy (např. teď jsi na 50g, tak zvedni na 75g), ale ne těstovinami a chlebem, ale zařaď mrkev, hrášek, kousek méně sladkého ovoce (jablko)… V malých porcich, aby se nezvedl cukr.

Váš příspěvek
Reklama