Hustý hnědý výtok při ms a braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mef123
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 20:56
hustý hnědý výtok při ms a braní HA

Dobrý den, už zase mám otázku ohledně antikoncepce. :oops: Tři měsíce beru hormonální antikoncepci, měsíčky mám druhý den a už od začátku mám pouze tmavě hnědý, hustý výtok a bolesti břicha. Na těhotenství to nevypadá, zkoušela jsem test a ten vyšel negativně. Může to být způsobeno braním HA? :nevim: Děkuju

Příspěvek upraven 06.04.18 v 09:40

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8176 příspěvků 05.04.18 21:03

To určitě je. Mívala jsem to při antikoncepci obdobné.

Uživatel je onlinemalá_holka
Extra třída :D 10216 příspěvků 05.04.18 21:40

Je to antiko.

Mef123
Nováček 10 příspěvků 06.04.18 09:40
@malá_holka píše:
Je to antiko.

A spraví se to časem?

Váš příspěvek
Reklama