Hubnutí z obezity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 19:57
Hubnutí z obezity

Dobrý den :) Jsem silně obézní… Máme to v rodině… Takže vím že nikdy úplná kostra nebudu… Snažila jsem se vždy a po týdnu mě to omrzelo… :( Potřebovala bych vaše rady a podporu :)
Teď tedy něco o mě a mé stravě.
Přes měsíc jím hrozně málo, piju občas colu ale většinou šťávy a nebo obyčejnou vodu s ledem nebo citronem… Nehýbu se. Dělají mi problém i vyjít schody natož někde dělat kardio. Vážím 115 Kg (jo je to otřes) a potřebovala bych dát dolů aspoň půlku (to je moje vysněná váha) ale pro začátek bych se chtěla vyhrabat na tu stovku a začít ve stovce pořádně cvičit… Teď to nezvládnu. Jsem kardiak a potřebuji dát dolu prvnotně nějaké kilo, a pak začít cvičit. Nejhorší moje období bylo od září 2017 a cca května 2018, protože jsem pořád chodila do restaurací, fastfoodů a jelikož na mém příteli není vidět kilo navíc tak mi to nepřišlo že jim takové hnusy… Ráda si dám mekáč, nebo knedlíky… Tak prosím o rady. A také bych potřebovala nahradit občas tu kolču, ale jak?
Na sladké jídlo si nepotrpím ale na kolu prostě jo :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9140 příspěvků 19.08.18 20:01

Jediná rozumná věc, kterou ti mohu doporučit je výživový poradce. Nepíšeš, kolik vážíš, ale je to dost a nemůžeš začít nějak extrémně cvičit, maximálně plavat. A ta kola, no v Americe s ní čistí záchody a odpady, co napsat víc.

mamina89
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 19.08.18 20:01
@Anonymní píše:
Dobrý den :) Jsem silně obézní… Máme to v rodině… Takže vím že nikdy úplná kostra nebudu… Snažila jsem se vždy a po týdnu mě to omrzelo… :( Potřebovala bych vaše rady a podporu :)
Teď tedy něco o mě a mé stravě.
Přes měsíc jím hrozně málo, piju občas colu ale většinou šťávy a nebo obyčejnou vodu s ledem nebo citronem… Nehýbu se. Dělají mi problém i vyjít schody natož někde dělat kardio. Vážím 115 Kg (jo je to otřes) a potřebovala bych dát dolů aspoň půlku (to je moje vysněná váha) ale pro začátek bych se chtěla vyhrabat na tu stovku a začít ve stovce pořádně cvičit… Teď to nezvládnu. Jsem kardiak a potřebuji dát dolu prvnotně nějaké kilo, a pak začít cvičit. Nejhorší moje období bylo od září 2017 a cca května 2018, protože jsem pořád chodila do restaurací, fastfoodů a jelikož na mém příteli není vidět kilo navíc tak mi to nepřišlo že jim takové hnusy… Ráda si dám mekáč, nebo knedlíky… Tak prosím o rady. A také bych potřebovala nahradit občas tu kolču, ale jak?
Na sladké jídlo si nepotrpím ale na kolu prostě jo :roll:

No určitě to chce začít řešit stravu. Jíst pravidelně a zdravě. No ale jestliže budeš jíst zdravě, nebo nebudeš jíst vůbec a k tomu si dáš kolu, tak to nikdy nezhubnes. Popravě nechápu, jak to můžeš pít. Místo koly si raději udělej velkou nádobu s citronem a mátou, pij čaje, nebo holou vodu. Ale kolu, limonády a stavy, to musíš vynechat. To je alfa Omega. Omezit bílé pečivo a mouku, hodně ovoce a zeleniny a půjde to dolů samo. Držím palce :kytka:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 20:02

115 je opravdu moc, no cola, to je jen cukr, to by mělo jít uplně pryč, mekáč taky.žádné rychlé hruzy nekupovat…KNedlíky a bílé pečivo zapomen, že existují..

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 19.08.18 20:02

Rada jednoducha, vsude pěšky a nejist mekac ;) na to uz bych sehnala odbornika, abys nemela jojoefekt s velkym prirustkem váhy. Ono je to spis o zmene zovorniho stylu nez nejake radikalni dietě a na to musi mit clovek chut, odhodlani a musi to doopravdy chtit. Budu drzet palce :palec:

boltova
Kecalka 121 příspěvků 19.08.18 20:04

Jen tim, ze nebudes pit colu, zhubnes. A vyrazne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:04

Když už se nedokážeš obejít bez coly, tak bych volila aspon coca colu zero. Začala bych chodit na procházky, omezila tučná a smažená jídla, sladká pití… Jednou za čas si klidně něco nezdravého dovolit můžeš. Hodně štěstí! :kytka:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 20:06
@Anonymní píše:
Když už se nedokážeš obejít bez coly, tak bych volila aspon coca colu zero. Začala bych chodit na procházky, omezila tučná a smažená jídla, sladká pití… Jednou za čas si klidně něco nezdravého dovolit můžeš. Hodně štěstí! :kytka:

umelá sladidla jsou pro tělo výrazne horsí než bezný cukr…

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 19.08.18 20:06

Pokud bez ni opravdu nemůžeš žít, tak si tu colu dávej třeba jednou týdne jako odměnu za celý týden, ale dej si sklenku maximálně dvě, ne že vyžahneš celou lahev.

Základ je v tom jíst pravidelně, vyváženě, nejíst příliš sacharidů, mít dostatek bílkovin jíst dostatek zeleniny a přidej na pitném režimu (voda, voda, voda). To je takové zlaté pravidlo většiny žen, které si draží váhu.

Zkus přidat horčík proti únavě a chrom na potlačení chutě na sladké (třeba to pomůže i na tu colu), chápu, že se teď prakticky nemůžeš hýbat nebo sportovat, ale procházky by si mohla zvládnout. Uvidíš, že i každodenní chůze dokáže dělat divy. Chůze je zázračná!

I s takovou obří nadváhou můžeš zkusit nějaké jemné protahovací cvičení jako je jóga, nebo velmi pozvolna pilates. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:16

prosím anonym jinak smazat
mám mnohem víc než ty, hubnout jsem zkoušela i s výživovými poradci a nic, je fakt že jsem 30kg přibrala díky nemoci, navíc trpím panickou poruchou takže v létě z jistých důvodů nejsem schopná pomalu chodit ven. Moc se těším na zimu až budu moci chodit, alespon na procházky. Držím palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:27

Je mi 17 let

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:28
@Anonymní píše:
Je mi 17 let

v tomhle věku se hubne dobře, hlavně že víš že chceš :kytka:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 19.08.18 20:29
@Anonymní píše:
Je mi 17 let

Zakladatelka????

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15658 příspěvků 19.08.18 20:29

Kolik té coly denně vypiješ?

boltova
Kecalka 121 příspěvků 19.08.18 20:30
@Karlaska píše:
umelá sladidla jsou pro tělo výrazne horsí než bezný cukr…

Nesouhlasim …ano, neni to zdrave, ale co se kcal tyce, tak proste narocne na splneni limitu nejsou…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >