Hubnutí - váha nad 90kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 09:48
Hubnutí -váha nad 100kg

Ahoj, je tu někdo kdo váží od 100kg a chce s tím něco dělat? potřebuji podporu. Pište. Prosím anonym, je tu rodina a nechci aby věděli kolik vážím, navíc se stydím za to…díky
Ps:PROSÍM KOHO SE TO NETÝKÁ, NEPIŠTE DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Havlova
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 19.05.19 10:00
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo váží od 100kg a chce s tím něco dělat? potřebuji podporu. Pište. Prosím anonym, je tu rodina a nechci aby věděli kolik vážím, navíc se stydím za to…díky

Gratuluji k rozhodnutí. Vzhledem k váze by chtělo zapojit lékaře, nebo alespoň nutričního terapeuta, aby ste si neublížila. A zapojit pohyb nezatěžující klouby (plavání, jízda na kole,…). Držím palce, ať se to podaří.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 10:04

@Havlova nebojte pod dozorem jsem od Dubna, od 13.5.jsem se do toho pustila a mám dole skoro 2kg :) Pohyb je slabý, ale to brzy změním :)

Havlova
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 19.05.19 10:07
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 10:13
@Anonymní píše:

Ahoj ja mam taky lehce nad 100 hubnu mesic zatim teda jen upravenou stravou ale chci pridat i cviceni. Jenze ditko mi dava dost zabrat a ja uz vetsinou cvicit nemam silu. Ale uz hubnu mesic a mam 5 kilo dole aspon neco :)
A byla jsi u odbornika? U jakeho jestli se mohu zeptat ja ne ale chtrla bych jen moc nevim kam jit.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 19.05.19 10:14

Ja tedy nenela 100 kg, ale „jen“ 96 při vysoce 156 cm.Ted jim zdraveji uz asi druhy mesic a mam dole 5 kg.Jim hodne zeleniny, ovoce, pokud mam chuť na sladke, tak si dam pár kosticek hodne procentni čokošky. Driv jsem byla schopna sezrat celiu studentskou pečeť, u te hodneprocentni čokolády mi stačí fakt malo.Taky jsem se zacla vic hybat, kazdy den chodim minimalne na hodinovou procházku a jeste jsem si koupila domu vibracni plosinu, ktetou pouzivam v tydnu 40 minut a o vikendu 80 minut.
Jde to dodrzovat, ale mamvzdy jeden den za 10 dnu, kdy se „odmenim“ a dam si to, co obvykle ne. Treba bramburky :-D
Preji hkavne vydrzr pri shazovani kil, ta je asi nejdulezitejsi.

necy
Kecalka 117 příspěvků 19.05.19 10:19

Tak ja nemam nad 100 kg.Ale mela sem 98 na 168 cm. Zatim dva tydny nejim a nepiji sladke. A zmensila sem trochu porce. A mam -3 kg. Problem je, ze uz sem parkrat dala dolu 10 kg a pak zacla vaha stat a ja nevydrzela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj ja mam taky lehce nad 100 hubnu mesic zatim teda jen upravenou stravou ale chci pridat i cviceni. Jenze ditko mi dava dost zabrat a ja uz vetsinou cvicit nemam silu. Ale uz hubnu mesic a mam 5 kilo dole aspon neco :)
A byla jsi u odbornika? U jakeho jestli se mohu zeptat ja ne ale chtrla bych jen moc nevim kam jit.

to je krásné za měsíc 5kilo :-)já za týden 2kg ale mám fakt dost kg navíc…mám to samé, hodně dětí a večer jsem ko…ale je hezky musím toho využít a budu chodit aspoň těch 6km s kočárkem a přístí týden se stehujeme na domeček tam budu mít práce hafo kolem domku, zahrady :mrgreen: to pujde raz dva dolu..snad..mě to doporučila paní na pojištovně. Je to doktorka která se zabývá štítnou žlázou, cukrovkou a obezitou :) hele a nechceš semnou cvičit toto? https://www.youtube.com/watch?…dý den, já teda chci 2×denně třeba celých 30dní…je to uplně jednoduché :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 10:46

Ahoj, taky nemám nás 100, ale mela jsem 96/157. SNES je to měsíc, co se snažím jist zdravěji. Na pohyb a cvičení nemám čas, mám opravdu náročné dítě. Zatím -4,5 kg. Tak všem přejí hodně zdaru a pevnou vůli!! :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 11:00

Moje váha taky ukazuje trojciferné číslo. :roll: Jen asi budu výjimka v tom, že už dost dlouho (roky) aktivně sportuji. Jsem hodně vysoká a hodně oplácaná, jen mám pod špeky navíc ještě svaly. :mrgreen:

Šla bych do toho s vámi, jen nejspíš bohužel nezhubnu. Ale zas mohu motivovat k pohybu. :think: Ovšem nikoli veřejně, pochopitelně. :nevim: Uzavřenka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 11:01

Ahoj, hodne zalezi na somatotypu, hmotnosti kostry, objemu svalu - jsem svalove hodne obdarena, k tomu robustni kostra, 100 kg mam, ale (i kdyz oplacana jsem),tlusta se necitim :-). Vyborna kondice, je mi 46.Zcela zdrava. Takze vsehno s hubnutim pomalu a s klidem :-)

asasin
Povídálka 43 příspěvků 19.05.19 11:02

https://www.youtube.com/watch Ahoj, koukala jsem na to cvičení. Vypadá to jednoše, ale je to pěknej mazec. Pokud nejsi na pohyb zvyklá, tak dáš deset minut a budeš mít dost. Ale je to super. Dala jsem si to do záložek a chci to vyzkoušet. Hubnu od července. Měla jsem 113kg a teď mám 86, ale už to jde hrozně pomalu, tak hledám něco, čím bych to třeba zase rozhýbala. :lol: Jinak držím pěsti, aby se dařilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 11:03
@Anonymní píše:
Moje váha taky ukazuje trojciferné číslo. :roll: Jen asi budu výjimka v tom, že už dost dlouho (roky) aktivně sportuji. Jsem hodně vysoká a hodně oplácaná, jen mám pod špeky navíc ještě svaly. :mrgreen:Šla bych do toho s vámi, jen nejspíš bohužel nezhubnu. Ale zas mohu motivovat k pohybu. :think: Ovšem nikoli veřejně, pochopitelně. :nevim: Uzavřenka?

pisi pod tebou, ze mam totez :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 11:03

Ja byla poprve cvicit ve fitku s trenerkou. Mam 163cm a 93kg. Nechcete udelat soukromou skupinu? Nechci psat verejne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 11:06

Zapomela jsem tam dopsat, ze vcera jsem byla poprve cvicit. A zacala jsem pit vodu s citronem (do ted jsem pila jen stavy :oops: )

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama