Hydratační a dobře krycí make-up?

209
28.3.17 11:11

Hydratační a dobře krycí make-up?

Otazka z trosku jineho soudku..Mam hooodne suchou plet a kazdy make-up, co jsem zatim zkusila, tak mi akorat zvyrazni supinky na cele a citim, jak me stahuje plet a neni mi to prijemne. Zaroven mam problematickou plet a flicky po akne, tak potrebuju i dobre kryci. Muzete doporucit nejaky takovy, ktery by mi mohl sedet? Predem diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
28.3.17 11:18

Já si míchám Astor Skin match protect a Rimmel Lasting finish (ten v tubě) a je to absolutně perfektní pro suchou pleť :) Začala jsem je míchat protože Astor i ten nejsvětlejší byl na mě moc tmavý a Rimmel byl do rúžova (já jsem žlutý typ pleti) a od té doby nepoužívám nic jiného (: Dokonce teď musím i pudrovat :D
Jiné make-upy mě vysušovali, zalézali do vrásek a dělali mapy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
28.3.17 12:00

Já používám hydratační od mary Kay… a mužů říct že neznám nic lepšího, je trošku dražší, ale vydrží a ten efekt :palec: kdyby ses zajímala více, písní mi do soukromíCh zpráv. Krásný drn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13927
28.3.17 12:52

Vichy ideal tient, klasický kryje lépe než krémový, krémový lépe hydratuje. Plust tedy to chce najít ještě vhodný primer. Což může být docela delší hledání, neb každá pleť regauje jinak.

Mě funguje buď ten trik s pánským balzámem po holení (mám od alverde z DM) a nebo primer od inglotu a skvělý je i the POREfessional od Benefitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
28.3.17 13:48

Řešila jsem také a hledala v diskuzích. Holky se docela shodovaly na MAC - tak jsem zainvestovala, levný tedy není. A musím říct, že fakt dobrý. Můžeš si vybrat, jak moc krycí má být. Jo a v obchodě mě jím nejdřív nalíčili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14101
28.3.17 16:48

Já používám Zero Defaut od Yves Rocher. Kromě make upu je ale důležitá i vlastní příprava pleti. Osobně třebna nemohu na čištění používat vůbec vodu, takže odličuji pouze pleťovými mléky. na noc i den mám hydratační krémy, na den používám hydratační sérum, na to ze stejné řady krém, poté podkladovou bázi pod make up a nakonec vlastní make up.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
28.3.17 19:41

Achjo, takto drahou kosmetiku si nemuzu bohuzel dovolit :( I kdybych mohla, tak to je pro me proste strasne moc dat tolik penez za sminky :( Ale dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14101
28.3.17 19:48

@aneta_ka a jak o pleť pečuješ? Důležitá je právě ta hydratace. Docela si lidi chválí i hyddratační krémy Cien z Lidlu a ty jsou velmi levné. A třeba v Yves Rocher si můžeš zařídit členskou kartu a každý měsíc ti přijde pokázka na 40 % slevu na jeden produkt dle výběru. A dost často mají i na ty krémy a spol. slevy i bez členské karty. Chce to jen vychytat. Pak to až tak drahé není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
28.3.17 23:10

@nozu Super,diky za tip :) a o plet pecuju, kazdy mesic chodim na kosmetiku, mam hydratacni kremy, sera, nevysusujici odlic. tonikum atd atd, ale proste s extra suchou pleti mam problem uz nekolik let a stale nemuzu najit to prave orechove. Moje kosmeticka ma kosmetiku, ktera mi naprosto vyhovuje, ale krem stoji kolem tisicovky a to je pro me proste moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
8.12.18 17:28
@aneta_ka píše:
Otazka z trosku jineho soudku..Mam hooodne suchou plet a kazdy make-up, co jsem zatim zkusila, tak mi akorat zvyrazni supinky na cele a citim, jak me stahuje plet a neni mi to prijemne. Zaroven mam problematickou plet a flicky po akne, tak potrebuju i dobre kryci. Muzete doporucit nejaky takovy, ktery by mi mohl sedet? Predem diky :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
10.12.18 22:28

Záleží, jak velké krytí potřebuješ. Pokud ti stačí lehké, které nebude vysušovat, doporučuju smíchat na hřbetu ruky makeup s tvým oblíbeným hydratačním krémem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
12.12.18 13:22

Max Factor panstik :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu