Hubnutí vzájemná podpora

169
4.3.21 08:57

Hubnutí vzájemná podpora

Ahoj, založila jsem tuhle diskuzi nediskuzi :lol: jsem 7 měsíců po porodu a už bych měla se sebou začít něco dělat.. po Vánocích jsem začala a brzo to zase vzdala a přitom výsledky byli opravdu vidět. Potom ale syn začal fakt špatně spát, ja měla porad potřebu do sebe cpát něco jednoduchého a rychlého, takže nezdrave věci :roll: jednou jsem prošla kolem zrcadla a řekla jsem si DOST! Jdu do toho znova. Takže, kdo se ke mě přidá? Vzájemná podpora, ukazovat si svoje výsledky, motivace, to všechno udělá hodně :srdce:
Je mi 22 let, takže jsem ze sebe nešťastná, po porodu jsem dala ty kila dolu, pak najednou nabrala 8kg a na moji postavě je to fakt znát :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6329
4.3.21 09:07

Ahoj. Podle fotky vypadáš dobře :jazyk: Ale chápu, člověk se potřebuje dobře cítit sám. Já sice nemám poporodní kila, spíš po-kojení kila, už skoro 4 roky :roll:, na to se nabalily zdravotní komplikace, tak je s tím potřeba holt něco dělat. Pár dní jedu v IF a snažím se míň prasit, ale je potřeba to omezit ještě víc :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.3.21 09:14

@Tableta děkuji, ale na te fotce je přesně to období po porodu, pak přišlo to období nespani a to šlo z kopce :D
No prave, chce to tu pevnou vůli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 17:45

Ahojky holky jsem po porodu. Vážím 84 a mám 168 cm ráda bych se sebou něco dělala jenže mám doma 2 malé děti takže na cvičení nemám moc času nemáte nějaké zaručeně rady dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
6183
19.3.21 15:50

Přidám se :) mám ty děti dvě, zato starší. A při kojení jsem hrozně přibrala, takže ideálně 25 kilo musí dolů. Začala jsem to brát vážně pár dní zpátky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat