Hubnutí Svět zdraví - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Eminkaa13
Povídálka 32 příspěvků 29.09.13 14:09
Můj názor

Já mám zase zkušenost pozivitní, byla jsem tam a tak jak tu říkáte, že jde o to, aby si člověk v hlavě uvědomil, že nejde hubnout hned podle nějaké diety, ale je to běh na dlouhou trať.. přesně tohle jsem tam pochopila, že to není opřípravcích, ale o tom, že se musím naučit úplně jinak jíst, než jsem jedla dříve, pohyb mám dostatečný, takže v tom jen pokračovat a přišli jsme na to, že jím vlastně málo a to je důvod toho, proč vypadám jak vypadám, myslela jsem, že už večer po tréninku jíst nemůžu, že bych pak jen kynula a to byla taky jedna z blbin, co jsem si myslela.. já jsem s nimi spokojená, jde opravdu o konzultace, po kterých si uvědomují čím dál více věcí..

Anonym34  01.10.13 19:17
Zkušenost

Dobrý den, píšete že máte program na tři měsíce a máte za sebou měsíc a pociťujete změny. To jste psala v březnu, jste tedy teď s výsledkem spokojená? Já jsem se teď upsala na ten tříměsíční program, tak jsem se chtěla zeptat na vaši spokojenost. Děkuji

Eminkaa13
Povídálka 32 příspěvků 02.10.13 10:16
Reakce
@Anonym34 píše:
Dobrý den, píšete že máte program na tři měsíce a máte za sebou měsíc a pociťujete změny. To jste psala v březnu, jste tedy teď s výsledkem spokojená? Já jsem se teď upsala na ten tříměsíční program, tak jsem se chtěla zeptat na vaši spokojenost. Děkuji

Myslím si, že člověk může mít program na jak dlouho chce a změny, ikdyž malé pocítí dá se říct hned po prvních týdnech, protože se mu to všechno začne měnit v hlavě, začne být spokojený sám se sebou, že pro sebe konečně něco dělá a poté, když se objeví byť sebemenší výsledek, bude mít další a další motivaci vydržet :potlesk:

coklinka  13.10.13 17:21

Dobrý den, chci se zeptat jakou zkušenost máte s pobočkou na Praze 5 ul.Na Bělidle 28?Chodím necelé 3 týdny k poradkyni paní Novákové a je velice profesionální a má pozitivní přístup ke klienkám. Jsem tedy na začátatku. čekám na jídelníček. Byla jsem u své doktorky zjistit svoji k. skupinu mám B. Mám špatné pomalé spalování celý život a problém se štítnoú žlázou. Ale za 3 týdny jsem shodila 2.5kg:-)Poradkyne mi odpovídá na mé otázky srozumitelně. Byla jsem zatím na 2 návštěvách. Pište prosím konkrétní pobočky.

Coklinka
Nováček 2 příspěvky 13.10.13 17:35

Dobrý den, jakou máte prosím zkušenost s pobočkou na Praze 5 ul.Na Bělidle 28?

PetrKr
Kecalka 154 příspěvků 14.10.13 13:15

@Coklinka s tímhle bohužel nepomůžu, já mám zkušenost jen s Berounskou a tam je paní poradkyně také skvělá :)

Lenka2012  20.10.13 12:47
Svět zdraví - hubnutí v mém případě nefunguje

Ahoj holky, jsem vcelku dost zklamaná. Na doporučení známého, který zhubnul 12kg za 3 měsíce(ale stravoval se vyloženě nezdravě a cpal se víc než musel) jsem si vzala tříměsíční program bez rozboru krve za 4900,–Kč + konzultace 200,– + jsem se nechala ukecat na jejich produkt Quick slim za 400,–Kč - nefungoval vůbec, celkem tedy 5500,–. Jsem pitomec, kdybych to investovala do vibrační plošiny vibrogym, která výrazně zpevňuje tělo, udělala bych 1000× líp. Zvážili mě, váha sama provede diagnostiku (voda, tuk, svaly, váha kostí, metabolický věk). Jídelníček – dle nich šitý na míru – je velmi všeobecný, jsou to jen příkladová jídla, bez přesné gramáže, takže o ničem. Paní Kristýna z Pekařské v Brně sice nebyla přímo protivná, ale milá zrovna taky ne. Začala být protivná poté, co jsem jí řekla, že o žádné jejich produkty nestojím, nehodlám být do konce života otrokem nějakých pilulek, v podstatě to poté rychle utla, nicméně mi stačila říct, že už je unavená z toho každému vysvětlovat o čem ty produkty jsou a že mi je nenutí. Kontroly? 1× za 14 dní. Po měsíci na nepříliš chutné stravě zjišťuji, že jsem půl kg přibrala!! ale prý mi ubyl nějaký viscerální tuk…jsou to kecy. Jídelníček byl stylem: chleba knackebrot jemně(téměř vůbec) potřený lučinou, zelenina. Denně max. 300g ovoce, žádné celozrnné lupínky, žádné Bebe dobré ráno, jogurt pouze bílý, pokud chleba tak jen ten lisovaný plátkový, zeleniny kolik chci a jíst 5 x denně. Bohužel dle poradkyně nejsem ten „prasečí“ typ, co se vyloženě špatně stravoval, už při první návštěvě bylo zřejmé, že můj denní kaliórický příjem je nižší než by být mohl, přesto nehubnu. Problém je někde jinde, jak vidím, musím svůj metabolismus přimět pracovat, ale ve Světu zdraví mi s tím jednoznačně nepomohou. Bohužel…nedopo­ručuji těm, kteří se stravují zdravě a přitom se ještě hýbou a kila nechtějí dolů. Nevěřím, že Vám to pomůže. Je mi líto, že jsem se od nich nechala takto napálit. Jídelníček na míru byl jen vytištěný papír s příklady jídel na 2 týden. Myslím, že dieta dle pí. Mačingové má mnohem lepší výsledky. Peníze doporučuji investovat do nějakého spalovače tuku s Carnitinem a cvičení. Můj přítel mi od začátku říkal, že se mu to moc nelíbí…bohužel jsem měla svoji hlavu.

Lenka2012  20.10.13 12:55

Vrátili Vám nějaké peníze, nebo jste prostě o celou částku přišla? Uvažuji též o ukončení, nemá to pro mě význam…Díky za odpověď.

Eminkaa13
Povídálka 32 příspěvků 21.10.13 12:26
@Lenka2012 píše:
Ahoj holky, jsem vcelku dost zklamaná. Na doporučení známého, který zhubnul 12kg za 3 měsíce(ale stravoval se vyloženě nezdravě a cpal se víc než musel) jsem si vzala tříměsíční program bez rozboru krve za 4900,–Kč + konzultace 200,– + jsem se nechala ukecat na jejich produkt Quick slim za 400,–Kč - nefungoval vůbec, celkem tedy 5500,–. Jsem pitomec, kdybych to investovala do vibrační plošiny vibrogym, která výrazně zpevňuje tělo, udělala bych 1000× líp. Zvážili mě, váha sama provede diagnostiku (voda, tuk, svaly, váha kostí, metabolický věk). Jídelníček – dle nich šitý na míru – je velmi všeobecný, jsou to jen příkladová jídla, bez přesné gramáže, takže o ničem. Paní Kristýna z Pekařské v Brně sice nebyla přímo protivná, ale milá zrovna taky ne. Začala být protivná poté, co jsem jí řekla, že o žádné jejich produkty nestojím, nehodlám být do konce života otrokem nějakých pilulek, v podstatě to poté rychle utla, nicméně mi stačila říct, že už je unavená z toho každému vysvětlovat o čem ty produkty jsou a že mi je nenutí. Kontroly? 1× za 14 dní. Po měsíci na nepříliš chutné stravě zjišťuji, že jsem půl kg přibrala!! ale prý mi ubyl nějaký viscerální tuk…jsou to kecy. Jídelníček byl stylem: chleba knackebrot jemně(téměř vůbec) potřený lučinou, zelenina. Denně max. 300g ovoce, žádné celozrnné lupínky, žádné Bebe dobré ráno, jogurt pouze bílý, pokud chleba tak jen ten lisovaný plátkový, zeleniny kolik chci a jíst 5 x denně. Bohužel dle poradkyně nejsem ten „prasečí“ typ, co se vyloženě špatně stravoval, už při první návštěvě bylo zřejmé, že můj denní kaliórický příjem je nižší než by být mohl, přesto nehubnu. Problém je někde jinde, jak vidím, musím svůj metabolismus přimět pracovat, ale ve Světu zdraví mi s tím jednoznačně nepomohou. Bohužel…nedopo­ručuji těm, kteří se stravují zdravě a přitom se ještě hýbou a kila nechtějí dolů. Nevěřím, že Vám to pomůže. Je mi líto, že jsem se od nich nechala takto napálit. Jídelníček na míru byl jen vytištěný papír s příklady jídel na 2 týden. Myslím, že dieta dle pí. Mačingové má mnohem lepší výsledky. Peníze doporučuji investovat do nějakého spalovače tuku s Carnitinem a cvičení. Můj přítel mi od začátku říkal, že se mu to moc nelíbí…bohužel jsem měla svoji hlavu.

Když to tak čtu, velmi mě mrzí jak to u vás dopadlo.. pokud byste chtěla nějaké recepty na zdravější jídlo, tak pak bych se nebála naopak na stránky Světa Zdraví obrátit, vařím odtam docela často a jídla jsou to opravdu chutná :kytka:

Nellinka24  28.10.13 06:45

Já sem chodila na Bělidlo k paní Novákové. Je opravdu profesionálka, ale na třetí schůzce mi začla říkat, že bez jejich zázračných doplnků za více jak 1000kč měsíčně prostě nezhubnu. Původně sem chtěla chodit rok, ale po těch třech konzultacích a zaplacených 6000kč jsem to vzdala, jelikož poslouchat, jak bez jejich doplnků, na které sem už prostě neměla, jsem na mateřské a mám dvě dítka. Ale z hubnutím sem nepřestela. od 28.1.2013 mám dole změnou jídelníčku a cvičením doma na elipticalu 27,6kg převážně tuku(máme doma váhu s funkcemi jako oni ten jejich špičkový přístroj :) ) chce to jen chtít a vyřešit si jídelníček. Jsem na sebe pyšná a manžel taky. Ráda bych do konce roku měla -30kg a věřím, že to zvládnu, i přesto, že poslední kg jdou pomalu.
Proto držím všem palce. Věřím, že někteří lidé potřebují nad sebou bič v podobě Světa zdraví a mají štěstí na poradce, kteří nenutí doplnky a pomáhají, pak jsou další, kteří bič potřebují, ale mají smůlu na poradce a třetí, kteří to nakonec zvládnou samotní. Je to o štěstí, o vůli a o rozhodnutí, co kterému z nás vyhovuje. Já SZ nezatracuji, i přesto, že sem s nimi nebyla spokojená.

Eminkaa13
Povídálka 32 příspěvků 28.10.13 22:50
@Nellinka24 píše:
Já sem chodila na Bělidlo k paní Novákové. Je opravdu profesionálka, ale na třetí schůzce mi začla říkat, že bez jejich zázračných doplnků za více jak 1000kč měsíčně prostě nezhubnu. Původně sem chtěla chodit rok, ale po těch třech konzultacích a zaplacených 6000kč jsem to vzdala, jelikož poslouchat, jak bez jejich doplnků, na které sem už prostě neměla, jsem na mateřské a mám dvě dítka. Ale z hubnutím sem nepřestela. od 28.1.2013 mám dole změnou jídelníčku a cvičením doma na elipticalu 27,6kg převážně tuku(máme doma váhu s funkcemi jako oni ten jejich špičkový přístroj :) ) chce to jen chtít a vyřešit si jídelníček. Jsem na sebe pyšná a manžel taky. Ráda bych do konce roku měla -30kg a věřím, že to zvládnu, i přesto, že poslední kg jdou pomalu.
Proto držím všem palce. Věřím, že někteří lidé potřebují nad sebou bič v podobě Světa zdraví a mají štěstí na poradce, kteří nenutí doplnky a pomáhají, pak jsou další, kteří bič potřebují, ale mají smůlu na poradce a třetí, kteří to nakonec zvládnou samotní. Je to o štěstí, o vůli a o rozhodnutí, co kterému z nás vyhovuje. Já SZ nezatracuji, i přesto, že sem s nimi nebyla spokojená.

Pánejo, jsi moc šikovná a držím palce ať to jde dále a dále držíš :) Je super, pokud si tvůj příspěvek někdo přečte a uvidí, že opravdu člověk může shodit „jen“ díky změně jídelníčku a pohybu, protože tomu málokdo věří.. doplňky stravy jsou opravdu jen doplňky, ale není to nutnost a pokud to nějaký poradce vezme přesně obráceně jen, aby vyrýžoval peníze, tak to není poradce, ale pouhhý vydřiduch…

PetrKr
Kecalka 154 příspěvků 29.10.13 14:33

@Eminkaa13 Moc hezký příspěvek obou dam :kytka:

Lenka2012  31.10.13 23:39

Tak pod tohle bych se též podepsala! Se světem zdraví v Brně, Pekařská ulice mám negativní zkušenost. I když jsem tam šla na doporučení známých co zhubli (ale opravdu hodně špatně jedli- já se stravuji vcelku zdravě), tak jsem rozčarovaná z přístupu. Jídelníček vám tam nesestaví, jen samé obecné omáčky, není to na míru, alespoň si program na míru představuji jinak. Sice cvičím, ale pohybová aktivita mi nebyla nabídnuta vůbec žádná. Mrzí mě to, ale tento program považuji za dost špatný.

Lenka2012  31.10.13 23:40

Super výsledek, jsi velká šikulka!! Držím pěsti ať svého cíle dosáhneš, je to super pocit :)

Nynn
Nováček 6 příspěvků 03.11.13 09:50

Tak mám za sebou 2 měsíce, 5,5 kg dole a jsem spokojená. Chodím do ulice Na Bělidle k paní Pejškové. Zaplatila jsem si program na 6 měsíců (cíl je zhubnout 13-15 kg). Myslím, že by mi býval stačil ten tříměsíční program, protože nejdůležitější je vědět, co máte a neměli byste jíst a jak se hýbat. Pak už to je jen o vaší pevné vůli. Nesouhlasím s některými hlasy tady, jak je jídelníček nanic bez přesné gramáže. Právě dobré je, že na gramáži nezáleží (pokud nevážíte 150 kg), vlastně můžete jíst docela velké porce a stejně hubnete - alespoň já ano. Ale bez doporučených a nedoporučených potravin by mě vůbec nenapadlo z jídelníčku vyřadit pečivo nebo brambory. Za celé 2 měsíce jsem neměla ani plátek chleba a vůbec mi to nechybí. Prostě si namažu pomazánku na kedlubnu nebo papriku, případně jím křehký pohankový chléb. Objevila jsem pohanku, jáhly, quinou, amaranth a další a vlastně je můj jídelníček pestřejší než dřív. Ještě chci podotknout, že jsem i předtím jedla zdravě (celozrnné pečivo, hodně zeleniny, ryby) a hýbala se, ale i s pohybem to bylo špatně, spíš jsem se snažila makat, co to šlo, teď si hlídám tepovou frekvenci (100-118/min. pro můj věk) a spíš cvičím déle. Z doplňků Světa zdraví jsem si koupila 1 balení In-Pure na detoxikaci, ale teď jsem přešla na Psyllium, což vyjde výrazně levněji. Dále jsem si koupila Family-In, čímž se dá nahradit celé jídlo, používám to 1× týdně po lekci hot jógy, která mi končí ve 21:30 a už se mi pak nechce jíst, ale vím, že bych do 1 hodiny po cvičení vždy měla do sebe dostat nějaké bílkoviny.

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 44 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Uklizeno, vyděláno: Jak si z domácího úklidu udělat kšeft

Už dávno nejsme jako naše babičky. Nemusíme schovávat oblečení, hračky nebo... číst dále >

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Všichni překonáme strach, ale nesmíme ho zazdít, říká sociální pedagožka

Láska. Hledání. Rozvod. Handicap. Puberta. Strach. Zoufalství. Zranění.... číst dále >

Soumrak smažáku. Rychlé a skvělé večeře pro milovníky sýra

Zapomeňte na smažený sýr, stálici jídelních lístků českých pohostinství i... číst dále >

Reklama