Hubnutí vnitřních stehen, aby se o sebe netřela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 22:46
Hubnutí vnitřních stehen, aby se o sebe netřela

Maminky, formuji postavu na léto. Pár let jsem pomaloučku přibírala a teď se to snažím dát dolů. Celkem se mi to daří a do léta určitě ještě něco shodím, ale trápí mě vnitřní stehna. Když mám na sobě sukni nebo šaty, třou se mi o sebe a jsou pak odřená. A já bych ráda, aby tato partie šla dolů rychleji. Jak tomu pomoci?
Momentálně střídám běh, eliptický trenažér, kolečkové brusle. Taky několikrát týdně posiluju. Čím víc podpořit ta stehna?

Reakce:
toma0105
Kecalka 330 příspěvků 17.05.19 22:55
@Anonymní píše:
Maminky, formuji postavu na léto. Pár let jsem pomaloučku přibírala a teď se to snažím dát dolů. Celkem se mi to daří a do léta určitě ještě něco shodím, ale trápí mě vnitřní stehna. Když mám na sobě sukni nebo šaty, třou se mi o sebe a jsou pak odřená. A já bych ráda, aby tato partie šla dolů rychleji. Jak tomu pomoci?
Momentálně střídám běh, eliptický trenažér, kolečkové brusle. Taky několikrát týdně posiluju. Čím víc podpořit ta stehna?

Já bych je podpořila sypkým pudrem :think: a bude po problému, budou se sice o sebe třít, ale nebude to bolet a ty si užiješ hezký den v šatičkách :kytka: Mám stejný problém, ale nemám vůli cvičit, v práci se naběhám až až a taky nejsem úplně šatičkový typ.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1281 příspěvků 17.05.19 23:06

Na vnitřní stehna se mi nejvíce osvědčilo cvičení, hodně dřepy, výpady nohou do stran a také guma a v mírném podrepu chodit do boku apod. Nicméně jako to nabírání i toto chce svůj čas. Jinak pudr jak píše @toma0105

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 17.05.19 23:42

Deodorant a/nebo bandaletky.

Obecně je to dost dané postavením kyčlí, třou se i velmi hubeným osobám.

A teda posilováním se objem nezmenší, že…

makarka
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 17.05.19 23:48

No presne tak, posilovanim se objem nezmensi… Chce to tedy jeste vice zhubnout prebytecny tuk. Ale nekdo ma panev/kycle/stehenni kosti proste postavene tak, ze pokud nejsou uplne kost a kuze, proste se tyhle partie dotykat budou…

katyna1984
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 18.05.19 00:29

@makarka přesně tak, nedávno přišla 8 letá dcera s tím, že je má odřené, přitom je hubená. Jak je uzoučká v bocích, odírají se jí i ty jeji hůlčičky :(

t-jani
Neúnavná pisatelka 16013 příspěvků 18.05.19 07:22

Ono si úplně nevybereš, kde můžeš zhubnout. Tělo si hubne jak samo uzná za vhodné. Mně se nejlépe formovaly nohy při běhu. Dřepy jim přidají spíš na objemu. Ačkoliv vysvalené nohy a celkově tělo, které je díky svalům zpevněné vypadá lépe…

eva.pass
Kecalka 130 příspěvků 18.05.19 08:34

Stejne se divim, ze stale panuje mytus, ze ta cast tela, na kterou se cvici, zhubne.. to uz by melo byt razne vyvraceno. Asi tomu napomahaji clanky typu „jak mit do leta stihla lytka? Zkuste tyto cviky!“. Kez by to fungovalo :)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34907 příspěvků 20.05.19 14:40

Kdyz budes cvicit adduktory (vnitrni stehna), vyroste ti tam sval a bude ti to drit jeste vic. jedine zhubnout cela, nebo liposukce. Nebo nejaky zasyp/deodorant/nohavickove kalhotky

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34745 příspěvků 20.05.19 21:54

Na ty odřeniny - nepomohlo by nosit „bombarďáky“, tedy kalhotky s delší nohavičkou? Jde je mít i pod šaty, vybrat hladký materiál, klidně i něco typu French cullots.
Co se týká objemu, zapojila bych klidně cviky na posilování vnitřní strany stehen, pokud tam momentálně máš blátíčko, posilováním se ti stehna zpevní, takže si nemyslím, že by efekt byl takový, že bys měla ještě širší nohy. Pěkný cvik je postavit se proti opěradlu židle/tyči, vytočit nohu vnitřní stranou stehna nahoru, položit na opěradlo a zvedat. Formuje se tím pěkně celá vnitřní strana nohy.
A samozřejmě je dobré sundat nějaká kila celkově, to je jasné. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama