Reklama

Hustý hnědý výtok při ms a braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mef123
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 20:56
hustý hnědý výtok při ms a braní HA

Dobrý den, už zase mám otázku ohledně antikoncepce. :oops: Tři měsíce beru hormonální antikoncepci, měsíčky mám druhý den a už od začátku mám pouze tmavě hnědý, hustý výtok a bolesti břicha. Na těhotenství to nevypadá, zkoušela jsem test a ten vyšel negativně. Může to být způsobeno braním HA? :nevim: Děkuju

Příspěvek upraven 06.04.18 v 09:40

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5408 příspěvků 9 inzerátů 05.04.18 21:03

To určitě je. Mívala jsem to při antikoncepci obdobné.

malá_holka
Závislačka 4986 příspěvků 05.04.18 21:40

Je to antiko.

Mef123
Nováček 10 příspěvků 06.04.18 09:40
@malá_holka píše:
Je to antiko.

A spraví se to časem?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama