Reklama

HUGO BOSS Boss Bottled Intense X VERSACE pour Homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 24.11.17 20:54
HUGO BOSS Boss Bottled Intense X VERSACE pour Homme

Ahoj holky, prosím vás o pomoc. Chci manželovi objednat na Vánoce nějakou hezkou vůni a rozhoduji se mezi HUGO BOSS Boss Bottled Intense a mezi VERSACE pour Homme. První je parfémovaná voda a druhá „jen“ toaletka, ale v diskuzích ji všichni vychvalují do nebes, že má skvělou výdrž. Máte prosím někdo srovnání, jak je to s výdrží a intenzitou těchto dvou, který je na tom lépe? Který máte prosím radši? Moc děkuji! :kytka:

Reklama

Reakce:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 24.11.17 22:16

Ahoj, ja manzelovi kupuji pouze Hugo Boss, protoze me to voni z parfemu nejlip. I ja mam asi 3 Hugo Boss, ted monentalne pouzivam The scent. Manzel ma ten samy. A jeste Selection. takze za me Hugo Boss bez vahani

kelynka77
Kecalka 148 příspěvků 25.11.17 13:45

Mě ta Versace přišla hodně slabá, nevýrazná..jinak znám jen Boss Bottled a ten voní krásně..Intense neznám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >