Hustá rýma. Jak zvládnout noc bez kapek?

18.11.19 13:31

Hustá rýma. Jak zvládnout noc bez kapek

Holky malý má hustou rýmu. Není zelená ale bila. Rano trošičku nažloutlá. Teď ve středu to bude už týden. Nekdy mu to teče ven samo. Ale poraďte jak přežít noc bez nasivinu??? Přes den dáváme sterimar a i tak se mu při špatní spat e dýchá. Nedovedu si to představit v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2804
18.11.19 13:36

Já u dcery na noc dávala i 10 dní. Přes den už pak nee, ale na noc jsem dala. Ona má vždy rýmy dlouhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
18.11.19 13:37

Nám doktorka při dlouho trvající rýmě předepisovala taková hnědé míchané kapky - targesinove, ať nemusíme dlouho stříkat kapky. Kolik je malému? Nosní konvičku by nedal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 13:49

@cverunka má 6 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
18.11.19 13:53
@Irena.Hlovcová píše:
@cverunka má 6 měsíců.

To je maličký. Zkus se zeptat dětské, co na to říká. Já dávala Nasivn také někdy i déle než týden. Dcera trpěla na uši, tak jsme volili menší zlo a kapali, at nedostane zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
18.11.19 13:56

Detem pomahal sinupret kapky (podavaji se ustne), ucinne redi hleny. Je sice urceny starsim detem, ale muzete se zeptat sve doktorky, jestli by vam ho doporucila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3029
18.11.19 14:01

Davam diteti kapky na spani i deset dni a nic se nestalo. Lepsi nez aby se celou noc dusilo. Některý rymy jsou proste nekonecny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11667
18.11.19 14:03

@Irena.Hlovcová jestli se ti Nasivin zdá moc „chemický“, tak používejte Libenar, je to šetrnější - nám ho vždy doporučila dr u rýmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama