Husí kůže při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
allluck
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 16.11.14 10:24
Husí kůže při sexu

Ahoj holky, chci se zeptat, jak to máte u sexu? já teď jsem momentálně sama, ale spím se svým „kamarádem“, kterej mě neuvěřitelně dostává v tom, že když je ten akt, tak mám chvílema husí kůži.. tohle jsem u nikoho jinýho nikdy nezažila… :oops: taky jsem nikdy nezažila orgasmus přímo u sexu (jinak už ano) a to mi bude skoro 30 let. tady s tím „kamarádem“ mi ale přijde, že už je to někdy fakt skoro ono… ale bohužel jen skoro… jak to máte vy? v kolika jste např. měli orgasmus přímo při sexu? no budu ráda za pokec o tom :-)

Reakce:
katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 16.11.14 11:27

@allluck Husi kuzi mam pri milovani casto take, obzvlast kdyz se me manzel dotkne na urcitych mistech nebo me liba na krku a usnich laluccich. To mam husinu okamzite. Co se tyce vaginalniho orgasmu, dosahuji ho od te doby, co jsem s manzelem, tzn. od cca 20ti let. Predtim jsem znala jen klitoridalni orgasmus, vaginalniho se mi nikdy dosahnout nepodarilo.

novomamina
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 16.11.14 11:38

Jí mívám husí kůži také při různém doteku od přítele…orgasmus znám jen taky klitor…Strašně mě to štve chci někdy zažít vaginální :D taky vždycky cítím že už už něco, ale mezitím je přítel hotovej :D

kiwa
Závislačka 4709 příspěvků 16.11.14 12:24

Můj ex přítel byl strašný kopyto…sice penis až doaleluja, ale naprosto nepoužitelný…
teď co mám přítele, tak si milování šíleně užívám. Je šikovnej a dokáže mě uspokojit. Hlavně jsme na stejné vlně, takže se milujeme i několikrát denně. Mám klasický orgasmus, ale dosahuji ho i při styku, prostě ví jak se nastavit :oops:

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 16.11.14 12:30
@allluck píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jak to máte u sexu? …, ale spím se svým „kamarádem“, kterej mě neuvěřitelně dostává v tom, že když je ten akt, tak mám chvílema husí kůži.. :-)

a to mas tohokamarada jen na sex a fyzicke uvolneni nebo jsou v tom ze tve strany nejake city a neco vic, nez jen potreba si sexualne ulevit nebo sexem si zachovat pratelstvi chlapa, ktery je vynikajici kamarad

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 16.11.14 12:34
@novomamina píše:
chci někdy zažít vaginální :D taky vždycky cítím že už už něco, :D

takze uz uz citis, ze to prijde a jako by to chtelo jeste chvilku, a nemas to tak, ze to v sobe najak podvedome oddalujes, pak neprijde

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 16.11.14 12:37
@kiwa píše:
Můj ex přítel byl strašný kopyto…sice penis až doaleluja, ale naprosto nepoužitelný… :oops:

tak tohle napis do tematu „Velikost penisu“ https://www.emimino.cz/…nkovani/209/?… , je tam nejaky tiggy66, ktery ma pocit, za ma maleho, treba ho to povzbudi, ze velikost neni vsechno :D

kiwa
Závislačka 4709 příspěvků 16.11.14 12:41

@Pesimista No jako až tak bych to nepublikovala…ale měla jsem štěstí na 2 obry (přes 20cm) a oba dva teda nic moc…spíš nic než moc. Nynější přítel je asi průměr? nevím, ale prostě do sebe pasujeme :oops: takže spokojenost… a můj první ho měl malinkého, ale za to znal i jiný praktiky než ti dva obří :P

allluck
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 16.11.14 16:58

No ke kamarádovi jistý city jsou.. ale jako těžko říct, nejsem do něj zamilovaná, ale něco cejtím, tak možná je to tím.. no tak to jsem ráda, že nejsem jediná, komu se to takhle hned nepovedlo :D

novomamina
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 17.11.14 11:31

@Pesimista nevím o tom, že bych to podvědomě oddalovala, prostě to nejde při sexu. Ani vibrátorem mi to nejde(nic mi to nedělá :D)…při klit. sexu můžu mít orgasmů i 20 :D…jaký je orgasmus při pohl. styku? je to stejný nebo opravdu o něco přicházím :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >