Hubnutí-v 35 letech 126 kg

13.3.21 02:32

Hubnutí-v 35 letech 126 kg

Ahoj holky, za poslední roky se mi to nějak vymklo kontrole.je mi 35,mám 126 kg a sem mrnava takže obrovská koule hlavně v břiše. léta se snažíme o miminko, než se budete ptát tak žádné ivf jsme nepodstoupili, jen testy v Car v Brně. ale to už je 6 let a za tu dobu mám nahoře cca 30 kg :(…je tu někdo kdo má tak vysokou váhu? Nebo kdo začal hubnout? Nevím jak z toho ven, nemám vůli :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30379
13.3.21 05:36
@marketagetzitka píše:
Ahoj holky, za poslední roky se mi to nějak vymklo kontrole.je mi 35,mám 126 kg a sem mrnava takže obrovská koule hlavně v břiše. léta se snažíme o miminko, než se budete ptát tak žádné ivf jsme nepodstoupili, jen testy v Car v Brně. ale to už je 6 let a za tu dobu mám nahoře cca 30 kg :(…je tu někdo kdo má tak vysokou váhu? Nebo kdo začal hubnout? Nevím jak z toho ven, nemám vůli :(

Znala jsem jednu, co nebyla docentka při snaze otěhotnět. Na umělé jí bylo doporučeno shodit pod 100. A už je maminka. Začni chodit všude pěšky. Pořiď si krokoměr. A vysaď všechno sladké jídlo. A nezajídej nudu nebo smutek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
13.3.21 05:41

Ani vidina miminka není pro tebe motivace? :think:
Obézní mají více potíží s otěhotněním a dovedeš si představit, jak popobíháš za malým dítětem? Manželovi to nevadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9083
13.3.21 06:15

Svěř se do rukou odborníka. Vidina mimi by pro mě byla zásadní motivace. To budeš raději tlustá bezdětná nešťastná? Potřebuješ nastartovat, možná i kouče, aby sis ujasnila cíle.

Pro začátek výřaď sladké, tučné uzeniny, vař normální jídla a choď pěšky denně třeba alespoň hodinu ostré chůze. Pořiď si na to třeba hůlky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9083
13.3.21 06:17

A vím, o čem mluvím. Během pár měsíců jsem ztloustla a odešly mi podruhé záda, takže mám problémy s jednou nohou a jediné co můžu je chůze a ta taky pomáhá. Je to úžasný základní pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
13.3.21 06:30

Jezte v časovém oknu 12 hodin. Třeba od sedmi do sedmi. Pak je stáhněte na 11,pak na 10. Mimo okno jen vodu! Má to neskutečně účinky. V časovém oknu můžete jist, co chcete, ale určitě všeho s mírou. Já takto hubnu po porodu. Vyčetla jsem to v knize cirkadianni kód. Zabývá se geny a rytmy v těle. Napsal ji tuším biolog a vědec indického původu díky svému výzkumu. Lidi řeší diety, ale o dietách to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
13.3.21 06:36

Asi bych sla do poradny k obezitologovi a zacala hubnout pod odbornym vedenim. Kdyz sama vysadite treba sladke, nejakou dobu vydrzite, ale pak vas prepadne na sladke uplne silena chut (telu proste chybi) a pri prvni prilezitosti ho do sebe nacpete a budete tam, kde jste byla, mozna hur…
To chozeni, jak tady nekdo psal, je vyborny napad. Koupila bych si mozna hulky, at zapojite ruce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 06:41

Já se díky dvěma těhotenstvím, seknutím s kouřením a neskutečnou žravostí vypapala na 111kg před porodem. Domů jsem přišla o 4 kg lehčí. Malé je rok a půl a mám dole 30 kg. Vše díky přerušovanému půstu. Jím v osmihodinovém okně přes den, po zbytek času jen vodu a nebo černou kávu. Během těch osmi hodin se člověk taky nesmí přejídat, jíst zdravě a s mírou, ale není nutná nějaká zvláštní dieta. Dávám si vše, ale v malém množství a spíš to doplňuji zeleninou. To, že nemůžeš otěhotnět, je věc jedna. Ta druhá, že běhání za batoletem je pak katastrofa, já mám dvě malé děti a prostě jsem jim nestačila. A to už jsem měla pod 100kg :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1834
13.3.21 06:59

Ahoj, ja jsem teda takhle silna nebyla, ale pred lety jsem po rozchodu odjela na dvou mesicni dovolenou ultra all inclusive a dovezla jsem si 15kg.
Musim se priznat, ze to pro me byla tragedie…176cm a 75kg. Neskutecne jsem se stydela nekam chodit, tak jsem zkusila nejdriv dietu. Jedla jsem jen ryzi a zeleninu. Behem 4 mesicu jsem nedala dolu ani deko.
Tak jsem sla do obchodu a koupila si stepper, dvd Cindy Craford, dvou kilove cinky a zacla jsem cvicit 2× denne. Rano 15 minut, vecer 30 minut + chozeni vsude pesky.
Prestala jsem jist omacky a knedliky, ale zato jsem si denne davala k snidani ruzne obilne kase s ovocem a k veceri rybu s dusenou zeleninou(a s tatarkou) :lol: (jidlo 5× denne)

Zacala jsem cvicit v lednu a v cervenci jsem uz u more mela 65 kg v pevnych svalech :)

Jako motivaci jsem si nalepila modelku od Victoria’s secret na lednicku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
13.3.21 07:14

@PETRAKIM někomu kdo se nevyzná, psát že může jíst co chce, podle mě není nejlepší nápad. Já doporučuji skupinku fitfab strong. Na fb mají svou skupinku. Tam krásně vysvětlují, proč si člověk může občas dopřát co che, ale všeho s mírou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
13.3.21 07:20

@Katka372 kdyby to nebylo podloženo výzkumy na rozdíl od rádoby diet, tak to nezmíním. A psala jsem, všeho s mírou v časovém okně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 07:20

Ahoj, já jsem na tom podobně. Před rokem v lednu jsem se hecla a díky přerušovanému půstu a los carb stravě zhubla během pár měsíců přes dvacet kg. Kupodivu při dostatečné vyváženém jídelníčku jsem vůbec neměla chuť na sladké, nezažila žádnou sacharidovou chřipku, byla jsem neuvěřitelně nabitá..a pak přišel lock Down, příjmy se nám snížili na čtvrtinu a to trvá už rok. Z těchto příjmů už nemám možnost jíst tak, abych dál držela low carb stravu, navíc jsem začala dělat na směny a s tím se půst taky moc neslučuje. Takže mám zpět díky pečivu a dopingu cukrem, když jsem po třech hodinách spánku ko, 11kg. Málo pohybu nemám, denně nachodim kolem 15 tisíc kroku, ale ta strava a pust opravdu dělali zázraky. Ideální byl režim 16/8, tedy 16 hodin (vc. spánku) nejíst, 8 ano. Začínala jsem jist ve 12 a v osm večer končila.

• Citovat
  • Nahlásit
3126
13.3.21 07:30

Každému sedí něco jiného, takže bych se zamyslela, co jsem reálně schopná udělat a vydržet v tom dlouhodobě, mělo by jit o změnu životního stylu. Ja jsem nikdy nevazila vic jak 69, ale těch 69 pro mě bylo moc, zůstalo mi po druhém dítěti dvanáct kilo oproti stavu pred detmi, bolely mě paty, byla jsem otekla, na fotkach jak meloun… Ale ja rada jim. Nevydržím s dietami, koktejlum nevěřím a ani mi nechutnaji, byvaji sladke a to ja nerada, sladké teda nejím. Ale miluju chipsy, slaninu, omacky, nicméně i zeleninu. Nehledala jsem tudíž dietu, ja nemám tuhle sebekázeň, v pondělí ráno je v jídelníčku zelené smoothie a ja na něj nemám chuť, ve stredu ryba, ty ja nerada, atd… navic dve deti a manžel milující ceskou kuchyni… Zvolila jsem prostě jednoduché počítání kalorií pres appku. A pro mě je to ideální cesta. Loni zjara jsem tech 12 kilo sundala, ted mi pres zimu nějaké tri přibyly a takhle si to sedlo, takhle se citim dobře. A to jsem si obcas dala i tu omacku, jasně, ze se zmensily porce a zmenil obsah talíře, ale byla to cesta, která pro mě byla schůdná, vydrzela jsem, některé vzorce stravování si napevno zaradila do života a jsem spokojená, vim, ze je to trvalé a pro mě udržitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52968
13.3.21 07:40

Buď chceš dítě a bude hnací motor, že zhubneš nebo budeš čekat dál na zázrak. Ale nejsi zrovna nejmladší.
Takže co nejdřív navštívit dietologa a řešit to s ním. Kousnout se a začít řešit. Ale ono je to především ve tvé hlavě. Ty musíš sama chtít. Bez tvé vůle to nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2766
13.3.21 07:43

Tohle bude na odbornika, ale treba by pomohl vic psycholog. To my nevime, jestli svou frustraci z neuspechu jen nezajidas a nezapijis. Sama mam ted o 10 kilo vic, nez bych chtela nosit a je to teda fuska pro Achillovky pri blby chuzi s kocarkem, nedokazu si predstavit, jak ti tady doporucujou jen pridat vic chuze s tvoji vahou, aby ses neodrovnala. At si vsichni, co tohle doporucujou, hodej 50 kilo zavazi do batuzku a jdou se projit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat