Humus sladkosti se značkou mondelez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 23.03.18 23:26
Humus se značkou mondelez

Tak já si sem jdu jen tak postěžovat.
Už několik dní tu pořád přendavám sem tam otevřenou krabici se sušenkama Koka. To je divný samo o sobě, protože vždycky jsou sežraný během pár minut.
Tak že ochutnám. Tyhle sušenky jsem milovala už jako malá. Ale teď změnili krabici a evidentně i vnitřek. Je to humus.
Tahle firma mě už začíná pěkně točit. Všecko, všecičko zničili.
Nedávno mě málem švihlo, když za mnou přišla dcera alergická na arašídy a měla od dědy arašídovou tatranku a už jí měla skoro snědenou. Arašídu v jídle pozná do deseti vteřin, okamžitě vříská, že jí pálí pusa. A tady nic. No a ejhle, arašídová tatranka neobsahuje žádný arašídy. 8o

No nic, no tak přestanem jíst sladký, no.

Taky vám zkazili výrobci oblíbené dobroty?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18564 příspěvků 23.03.18 23:30

A já už myslela, že už začali dělat i tu cizrnovou pomazánku :mrgreen:

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 23.03.18 23:34
@pikola píše:
A já už myslela, že už začali dělat i tu cizrnovou pomazánku :mrgreen:
:mrgreen: To by diskuze zněla humus humus. :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10400 příspěvků 23.03.18 23:37

@pikola : taky :mrgreen: A nejspis i delaji, jelikoz delaji temer vsechno kolem jidla :mrgreen:
@Svítící žárovka : no vis co, ja postuplne tyhle veci stejne prestavam jist, tak aspon ma clovek lepsi motivaci :mrgreen:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 23.03.18 23:39

Jo, se.re mě to. A stejně tak me se.re, jak porad zmenšují hmotnost. Treba u tech koka sušenek to bylo hrozne vidět. Před lety bylo v te krabičce cca 500g a byla plna, dnes ubohých 180g. 8o

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 23.03.18 23:53
@pikola píše:
A já už myslela, že už začali dělat i tu cizrnovou pomazánku :mrgreen:

jo, myslela jsem si to stejný :lol:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 24.03.18 00:10

Ano, nic není dobré, hlavně, že zdůrazňují původní receptury, to určitě. A gramáž máte taky pravdu, ve velké krabici čím dál menší pytlík.

Petruna21
Echt Kelišová 9695 příspěvků 24.03.18 00:16

Složení je stále stejné ;) nezničili vůbec nic akorát to lepší jde do zahraničí :P

Gorlami
Závislačka 3131 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 00:39

Vzdycky se zdesim, kdyz vidim nejaky svuj oblibeny vyrobek v novem baleni a snapisem " nova vylepsena receptura", vzdycky je to zmena k horsimu. Sladkosti moc nejim, tkz k tomuto se nevyjadrim, ale nedavno „inovovali“ Dr. Oetker Pizzy Ristorante. Zatim jsem teda zkusila jen novou polo a oproti te stare je pekne nedobra, dalsi druhy nejak nemam chut zkouset…

mersii
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 28 inzerátů 24.03.18 05:47

Já jsem jako děcko měla ráda Esíčka. Nejedla jsem je hrozně dlouho, myslím takových 15 let minimálně, tak jsem si je kdysi s hroznou chutí koupila. No nevím.. :? Cítila jsem nějakou divnou umělou pachuť, už si je nekoupím :,(

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 24.03.18 06:38

@Svítící žárovka nestraš.. Esíčka jsem milovala, mám je sice tak 1× za rok, ale fakt si je vychutnám.. zrovna nedávno je chlap koupil a jak se dívám, je to stejná značka.. skoro se je budu bát otevřít :think:

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 24.03.18 06:55

Esička jsem si nedávno koupila. Skořici jsem v nich necítila. Ale byla jsem zrovna dost nachlazená, myslela jsem, že nemám chuť. Aha, takže tu chuť zřejmě neměly ony… Mívala jsem ráda i tatranky, ale už pár let je nekupuji, myslím si, že ještě Opavia je už vyráběla jinak. Jedu na horalkách. :)

cecetka
Kelišová 7117 příspěvků 24.03.18 07:06

@Svítící žárovka Ona neni arasidova, ale s chemickou arasidovou prichuti. Kdysi jsem videla reportaz, ve ktere rikali, ze kvuli alergikum nedavaji do vyrobku arasidy, ale jen to chemicky dochucuji :poblion: Pry aby i lide alergicti na arasidy si mohli dat oblibenou tatranku.

Vyrobky Mondelez a bohuzel i Nestle uz nekolik let nekupujeme. Prestaly nam chutnat. Ale to je dobre. Stejne jsou to jen zbytecne kalorie do tela, ze kterych roste bricho ;) Takze souhlasim s jejich reklamami, ze vse vlastne delaji a meni pro dobro zakaznika :palec:

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 24.03.18 07:15

Uplne nesnasim kolekce a dcera je porad dostava. Proste to leti do kose. To neni cokolada, ale hnus.

Teniska7
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 24.03.18 08:04

Taky jsem je mela rada, uz je nekupuju. Radeji kupuji dm bio susenky nebo z pekarny zemanka. Kdyz clovek cte jejich slozeni aspon nema pocit ze musi mit doktorat z chemie :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama