Hubnutí s rychlochůzí zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 15:34
Hubnuti s rychlochuzi zkusenost

Ahojky chtela jsem ze zeptat zda nekdo chodi rychlochuzi.jaky jsou zkusenosti a vysledky. :D

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7136 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 15:42

@Mnekolova Zhubla jsem kombinací Nordic walking a joga. Naprosto v pohodě. Je potřeba hlídat si tepovku.

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 15:47

Chuzi s hulkama jsem driv chodila.je mi 35 a jogu neumim.mam 2deti a jsrm 15mesicu po porodu tak se ptam zda mi neco pomuze.a joga asi na hubnuti neni ne. :think:

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 13131 příspěvků 28.12.18 16:22

@Mnekolova není potřeba tepovka..příjem musí být menší než výdej.
Nejlepší je celkově budovat svalstvo,protože svaly zrychlují metabolismus.

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 16:29

Vim potrebuji dat 10kg dolu.tak se ptam zda mi to pomuze

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 13131 příspěvků 28.12.18 16:48
@Mnekolova píše:
Vim potrebuji dat 10kg dolu.tak se ptam zda mi to pomuze

Tak znovu opakuji..upravit stravu..hlídat příjem/výdej a ano.
Nemůžu říct ano,když se budete cpat sladkým, knedlíkem a moukou

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7136 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 16:52
@Mnekolova píše:
Chuzi s hulkama jsem driv chodila.je mi 35 a jogu neumim.mam 2deti a jsrm 15mesicu po porodu tak se ptam zda mi neco pomuze.a joga asi na hubnuti neni ne. :think:

By ses divila. Právě k té chůzi je potřeba protahování a posilování a zpevnění středu těla. A navíc existuje spousta sestav a pozic, které aktivují spalováni a metabolismus. Ale nenutím, jen jsem psala svojí zkušenost. Jsem taky po porodu a cvičím a chodím a je to poznat.

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 16:59

Jasne ale kdyz jogu jsrm nikdy nedelala tak chuze mi nepomuze samotna jako sport :think:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7136 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 17:50
@Mnekolova píše:
Jasne ale kdyz jogu jsrm nikdy nedelala tak chuze mi nepomuze samotna jako sport :think:

Tak i to stačí, když se budeš snažit chodit v hubnoucí frekvenci. Pořád lepší než nic.

Clementia
Kecalka 229 příspěvků 28.12.18 20:37

90%je o strave..plus pohyb a zpevnení. :kytka:

Čumila
Nováček 7 příspěvků 29.12.18 23:20

Zdravím, ano zhubla jsem rychlou chůzí. Začala jsem v září ob den cca 6-7km.. o víkendu kombinace s během. Pořídila jsem si chytrý naramek a hlídala tepovku. Chodila jsem zbytečně moc rychle :) Stačí mi cca 6-6,5km v hodině. Pochopitelně jsem trochu upravila i jídelníček. Na váhu to jsou sice jen 4kg, ale celkově se mi zpevnila postava a kupují oblečení o jednu velikost menší. Teď když je ošklivo tak šlapu doma na orbitreku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >