Humor jako afrodiziakum?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
9.10.21 20:13

Humor jako afrodiziakum?

Vždycky jsem říkala, že když mě umí chlap rozesmát, tak je to pro mě to nejpřitažlivější ze všeho. Je mi jedno, jestli je chlap vysoký, malý, tmavé vlasy, blonďák, nebo plešatý! :D Ale když mě rozesměje, tak je to pro mě moc přitažlivé.
No - a mám v práci obchodního klienta, který je z druhého konce republiky, nikdy jsem ho neviděla, dokonce nevím, jak vypadá. Ale plno věcí řešíme po telefonu (a po emailu). A - já se s ním fakt moc nasměju, je úžasně vtipný a já musím říct, že na něj tedy čím dál víc myslím :D My tedy vůbec neflirtujeme, bavíme se pouze pracovně, ale umí to podat tak, že se pak ještě hodinu usmívám a mám lepší náladu. Souvisí to? Je to fakt takové afrodiziakum?
Zamilovala jste se některá do vtipného chlapa, jen kvůli tomu, jak vás umí rozesmát? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1273
9.10.21 20:24

Jenom smysl pro humor podle mě nestačí - nějaká fyzická přitažlivost tam musí být taky. Znám spoustu mužů, kteří mě dokážou rozesmát k slzám, ale partnerský vztah bych s nimi mít asi ani nechtěla. Ono soužití a věci okolo nejsou úplně jen o tom, že se spolu zasmějem.

Je ale pravda, že humor může být a často bývá tím, co mě na člověku zaujme nejdřív. Až následně si třeba uvědomím, že mě přitahuje i v jiných ohledech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
9.10.21 20:31
@annali píše:
Jenom smysl pro humor podle mě nestačí - nějaká fyzická přitažlivost tam musí být taky. Znám spoustu mužů, kteří mě dokážou rozesmát k slzám, ale partnerský vztah bych s nimi mít asi ani nechtěla. Ono soužití a věci okolo nejsou úplně jen o tom, že se spolu zasmějem.Je ale pravda, že humor může být a často bývá tím, co mě na člověku zaujme nejdřív. Až následně si třeba uvědomím, že mě přitahuje i v jiných ohledech.

Jasně, u mě je to taky tak, určitě to musí vzájemně „vonět“ a humor nestačí. Mně jen překvapilo, jak ráda s ním mluvím, jak na něj myslím i mimo práci, dokonce jsem se přistihla, že vyprávím jeho příhody, které vypráví on mi :D je mi přes 40 let, takže je to takové nové pro mě. Měla jsem dlouholetý vztah a tam jsem se nezasmála snad vůbec, ale přitažlivost byla obrovská. S manželem se tedy nasměju, ale určitě ne tak, jak s tím zákazníkem. To mi fakt někdy tečou slzy smíchy, jak mi popisuje, co prožil o víkendu třeba.
A tak mě napadlo, jestli se někdo mohl zamilovat i jen díky tomu humoru. Jestli to mohlo být pro někoho to „nejvíc“. Pro mě to má velkou váhu, to jsem věděla vždycky. Směju se moc ráda :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
9.10.21 22:06

Taky jsem humor měla vždycky vysoko na žebříčku priorit. Samozřejmě sám o sobe nestačí a občas ti vtipalci postrádají jiné pro vztah důležité vlastnosti. Ale je to super, když se partneři spolu hodně smějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat