Reklama

Hustý bílý výtok - těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 28.12.16 14:18
Hustý bílý výtok-těhu?

Dobré odpoledne, dámy ;)
snažíme se s přítelem o mimi teprve krátce. Po rozhodnutí jsem vysadila HA, a i za braní antikoncepce jsem měla poměrně dlouhodobě gynekologické problémy, menstruace jednou za dva měsíce, třeba potom i dvakrat po sobě atd. Minulý měsíc jsem podstoupila operaci cysty, kde mi měl být vyoperován i pravý vaječník, ale naštěstí ho zachránili. Menstruaci jsem měla hned druhý den od operace a primář i můj ošetřující gynekolog mi řekl, že už by teď mělo být vše v pořádku, a že na to můžeme vlítnout hned, jak se budu cítit. Jenže menstruace se měla dostavit už před týdnem a nikde nic. Podotýkám, že je mi teda občas pěkně zle. Zničehonic se mi minimálně jednou za den zamotá hlava, občas mám pocit na zvracení, bolí mě pořád hlava, chce se mi pořád spát, ale neusnu. Už 4-tý nacházím na kalhotkách hustý bílý hlen. Samozřejmně jsem si dělala těhotenský test, večer i dnes ráno, ale je negativní, tak nevím, co si myslet? :nevim:

Reklama

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 28.12.16 14:27

Hustý bílý výtok bývá poovulační. Takže z toho bych usoudila jediné, že máš zřejmě po ovulaci.Po týdnu spoždění už by na testu mělo být něco vidět, takže se přikláním k tomu, že spíš těhotná nebudeš a měla jsi posunutou ovulaci a probíhá normálně luteální fáze. Pokud neměříš BT nebo nepoužíváš ovulační testy, tak se v podstatě nemáš od čeho odpíchnout. Nezbývá, než čekat, případně si jít nechat na gyndu píchnout vyvolávačku, i když v tomhle stadiu mi to přijde naprosto zbytečné.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 14:29

Kup si Gynex, precti si o nem diskuze. Je to i na cysty i na zpravidelneni MS a vubec celkove to podporuje spodek. Jenom cena je docela vysoka, ale co by clovek pro svoje zdravi neudelal ze. :palec:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 28.12.16 14:37

Vůbec svou ovulaci nesleduju, protože jak jsem teď měla rozházenou menstruaci, tak jsme si řekli, že tomu necháme zatím volný průběh. O Gynexu a dalších přípravcích jsem si už něco četla a přemýšlím nad tím. :-)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 14:47

Me gynex pomohl si myslim. Rok od vysazeni ha jsem nemela pravidelnou ms, mela jsem ms jednou za dva mesice-nekdy min nekdy dyl. Po mesici uzivani gynexu jsem dostala ms po 28dnech coz se me jeste nestalo :dance: silna, ukazkova :dance: uvidim kdy prijde dalsi ms, kdyztak se ke gynexu zase vratim jeste mam pul lahvicky

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 28.12.16 15:24

Četla jsem, že Gynex i podporuje těhotenství, tak uvidíme. Objednávám:-)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 16:33

Ja teda zatim tehotna nejsem

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 28.12.16 17:04

Já když už dostanu menstruaci, tak fakt trpím, to jsou někdy až nehorázný bolesti:-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama