hura, jsem konecne v tom

14.10.06 15:36

hura, jsem konecne v tom

Holky,

JSEM TAK STASRNA! Po temer dvou letech snazeni jsem v tom. Ocital jsem se v uplne jinem svete. Potrebuju spoustu informaci, chci vedet vsechno o tehotenstvi, cim budu prochazet a tak. Poradte nejake dobre stranky, kde se da cist o tom, jak tech 9 mesicu vlastne probiha. Taky bych uvitala rady ohledne vyhnuti se toxoplasmosy. Rekli mi, ze se mam (dokud nebudou potvrzene vysledky z krve na toxoplasmosu) vyhybat malo uvarenemu masu, kockam a neumyte zelenine/ovoci.
Rikali i neco ohledne mlecnych vyrobku, ale jak jsem byla uplne mimo, tak si toho polovinu vubec nepamatuju. Poradte, prosim. Diky!

Kikimora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.10.06 18:12

:P :P Ahoooj , tak to ti moc blahopřeju, hlavně dávej pozor.Já doufám , že mě to taky brzy potká,.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.10.06 20:08

Aj ja gratulujem :-) Je to krasne…!
V prvom tehu som chodila tu a na 9mesicu.cz Tiez na porodnice.cz

• Nahlásit
  • Citovat
3259
14.10.06 22:12

Ty nejlepší stránky o těhotenství, jsou ty na kterých se nacházíš :D
Dozvíš se tu vše co potřebuješ vědět, pokecáš s ostatními těhulemi a dokonce získáš i nové přítelkyně.
Prostě naše emimino je to nej :wink:

A jinak gratuluji k těhu a užívej si to, strááášně rychle to uteče( vím o čem mluvím, vždyť nedávno tam byly // a teď??? Už si pomalu chystám tašku 8O )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
15.10.06 00:46

Kikimoro..........

Gratuluji a držím všechny palečky.....Ať vydržíš celých těch krásných 9 měsíců..... miki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
15.10.06 01:03

Kikimoro

To Ti moooooooooooc gratuluji. Pořádně si to užívej a buď na sebe opatrná. Já se dozvím v útery, zda-li budu právoplatně patřit do tohoto kolektivu. Měj se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
15.10.06 09:59

KIKIMORO, přesně tak, tady na emimču najdeš vše… :wink: Stačí zadat do vyhledávače a uvidíš… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.10.06 12:32

:lol: To je jasné, emimčo mě vždycky podrží nad vodou, když klesám, pordadí, co dál, protože ani doktoři mnohdy neřeknou vše potřebné. :lol:
Já doufám, že se k vám po dlouhých trablích také přidám a budeme spolu kecat o všech těch těhotenských změnách. :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
551
15.10.06 12:41

Ahoj,

gratuluju a doporučuju „těhotenský kalendář“ - dá se koupit v knihkupectví (má podobu opravdového stojacího kalendáře na stůl), měla jsem ho na nočním stolku - i taťka si vždycky chodil studovat, co kdy je… A v předstihu se připravíš na všechna vyšetření (můj dr. mě nikdy předem nevaroval, že mne např. za 2 týdny pošle tam a tam…).

Ať se daří!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama